Ekran Kartı Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

selamlar

https://www.tahribat.com/forum/amd-onboard-ekran-karti-driveri---browser-hardware-257271

şu sorunu çözemediğim için bir nvidia kart alacağım.

lakin cpu larda gidip passmarka bakıyorum, ama ekran kartlarında sıralamayı anlamadım pek.

onboard ekran kartı da işimi görüyor. ikinci el karta da okeyim. sizce nasıl bir şey alayım ?

1050 falan iyi midir? ya da az daha çıkıp 1650 falan mı alsam? 1650 lere çıkınca da az daha çıkıp 3050 alabiliyosun.

oyun oynayan biri değilim sadece fusion 360 kullanıcam ve web-development yapıcam.

ya da hiç uğraşmadan gt730 falan mı alsam dedim ama onlar da baya kötü gördüğüm kadarıyla. fusion u doğru düzgün çalıştırmaz gibi geldi.

quadro önerecek arkadaşlar için: fusion directx le çalışıyor, quadronun hiç bir faydası olmaz :)

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Fusion 360 programını ilk kez duyuyorum. Bilgi sahibi olsaydım şunu al derdim. Yanlış yönlendirmek istemem.

Bir up olsun en azından...

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaid
    kaid's avatar
    Erkek

Bir up. Takipteyim

Uzaylılar tarafından kaçırıldım. Evet 'tarafından'
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

ben konuyu unutmuşum komple :p

1050ti alacaktım

1660Ti a çıkmaya karar verdim. arada 2x falan fark var bi de daha yeni kart.

6gb vram var fusiona yeter heralde. yetmezse bunu satıp bi 3050 falan kovalıcam

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek

hocam çok oyunla işim gücüm yok diyorsan 750ti bile yeterli 

az daha çıkıp 1050ti alabilirsin 

ben 750ti ile adobe uygulamalarını sorunsuz kullanıyorum oyun olarak vs gta5 lol valo cs ne istersen oynatır 

salla gitsin ölecez zaten :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    blackhorror bunu yazdı

hocam çok oyunla işim gücüm yok diyorsan 750ti bile yeterli 

az daha çıkıp 1050ti alabilirsin 

ben 750ti ile adobe uygulamalarını sorunsuz kullanıyorum oyun olarak vs gta5 lol valo cs ne istersen oynatır 

abi zamanında 950M li laptopum vardı baya işimi görüyodu fusionda. lakin eski kart elimde kalır gibi geliyo ondan daha yeni bişey bakıyorum.

750ti çıktığında tayyip hala başbakandı :P

Toplam Hit: 466 Toplam Mesaj: 6
nvidia