Cep Tel Aranıyor - Tuşlu Whatsapp Wifi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Kimse "neden ikinci whatsappı birinci telefonuna kurmuyorsun?" diye sormamış

Böylece ikinci telefonu en eski tuşlu arama-sms yapabilen nokia gibi kullanıp maliyeti düşürürsün. Nokia 2100-1200-3310 gibi telefonlarla hem snake oynama zevkini tekrar yaşarsın. hemde 2 whatsapp tek telefonda olur.

--

yinede önerimizi yapalım: Nokia E63 - E71 - E72

Asha alma zira javalı telefon yanlış hatırlamıyorsam. Üstte yazdıklarım symbian kullanıyor. program alternatifin daha çok, multitasking var vs.

bana uymuyor o iş. 

htc cha cha muhtemelen güzel tel ama 400 lira? dediğim gibi 200ü geçmeye niyetim yok, o bile fazla. geçersem de tam geçerim 700ü basarım.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Kimse "neden ikinci whatsappı birinci telefonuna kurmuyorsun?" diye sormamış

Böylece ikinci telefonu en eski tuşlu arama-sms yapabilen nokia gibi kullanıp maliyeti düşürürsün. Nokia 2100-1200-3310 gibi telefonlarla hem snake oynama zevkini tekrar yaşarsın. hemde 2 whatsapp tek telefonda olur.

--

yinede önerimizi yapalım: Nokia E63 - E71 - E72

Asha alma zira javalı telefon yanlış hatırlamıyorsam. Üstte yazdıklarım symbian kullanıyor. program alternatifin daha çok, multitasking var vs.

bana uymuyor o iş. 

htc cha cha muhtemelen güzel tel ama 400 lira? dediğim gibi 200ü geçmeye niyetim yok, o bile fazla. geçersem de tam geçerim 700ü basarım.

chacha sadece whatsapp için en ideali. klavyesi de harikadır. ikinci el rahatlıkla çok ucuza bulursun hocam.

imza.
Toplam Hit: 3189 Toplam Mesaj: 23
whatsapp nokia ucuz telefon asha