folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bir Gün Giyilmiş Kotun Değişimi Hakkında Yardım

Bir Gün Giyilmiş Kotun Değişimi Hakkında Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

Şimdi sayın müridler , 3 gün evvel maviden kot aldım 2 adet. Ancak alırken ayağımda bot olduğundan kotların boylarının kısa geleceğini fark edememişim.

Ee fark edemeyince bugun kotun birini giydim.Sonradan kotun kısa olduğunu bottan dolayı farkedemediğimi anladım.

Bu giyilmemiş kotla giyilmiş kotu değiştirmek istiyorum, ama nasıl ? 

Değişime gitmeden evvel Kuru temizlemeye vermeyi düşünüyorum kotu, bi sakıncası olurmu durumu çakarlar mı ? 

Daha önce başına gelen yada ne yapılabilir bilen varsa bi el atarsa sevinirim.Bi öğrenci olarak kota hatrı sayılır para verdim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek

mavi jean de sınırsız müşteri memnuniyeti vardır git değiştir bir şey yapmana gerek yok : )

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek
    zeitgeist bunu yazdı

mavi jean de sınırsız müşteri memnuniyeti vardır git değiştir bir şey yapmana gerek yok : )

hocam adama "ben bunu giydim kısaymış değiştir" desem değiştirmez bence ya :D 

diz izi felan var, bildiğin bi gün giydim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek
    edit:
    piradomim tarafından 19/Ara/12 22:31 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek

faturanı yanına al aynen bu şekilde anlat değiştirler gerçi bayiden aldıysan bayiler belki biraz sıkıntı yapabilir ama  mavinin mağazasından veya boyner , ykm tarzı bir yerden aldıysan sorun olmaz.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

Değiştirmezler adam demez mi kısa olduğunu farkettiğin halde neden giydin 1 gün.

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

daha 3 gün olmuş diz izini falan o kadar incelemezler 1 hafta süresi vardır mecbur değiştirecekler ütü sür tamamdır ben 1 ay içerisinde bershkadan pulldan değiştirebiliyorum fatura yeterli hem mavinin kotları pahalıdır o kadar para vermişsin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

İşin aslı almamaları gerekir, ne bilsenler senin bi mikrop virüs hastalık filan taşımadığını ama çok büyük ihtimal ısrar edersen evde denedim baktım kısa geldi değiştirin dersen değiştire bilirler, olmadı verirsin bi dilekçe ile hakem heyetine uğraşırsın,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek
    zeitgeist bunu yazdı

faturanı yanına al aynen bu şekilde anlat değiştirler gerçi bayiden aldıysan bayiler belki biraz sıkıntı yapabilir ama  mavinin mağazasından veya boyner , ykm tarzı bir yerden aldıysan sorun olmaz.

hocam dediğin gibi bi sözlükte 

"koşulsuz müşteri memnuniyeti politikasıyla epey müşteri kazanmıştır ayrıca. öyle ki 6 ay giyilen ve ben bundan rahatsız oldum diye geri getirilen pantolonu bile değiştiren firma olarak tarihe geçebilir. " 

diye bi entry var ama

@CAgAtAy ın dediği gibi mantıksız geliyor, madem küçük neden giydin diyebilir.

kotları mavi şubesinden satın aldım

piradomim tarafından 19/Ara/12 22:40 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

aldığım pantolonu  4 gün giydim sonra levis'e gidip değiştirdim adamlar birşey demedi, mavi de kaliteli bir firmadır atar yapmazlar

nereodi tarafından 19/Ara/12 22:40 tarihinde düzenlenmiştir

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

hacı kuru temizlemeye vermen yapacağın en son şey olması lazım bence. Malum ilk alınan elbisedeki kumaş kokusunu tamamen kaybeder kuru temizleme. Böylece üç aydır giydiğin kotlarla aynı koku olur üzerinde o zamanda giyildiği bunun üzerine birde yıkandığı çok bariz bir şekilde anlaşılır.

Adamda değiştireceği varsada değiştirmez sıçmışsın bide sıvamaya çalışıyosun diye. 

Kumaştan hiç anlamayan birisi bile çok kolay bir şekilde durumu farkeder o zaman.

Toplam Hit: 3565 Toplam Mesaj: 38