folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bob Ross Ressam Twitch Yayını

Bob Ross Ressam Twitch Yayını

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Twitch.tv yeni kategori açtı creative diye ve bunun anısına 24 saat kesintisiz bobross yayını yapıyorlar.

Dün gece öylesine bir nostalji olsun diye açtım 3 saat izledim kapatamadım, adamın anlatım tarzı filan çok hoşuma gidiyor.  Çocukken trt de denk geldikçe izlerdik babamla valla o günler aklıma geldi nostalji oldu.

Şurada belki mutlu bir ağaç vardır evet evet ynaında birde arkadaşı belki de daha fazla ağaç vardır. Ufak bir parti yapıyorlardır filan diyor ya bitiyorum. Rahmetlinin ellerine sağlık çocukluğumuzda böyle yer edinmiş. Birde böyle hafif fısıldayarak kısık sesli konuşuyor ya masal gibi geliyor:D

Varsa başka nostalji yapmak çocukluğuna ya da gençliğine dönmek isteyen,

http://www.twitch.tv/bobross

Bu adam resimden nefret edene bile sevdirir resim yapmayı:D

RaAmLis tarafından 05/Kas/15 20:33 tarihinde düzenlenmiştir

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

çok güzel ya teşekkürler hocam paylaşım için.

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

bu adamla resme küstüm amk .. iki fırça vuruyodu ağaç çalı falan filan yapıyodu ben o kadar uğraşıyordum bi bok çıkmıyordu ortaya

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

bi kaç yayıncı kapattıktan sonra buraya hostluyor öyle denk geldim. acayip güzel. bazen takip listeme bakarken sırf bunu görmek için giriyorum :F

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bob Ross deyince bir yerden hatırlıyorum dedim. Dipnot olarak burada kalsın. Süper anlatım ve çizimleri vardı. İzleyeceğim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

ımm belki şurada tahribtta bob ross konusu açan bir raamlis vardırrrr

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakabey
    sakabey's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Güzel günlerdi, trt kaliteli idi... Charles iş başında, alf, cosby ailesi, evli ve çocuklu, altın kızlar... all bundyyi iple çektiğimi hatırlıyorum sanırım cuma günleri yayınlanıyordu. Akşama doğru okuldan gelir akşam haberlerinden önce seyrederdik.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Varya çocukluk anılarım aklıma geldi. Sırası bile aklımda izlediklerimin. 4 gibi okuldan geliyordum osman yağmurdereli'nin sitcom dizisi vardı ilk o oynardı hemen arkasından spiderman çizgifilm sonra betheevon mı ne köpekli çizgifilm vardı ve en sonunda esas beklediğim tsubasa başlardı:D Tsubasadan sonra zaten şeker kız candy verip bitirirlerdi o kuşağı ana habere geçerlerdi:D Tsubasayı izleyip hemen sokağa koşardım hemen maç filan ayarlardık:D Sonraları tsubasa bitti pokemon koydular filan yine aynı şekilde pokemon izleyip sokakta bölümü tartışırdık. Bazen 2bölüm koyarlardı arka arkaya acayip mutlu olurdum vayy be. En iyi kuşaklardan biri sanırım 80 ve 90 kuşağı. Hem eskiyi hem de yeniyi bir arada yaşadık. Sokakalrdan içeri girmediğimiz de oldu, atariydi filan teknolojiyle zaman geçirdiğimizde.

Benden 15 yaş küçük kardeşime bakıyorum önünde laptop karşısında tv de yine açık birşeyler. Laptopu bırakıyor tablete geçiyor. Ben onun yaşındayken semtteki ormanlara filan giderdik keşif amaçlı:D ellerimize sopa filan alırdık. ya ninja kaplumbağa isimleri ya da power rangers olurduk.

Nostalji yapasım varmış benimde içimi döktüm baya:D

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı

Varya çocukluk anılarım aklıma geldi. Sırası bile aklımda izlediklerimin. 4 gibi okuldan geliyordum osman yağmurdereli'nin sitcom dizisi vardı ilk o oynardı hemen arkasından spiderman çizgifilm sonra betheevon mı ne köpekli çizgifilm vardı ve en sonunda esas beklediğim tsubasa başlardı:D Tsubasadan sonra zaten şeker kız candy verip bitirirlerdi o kuşağı ana habere geçerlerdi:D Tsubasayı izleyip hemen sokağa koşardım hemen maç filan ayarlardık:D Sonraları tsubasa bitti pokemon koydular filan yine aynı şekilde pokemon izleyip sokakta bölümü tartışırdık. Bazen 2bölüm koyarlardı arka arkaya acayip mutlu olurdum vayy be. En iyi kuşaklardan biri sanırım 80 ve 90 kuşağı. Hem eskiyi hem de yeniyi bir arada yaşadık. Sokakalrdan içeri girmediğimiz de oldu, atariydi filan teknolojiyle zaman geçirdiğimizde.

Benden 15 yaş küçük kardeşime bakıyorum önünde laptop karşısında tv de yine açık birşeyler. Laptopu bırakıyor tablete geçiyor. Ben onun yaşındayken semtteki ormanlara filan giderdik keşif amaçlı:D ellerimize sopa filan alırdık. ya ninja kaplumbağa isimleri ya da power rangers olurduk.

Nostalji yapasım varmış benimde içimi döktüm baya:D

O günlerime dönmek istiyorum vallaha bazen. Çok eğlenceliydi. Kumdan kale yapmalar, gazoz kapaklarıyla oynamalar, bakkaldan alınan plastik toplar, kız kaçıranlar, torpiller, tasolarla ütmeler (sevimli kahramanlar, pokemon, digimon ne taso biriktirdiydim la :D), kartlar, sokak oyunları: zibidi, simit (kemerle oynuyordum amk), asosyellitesi bile ayrı güzeldi o zamanların

Şimdi ki gibi crysis'i beğenmemek ne kelime amk. Mario dan bomberman'dan, tank'dan aldığım hazzı hangi oyundan aldım amk? Hatırlarım abim tek jeton ile ateri salonunda street fighter II yi bitirmişti. Rekor kırmıştı o gün bütün ateri salonu izleyicileri alkışladıydı.

Şimdi çocuklara bakıyorum herşeyleri var. Uzaktan kumandalı arabasıda var, 30 çeşit oyuncağıda, dokunmatik telefonuda, bilgisayarıda, 32 mbit adsl'i de, 55" led televizyonuda...

İlk uzaktan kumandalı televizyonu aldığımız yıl 1998 di sanırım. Ne sevinmiştim lan. 56k modem le mp3 indirmeler, starcraft oynamalar.

Ağlayacam tamam yeter bu kadar.

Çok acayip oldum gece gece.

DrKill tarafından 06/Kas/15 03:35 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
Toplam Hit: 1366 Toplam Mesaj: 9
resim twitch nostalji bob ross bobross paint creative 90s 90lar