Bu Araç Nasıl ? Chevrolet Cruze

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    hallederi_55 bunu yazdı

Linea parçaları ucuz ama acayip konforsuz araba. 2014 var 140 ve üstünde araba acayip güvensiz gidiyor. Daha bugün geldim 1000 km yol yaptım bir haftada açıkcası her tarafım ayrı ağrıyor:)

Sürekli ampul patlatıyor,çekirdek gibi yiyor şerefsiz.

Koltukları biraz oturunca batmaya başlıyor. Çok şey vardı da sürekli arıza verdiği ampul dışında da şuan aklıma gelmedi gelirse yazarım yine:) Ama zorda kalınmadığı sürece alıncak araba değil

Taksilere bakıyorum minumum 400-500 binde araçlar hala takır takır gidiyor 2. el piyasaası yüksek. Dediğin gibi konforsuz mu evet.

Bak daha bir gün ne bende ki ne de şirkette ki diğer lineaların yolda bıraktığını ne gördüm ne duydum. Ama akşam farı sönük yanar mesela önünü göremezsin,karşıdan gelen aracın farı gözünü acayip alır. Malzeme kalitesi kaportası parasına göredir. Bayağa dandiktir. Senin ne için alacağın önemli. Takside ihtiyaç duyulan ne az yaksın çok gitsin,konfor,sağlamlığı filan hikayedir onlara. Bu amaçla alacaksan tabi ki linea al hiç düşünme bile.

_ICEMAN_
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Şimdi taksilerde accent blue moda oldu. Taksi de kullanılıyorsa alın diye bi kanı var (bende de vardı) geçen bindiğim bi taksiciye sordum abi hayırdır niye bu araba az mı yakıyor? Yok ya az da yakmıyor ama parçası ucuz dedi. Hatta eğer era üretimini kesmeseler kimse dönüp bakmazdi bu arabaya dedi. 

O şoförler öyle bi kullanıyor ki parça dayanmıyor araca.

Bende 2 ay sonrasına araç almayı planladigim için bakiniyorum epey. Benim şöyle bi felsefem var bi malın ikinci eli çok varsa bi bokluk var demektir. :) cruze a binmedim sahibi arkadaşımda yok yorum yapamayacağım ancak muridin dediği gibi sen ne için alacaksın arabayı? Ucsun kacsin mi? Şekli olsun yazin cami indirip muzigimi acayim usul usul gideyim mi :))) az yaksin cok kacsin mi? Ona göre tekrar bi gözden geçir istersen. Birde acelen yoksa bekle henüz piyasa tam açılmadı. İhtiyacı olanlar koyuyor şu sıralar. Yaza bekleyenlerde var tabi piyasanın yükselme ihtimali de yok değil. Çok karışık çok. 60 70k+ paran olacak bu kadar düşünmeden basıp alacaksin ama alma plani yapmak bile yoruyor şu an beni.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Chevrolet alinmaz dayko...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

alma

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

sen bu arabayı alırsın :) 

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemkrc
    cemkrc's avatar
    Erkek

Hocam müridler gereken cevapları vermiş ama bende bir sıkıntısından bahsedeyim. Tam yılını hatırlamıyorum ama 2010 diye aklımda kalmış kronik sıkıntısı vardı. Direksiyonu birden kitleme gibi saçma bir girişimi vardı aracın hatta bundan dolayı uçurumdan uçan bir kişinin haberide vardı. Geçende ankara kurtuluş kavşağının orda adam yolun ortasında kalmış. Direksiyon kitlendi abi açılmıyor diyodu :) 

Böyle sürprizlere açıksan alabilirsin konforu ve tipi çok güzeldir:)

Ama ben uzun yıllar yağına suyuna bakıyım dayanıklı olsun ekonomik olsun dersen toyota corolla öneririm. Sanayi yüzünü unutturur sana

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Kanka almıyosan ben alcam

:P

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

Araba alırken en önemli kriter; kimseseye sormamaktır.

Eğer sorarsan alamazsın, alırsın ama keşke benim istediğim olsaydı dersin.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    kuytul bunu yazdı

Araba alırken en önemli kriter; kimseseye sormamaktır.

Eğer sorarsan alamazsın, alırsın ama keşke benim istediğim olsaydı dersin.

Aslında şöyle hocam, yorumlardan kimin bilgisi var kimin yok belli oluyor o açıdan faydalı. 

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adama
    adama's avatar
    Erkek

dostum alma dışı araba içi haraba :)

Beleş wireless kahramanı.
Toplam Hit: 4251 Toplam Mesaj: 39
araç alımı