folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi İçin Staj Yeri Arayışı

Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi İçin Staj Yeri Arayışı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Bilgisayar mühendisliği okuyan kuzenim için staj yapabileceği bir yer bakıyoruz. Maaş konusunda beklentisi yok, sigortayı okul yapıyormuş.

Bilgisayar mühendisi olan bir şirket çalışanı tarafından staj defterinin doldurulması gerekiyor. Bu konuda destek sağlayabilecek olan varsa CV sini gönderebilirim.

Kendisine ben referans ve kefilim.

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Ben de bunu anlamıyorum. Bilgisayar mühendisi olan bir şirket çalışanı nedir? Bi arkadaşıma da böyle söylemişler. Lise mezunuyum dedim gönder hocanı bi sınav yapalım bakalım ne kadar mühendismiş :D 

Göt laleleri ya sinirlendim :) 

edit: featured image > https://pbs.twimg.com/media/EUob021WAAEcMqt.jpg

EnableTurk tarafından 31/May/23 22:29 tarihinde düzenlenmiştir

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    EnableTurk bunu yazdı

Ben de bunu anlamıyorum. Bilgisayar mühendisi olan bir şirket çalışanı nedir? Bi arkadaşıma da böyle söylemişler. Lise mezunuyum dedim gönder hocanı bi sınav yapalım bakalım ne kadar mühendismiş :D 

Konu disi: got, pardon lale super :)

vatandaşa kafam girsin!..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    soldat
    soldat's avatar
    Erkek
    coder2 bunu yazdı

Bilgisayar mühendisliği okuyan kuzenim için staj yapabileceği bir yer bakıyoruz. Maaş konusunda beklentisi yok, sigortayı okul yapıyormuş.

Bilgisayar mühendisi olan bir şirket çalışanı tarafından staj defterinin doldurulması gerekiyor. Bu konuda destek sağlayabilecek olan varsa CV sini gönderebilirim.

yardımcı olabilecek mürid varsa benimde ricam olacak kuzenim için şimdiden tenk yu.

Fazla tevazunun sonu vasattan nasihat dinlemektir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek
    coder2 bunu yazdı

Şöyle ufak bir sorum var, hangi ülke şehir ilçede yaşayan bir öğrenci için staj yeri arıyorsunuz ?

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    soldat
    soldat's avatar
    Erkek
    SerYolcu bunu yazdı
    coder2 bunu yazdı

Şöyle ufak bir sorum var, hangi ülke şehir ilçede yaşayan bir öğrenci için staj yeri arıyorsunuz ?

bu mantıklı soru için teşekkür ederim hocam istanbul :)

Fazla tevazunun sonu vasattan nasihat dinlemektir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Midnite
    Midnite's avatar
    Erkek
    EnableTurk bunu yazdı

Ben de bunu anlamıyorum. Sanırım her sektörde var. Bizde de sorsan lise mezunu usta mühendis eğitiyor. Durduk yere kendini kanıtlama çabaları falan. Dağ dağa küsmüş dağın haberi yok. (Şahsına değil genele konuşuyorum.)

Sistem böyle işliyor. İmza yetkisi diye birşey var. Kişi sektöründe istediği kadar iyi olabilir, 10 tane mühendisi sınava sokabilir fakat konunun bununla bir alakası yok. Birinin rütbesi omuzda birinin kolda.

Toplam Hit: 517 Toplam Mesaj: 7
staj