folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bursa-İstanbul Arası 16 Dakikaya İniyor

Bursa-İstanbul Arası 16 Dakikaya İniyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek

Bursa-İstanbul arasındaki yolculuğu 16 dakikaya düşürecek olan deniz uçağı seferleri önümüzdeki ay başlayacak. Gemlik’ten başlayıp Haliç’te sona erecek yolculuk için kişi başı taşıma ücreti 100 TL olacak.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Ocak ayı meclis toplantısı Heykel’deki tarihi binada yapıldı. Toplantı öncesi son bir ay içinde hayata geçirilen çalışmalar hakkında meclis üyelerini bilgilendiren Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Parti’li Recep Altepe, Bursa-İstanbul arasında başlatılacak deniz otobüsü ve deniz uçağı seferleriyle ilgili son durumu anlattı.

Başkan Altepe, deniz otobüsü seferlerinin 20 gün içerisinde başlayacağını belirterek, Bursa’dan İstanbul’a gerçekleştirilmesi düşünülen deniz uçağı seferleriyle ilgili tüm hazırlıkların da tamamlandığını vurguladı.

Deniz otobüsü seferlerinin ardından deniz uçağı seferlerinin de gecikmeden faaliyete geçeceğini dile getiren Başkan Altepe, deniz uçağı seferleriyle tahmini 100 TL bedelle 16 dakikada Gemlik’ten Haliç’e yolculuk yapılabileceğini söyledi. Başkan Altepe, "Gelen talebe göre sefer noktalarını artırabileceğiz. Gemlik’le Haliç arasındaki karşılıklı seferler başlatıldıktan sonra, alınan verime ve talebe göre yeni sefer noktalarını belirleyeceğiz" diye konuştu.

Uçak seferleri Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Burulaş ile özel Seabird şirketi arasında yapılan anlaşma gereği 19 kişilik uçaklarla gerçekleştirilecek.

yıkılma sakın !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Deukalion
    Deukalion's avatar
    Erkek

süper.

ama gemlik-bursa arasınada raylı sistem yapmaları lazım.

yada bazen çok sıkışık olan trafiğini kısaltacak başka bişey.eziyet oluyo gemlik yolu bazı saatlerde gerçekten

ama tabi parası olan o saatlere denk gelmez oda ayrı.

Deukalion tarafından 11/Oca/13 16:00 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

amk bende birşey sanıp sevindim 100 liraymış 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı

amk bende birşey sanıp sevindim 100 liraymış 

bana fiyat çok uçuk gelmedi, 16 dk diyor hadi yarım saatte istanbulun tam göbeğine uçakla iniyorsun hacı

güzel yani bence

yıkılma sakın !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

hızlı tren gibi birileri ölmez inşallah

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

saçma sapan ihmallerle sıkıntılar yaşanmıcaksa gayet güzel. 100 lirada fazla gibi geliyo başta ama 16 dk lık bi seyahat için fazla değil. 

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

16 dk dedikleri kalkması inmesi vs resi içinde değildir o 1 saat olur demedi demeyin

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

16 dk dedikleri kalkması inmesi vs resi içinde değildir o 1 saat olur demedi demeyin

ya bursa 16 ya onun için dikkat çekmek amacıyladır da . böyle birşey hayata geçerse bence süper olur . ben bahcelievlerden taksime 1 saatte gidiyom lan

Hayat Bizi 61 kenara...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mramor
    mramor's avatar
    Erkek

Bursalıyım ve Üniversite için Balat/Haliçte oturuyorum evimin dibinden 16 dakikada Bursaya gitmek özellikle İstanbul gibi bir yer için pahabiçilemez. Ama fiyat çok fazla ve ensesi kalın iş adamlarından başka kullanan olacagını sanmıyorum.
    Tabi Bursa-İstanbul / İstanbul-Bursa arasında mekik dokuyan iş adamlarının vaz geçilmezi olabilir. 

Ayrıca resimdeki gibi bir aracı geçen yaz haliçte görmüştüm, öyle inmesi kalkması yanaşması çok uzun sürmüyor. Feribotlardan daha hızlı kıyıya yanaşıyor.

mramor tarafından 11/Oca/13 19:05 tarihinde düzenlenmiştir

Cagito ergo sum.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

alibeyköy'den otobüse bindigimde, eger iskelede cok fazla sıra beklemezsek, yaklasık olarak 2.5 saat icinde gemlik / manastır'da oluyorum, feribottan ötürü keyifli de geliyor bana o yolculuk.

bursa sanayi sehri sonucta, is adamları, kücük orta caplı isletmesi olan, ticaret yapan insanlara yönelik bir fiyat olmus genel olarak, en cok onlar sevinmistir.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDCouRaGe
    MaDCouRaGe's avatar
    Erkek

gemlikten bursa 1 saat 16 dk onu ne yapıcaz

NORMALİDE BİZİ BULMAZ Kİ
Toplam Hit: 2101 Toplam Mesaj: 13