Cep Telefonun Ekranındaki Toz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

arkadaşlar 5800 telefonun ekranında toz var bunu açıp temizleyeceğm fakat ben açına daha çok toz dolar değil mi ne yapmamız gerek?

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

götür bi telefoncuya yapsınlar. 5800 ın ekranı hassastır. bilmiyosan kurcalama. çalışır kalsın

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

sakın açmaya kalkma ekranı tutan kobloyu sökerken kesin koparırsın :D nereden biliyosun diye sorma :D

Dur be kadınnnn....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

yok yok tecrübem var e250 söktüm taktım 0 dan 2700 5230 nettende baktım youtubeden herşeye biliyorum fakat telefoncu nasıl yapıyor bu işi adamlar bizim gibi masada yapıyor öyle eldiven filanda takmıyor koskoca kvk 2 kere toz bıraktı 

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

o tozlar nası giriyo oraya o kadar çok merak ediyorum ki biri açıklasa elini öpücem?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

youtube ye 5800 dissembly yaz söküm ve  takma işlemi videolu anlatılıyor

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Ekranına büyük koli bantlarından yapıştır çek tozu alıyor tesadüfen bir telefoncu yaparken görmüştüm,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

A_REX bunu yazdı:
    -----------------------------

sakın açmaya kalkma ekranı tutan kobloyu sökerken kesin koparırsın :D nereden biliyosun diye sorma :D

pohaha :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sky
    Sky's avatar
    Erkek

ac boza boza ögrenirsin. tecrubeyle sabit ben ögrendim bi iphone cope atarak. ne ögrendin dersen kesinlikle bidaha boyle bi cihazi acmamayi :D

Ona aşık olmak, cehennemde çakmaklara gaz doldurmak gibi bir şeydi...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Sky bunu yazdı:

ac boza boza ögrenirsin. tecrubeyle sabit ben ögrendim bi iphone cope atarak. ne ögrendin dersen kesinlikle bidaha boyle bi cihazi acmamayi :D

Düz mantık doğrusu bu :D

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

10 şubatta garanti bitiyor 6 sında bidaha gönderecem değişim talebide isteyeceğim 6 kere gitti telefon değiştirirler belki diye son gidişinde talep etmiştim dikkatet almadılar sallarım bi kaç şey değşirse değşir değşmezse telefon ekranda tabi temizlenmezse kolibanıdını uygulayacağım

Toplam Hit: 3277 Toplam Mesaj: 15