folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Biri Yardım Edebilir Mi?(Resimle Anlattım)

Biri Yardım Edebilir Mi?(Resimle Anlattım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scaryhim
    scaryhim's avatar
    Erkek

dayılar şimdi parmak izi okuyucu bilgisayar adları uyuşmadığı için çalışmıyor, ayrıca yazılım koruma parolası diye bişey var onu değiştirdim ama bu sorun yüzünden eski şifreyi kullanmak zorunda kalıyorum, değiştiriyorum şifreyi ama ilk şifreyi görüyo

lenovo fingerprint software ayarlarında da yapıyorum şu anki şifre ile giriyor,

ama internet sayfalarında hatırlaması için şu anki şifreyi kabul etmiyor ama ilk şifreyi istiyor,

bu yüzden de parmak izi okuyucuyu kullanamıyorum umarım açıklayıcı olmuştur,

bilen varsa Allah rızası için bi yardım etsin...

Tarikatın Avukatı alicancicek@gmail.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Bilgisayarın domaine bağlı olmadığı için bişey yazmayacaksın,

hüseyin huseyin sorunundan kaynaklanıyor olabilir

bilgisayar adı değişiklikleri kısmında bilgisayar ismine pc yaz computer yaz içinde i ü ö olmayan bişi yaz buyuk harf ile sonra kaydet, oradaki tümüne basmana gerek yok..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

hüseyin parmak izini tara buraya koy :D ulen sanki fbi ajanı millet parmak izi çıkardılar milletin başına 90 lardaki bilim kurgu filmlerindeki gibi retina okunsun tam olsun :| sırf böle dandik bi makina almamak için 1.5 ay bilgisayar aradım dahili kamera bile olmsın istedim ama dell de delikanlılığını bozdu bi dane kamera entegre etmiş mecbur kaldım aldım mutluyum :|

bence parmak izi fonksiyonunu boz ne sana yar olsun ne başkasına sakınan göze çöp batar :|

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scaryhim
    scaryhim's avatar
    Erkek

renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------

Bilgisayarın domaine bağlı olmadığı için bişey yazmayacaksın,

hüseyin huseyin sorunundan kaynaklanıyor olabilir

bilgisayar adı değişiklikleri kısmında bilgisayar ismine pc yaz computer yaz içinde i ü ö olmayan bişi yaz buyuk harf ile sonra kaydet, oradaki tümüne basmana gerek yok..

-----------------------------

eywallah rene deniyorum hemen inşallah olur...

Tarikatın Avukatı alicancicek@gmail.com
Toplam Hit: 12170 Toplam Mesaj: 4