CPU Fana Yapıştı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

edit: yeri gelmişken sorayım , elimde 3-4 sene önce aldığım termal macun var kullanıyom hala bunu. termal macun bozulan bişey mi ?

aynı soruyu ben de merak ediyorum. 4 sene önce hepsiburada'dan koskoca şırınga termal macun almıştım hala duruyor. saydam bir sıvı oluşmuş bir kısmında. o sıvıyı döktüm normal kıvamına geldi. hala kullanılır mı acaba?

HACKEROKAN!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

edit: yeri gelmişken sorayım , elimde 3-4 sene önce aldığım termal macun var kullanıyom hala bunu. termal macun bozulan bişey mi ?

aynı soruyu ben de merak ediyorum. 4 sene önce hepsiburada'dan koskoca şırınga termal macun almıştım hala duruyor. saydam bir sıvı oluşmuş bir kısmında. o sıvıyı döktüm normal kıvamına geldi. hala kullanılır mı acaba?

macunu iyice bi karıştır sıvı vs karışsın birbirine yabıştır geç bişi olmaz

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Macun bozulmaz kolay kolay ama dikkat edin iletgen olanları var olmayanları var, birde watt değerine dikkat edin. O koca şırınga dediğin genelde iletgen ve ucuz oluyor ki hem riskli hem yeterince isi iletmiyor 

Arctis mx4 var alın atın bir köşeye 

deja-vu tarafından 31/Ara/20 16:50 tarihinde düzenlenmiştir

Almanya Fatihi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Yemin ediyorum en sinir bozucu olaylardan birisi benimde başıma geldi en son dedim zaten anasını şey ettim ne olacaksa olsun tornavidayı bir yere sıkıştırdım çevirdim çat diye attı dedim ben boşuna uğraşıyormuşum bu kadar zamandır

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

Olm kolu ve kapağı kaldırmadan işlemciyi nasıl çıkardın ben anlayamadım 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

Direkt çekti çıkarttı sanırım, şu an o karta oturmaz o işlemci.

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı

Direkt çekti çıkarttı sanırım, şu an o karta oturmaz o işlemci.

@AntiSeptik'in paylaştığı video'da, işlemci ayaklarında bir kusur(eğilmek-bükülme vs.) yoksa sorun olmaz, diyor. 

bir'de. işlemci ayaklarına dokunmayın diyor.(statik elektrik'ten dolayı , yada ayakları düzeltmek zor olduğu için eğilmesin diye heralde.)

foto'da da işlemci ayakları üzerine bir düzensizlik göremedim.gerçi düşük çözünürlük'de.

lâkin, ben şunu anlamadım, o işlemci ayakları, aşağı inen kol ile daralan yuva deliklerinde sıkışması lâzım. nasıl öyle Kolayca çıkıyor. bir-iki işlemci ayağı kalması lâzım. (iyi yırtmış ^^` ısınınca inceliyor mu işlemci ayakları nedir., )

soğutucu'nun yaprakları, yaprak kanallarının açıklığı filân güzelmiş. alüminyum ağırlıklı heralde.

RitmFarbRacourci tarafından 31/Ara/20 19:33 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Saç kurutma makinesiyle ısıtarak çözebilirsin

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Ryzen sogutuculari sokmeden once saga sola çevirip cikarican sogutucuyu

destination@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    sLeymN bunu yazdı

çektim çıktı, zaten bu yüzden altıma sıçtım, aha dedim daha boot bile etmeden çöp oldu cpu :D

meğer çıkıyomuş böle :P hep olan bişeymiş. 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 3499 Toplam Mesaj: 30
am4 cpu