Blogger Wordpress Aktarma Sorularım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Merhabalar. 1ay önce bloggerdan blog açtım şu an 36 içerik bulunuyor bloggerda. Bugün domain ve hosting aldım hostingde wordpress var içerikleri ona aktardım ancak aklıma takılan bazı sorular var.

• Google webmaster'ı yenidenmi yapmam lazım.
    • Google analytics aynı şekilde yenidenmi yapmam lazım.
    • Google+ Sayfasında xxxx.blogspot.com ile kayıtlı yeni bir sayfa açmammı lazım.

<meta http-equiv="refresh" content="0;url=http://SİTEADI.com"/>  kodu ile bloggerdan domaine yönlendirme yaptım.

Şu an yapmam gerekenler nelerdir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    Aress bunu yazdı

Merhabalar. 1ay önce bloggerdan blog açtım şu an 36 içerik bulunuyor bloggerda. Bugün domain ve hosting aldım hostingde wordpress var içerikleri ona aktardım ancak aklıma takılan bazı sorular var.

• Google webmaster'ı yenidenmi yapmam lazım.
    • Google analytics aynı şekilde yenidenmi yapmam lazım.
    • Google+ Sayfasında xxxx.blogspot.com ile kayıtlı yeni bir sayfa açmammı lazım.

kodu ile bloggerdan domaine yönlendirme yaptım.

Şu an yapmam gerekenler nelerdir.

yanlış bilmiyorsam sorduğun soruların hepsi evet yeniden yapman lazım sonuçta yeni bir domain yeni domain için bunları yapman gerekir bu sadece tahmin iyi bilen birisi yanıtlarsa

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

3.yü bilmiyorum yani xxx.blogspot.com diye açman saçma olur ayrı bir domain in varsa. Google+ i pek kullanmadığım için bilmiyorum. 

1.ve 2. sorunun cevabı evet. Sana bi kod veya dosya verecek ftp den host'a atıp doğrulama yapacaksın.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Eyvallah saolun

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın ama aklıma takılan bir nokta var.

Bazı içerikler hem blogger hemde wordpress te var,google bunu kopya içerik olarak algılarmı,blogger'ı silmem gereklimi.?

Toplam Hit: 1155 Toplam Mesaj: 5
wordpress blogger taşıma