folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Erkek Kol Saati Tavsiyesi Alabilir Miyim ?

Erkek Kol Saati Tavsiyesi Alabilir Miyim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hydr
    hydr's avatar
    Erkek

selamlar hocam öncelıkle almak istediğiniz saatin türünü seçmeniz lazım  yani piili mi olsun yoksa mekanik mi?  bana sorarsanız 2500 lira gibi bir bütçeniz varsa dijital alın iyi bir  mekanik saat için biraz daha bütçe ayırmanız lazım

dijital için size  şu önerim olacak 

https://www.youtube.com/watch?v=vFpcWjELB0o

son derece şık özellikle güneşin altında hafif morumsu bir renk alıyor ayrıca multifonksiyonel termometre pusula dünya saatleri alarm vs bi,r çok özelliği var  gören bir çok kişi soruyor kesinlikle estetik olarak çok güzel saat

geçen sene 1000 liraya almıştım ben mavisi de var

https://www.n11.com/arama?q=casio+era+300+db

casionun 1 senede en çok değer kazanan saati ben alırken çok araştırmıştım sizede tavsiye ederim

herneyse....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    hydr bunu yazdı

selamlar hocam öncelıkle almak istediğiniz saatin türünü seçmeniz lazım  yani piili mi olsun yoksa mekanik mi?  bana sorarsanız 2500 lira gibi bir bütçeniz varsa dijital alın iyi bir  mekanik saat için biraz daha bütçe ayırmanız lazım

dijital için size  şu önerim olacak 

https://www.youtube.com/watch?v=vFpcWjELB0o

son derece şık özellikle güneşin altında hafif morumsu bir renk alıyor ayrıca multifonksiyonel termometre pusula dünya saatleri alarm vs bi,r çok özelliği var  gören bir çok kişi soruyor kesinlikle estetik olarak çok güzel saat

geçen sene 1000 liraya almıştım ben mavisi de var

https://www.n11.com/arama?q=casio+era+300+db

casionun 1 senede en çok değer kazanan saati ben alırken çok araştırmıştım sizede tavsiye ederim

Teşekkürler ama sanırım ben mekanik saatten yana kullanacağım tercihimi. Özellikle pilsiz hareketle şarj olanlar bana daha bi çekici geliyor nedense. Eski kullandığım Seiko saat'te öyleydi yanlış bilmiyorsam. Saatçi içini temizlerken demişti çok iyi saat falan filan diye.

Benimde ilk başta saat ararken kendimi bulduğum markaydı Casio ama forumlara yorumlara bakınca Casio'dan biraz soğudum açıkcası. Bakalım kısmet acelem yok (:

muaythaist bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı

Abi baktım biraz da o saatlerden beğendiklerim 4bin liradan başlıyor :D O kadar çok zorlayamam bütçeyi. Bunun dışında önerdiğin bir marka model seri falan var mı acaba ?

internetteki fiyatları geçebilirsin. piyasada 3500tl civarında iken eminönünde seiko bayilerine gidip, 

nakit alacağım fiyat araştırıyorum en makul fiyatı kimden alırsam ondan alacağım diyerek gezdiğimde, 1750TLye kadar inebildiklerini görmüştüm.

piyasa kırılıyor, piyasa aç, nakte dönsün diye satış yapıyorlar. belirttiğin bütçe civarından alabilirsin yani.

Oturduğum yerde İstanbul Saatçiler Odası başkanının dükkanı var. Ona sormuştum daha önce siz nereden alıyorsunuz bu saatleri diye. Bana Tahtakalede "Asri han" gibi değişik bir yer tarif etmişti. Ramazan çıksın aradan bi gün gidip bakınıcam ne var ne yok :D

Ayrıca evet nakit alacağım için zaten indirim yaparlar diye düşünüyorum (:

Birde hocam senin önerdiğin " Buraya git adımı ver yardımcı lurlar" gibi bir yer var mı acaba ?

BALIK.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Saatte karisikligi cok sevmiyorum. Fikrim sade olmali.

Asagidaki saatten kullaniyorum bir de swatch var memnunum.

http://www.bodying.com/watches/images/alessi/al5016-big1.jpg

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı

Oturduğum yerde İstanbul Saatçiler Odası başkanının dükkanı var. Ona sormuştum daha önce siz nereden alıyorsunuz bu saatleri diye. Bana Tahtakalede "Asri han" gibi değişik bir yer tarif etmişti. Ramazan çıksın aradan bi gün gidip bakınıcam ne var ne yok :D

Ayrıca evet nakit alacağım için zaten indirim yaparlar diye düşünüyorum (:

Birde hocam senin önerdiğin " Buraya git adımı ver yardımcı lurlar" gibi bir yer var mı acaba ?

kardeşim hiç isim vereyim selam sabah ile iş yapayım deme, daha fazla geçirirler,

tuzu kuru alıcı modunda gezeceksin, sirkeci tramwayın ordan doğubankın olduğu caddeye gir, sağına soluna baka baka seiko satan tüm saatçilerden fiyat al.

onlardan birkaçı resmî seiko bayisi.

fiyat alırken de dediğim gibi "şu modeli nakit alacağım, fiyat bilgisi topluyorum, en makul nerden fiyat alırsam orayı tercih edeceğim" de acele etme, gezin.

en kallavi adamın selamından evladır oralarda bu mizaç :)

zaten tahtakale'ye doğru gidiyor o yol, asrî han da o tarafta, esnafa sorarak orayı da bulursun, yandaki hanlara saatçilere de sorarsın, şaşıracağın derecede düşük fiyatlar alacağından eminim.

nakte sıkışan adam maliyetine bile veriyor. bu ara nakit döngüsü lazım herkese.

edit: hatta kendinde az buçuk da esnaf adam imajı oluşturabiliyorsan, o da iş görür, 

kendine alacak gibi konuşmazsın, "müşterim bu saati beğenmiş, internetten şu fiyata bulmuş, ama güvenemediği için bana danıştı, ayarlarız dedim.
    şimdi bana bu saat buralarda bulacağım en makul fiyattan lazım, biraz müşterime internette bulduğu fiyatın aşağısında sunma kıyağı olsun, biraz da bize ekmek çıksın. herkes mutlu olsun." ayaklarında yürürsen taban fiyatları görme ihtimalin yükselir.

yoksa piyasada laf olsun diye fiyat soran dingil çok. vitrinden bakıp bu ne kadar diyeni başından savmak üzere 4binTL diyorsa, alıcı olduğunu hissettiği an fiyatlar değişir.

ramazan kafası adamlar hem paraya aç hem de insanlarla boş polemiğe/uğraşıya tok :D aldıktan sonra üsküdar'a geçersen, ofisime iki muhabbete beklerim (:

muaythaist tarafından 24/May/19 12:44 tarihinde düzenlenmiştir

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Bende bu saati sevmiştim. Hediye edilmişti. Sonrasında da çalındı evden. İçime oturmuştu. Hala almaya niyetim olan bir saat.

Koldayken ateş ediyor...

https://www.hepsiburada.com/orient-ftd0p004w0-erkek-kol-saati-p-SAMODA0P004W0650

Not late for nothing
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    JOE bunu yazdı

Bende bu saati sevmiştim. Hediye edilmişti. Sonrasında da çalındı evden. İçime oturmuştu. Hala almaya niyetim olan bir saat.

Koldayken ateş ediyor...

https://www.hepsiburada.com/orient-ftd0p004w0-erkek-kol-saati-p-SAMODA0P004W0650

guzelmis

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Şayet @Hydr 'ın tercih ettiği model tarzı birşey arıyorsan, klasik ve/veya spor görünümlü, Pilli(?), Quarz ama özelde Kamp'çılıkla ilgili, "Casio'nun ProTrek" diye bi modeli var. 

Gece için Luminanz(?) özelliği var mıydı hatırlamıyorum. Bunun Plastik kasalı olanı, ve bir de Metal kasalı olanı vardı. Bence gayet güzel. Sensör bakımından da bir hayli sensörü vardı. Triple Sensör mu diyorlardı neydi. İfade bana saçma geliyor da hatırladıklarım şunlar vardı; SıcaklıkÖlçer, YükseklikÖlçer, BaşınçÖlçer , YükseklikÖlçer, Pusula gibi sensör'ler vardı. 6000 7000 diye gidiyordu serileri .

Bi tanesi, Rüzgar hızını ölçen sensörü dahi var dedi. Gerçi ben baktım göremedim. ^^D` Ee bunda böyle bir ibâre ifade yok dedim, bozuldu. 

Ha. otomatik diyorsan o konuda birşey öneremeyeceğim. Çünkü otomatik olup, tourbillon ve/veya carousell olan, ama özellikle iskelet modeller hoşuma gidiyor. Tabiatıyla onların fiyatları da, 2.5k'dan fazla.

Hâ, şarj sıkıntısı olmasa Samsung Gear model saatlerden en yenisi veya @DevilKingTr'ın ifade ettiği modelden alırım. 

Ha, bunlar da olmadı @Kaan'ın önerisi olan Band tarzı bir ürün alırım. 

Ama özelde o kadar para da gözümde büyürse; Casio'nun (model numarasından emin olmadığım) Ocak-Aralık / 1-31 / Pzt-Pzr / 24Saat tamamen dairesel gösterge takvimli, Siyah zemin üstüne Kırmızı İbre'li, ve sadece Akrep yelkovanında gece görünüşü için RadioAktive'li(?) olan, Tek kurma kollu,  Ortası siyah kenarları Metalik-Gri Çelik kordon'lu , görece Küçük Kasalı bir modeli var. Bunu alırım. Olsa olsa şuan 450-600 arasındadır. O zaman için 300 liraydı. Bi dakka o zaman 150$ civarı fiyatı vardı. @.o,) şu an 1500 TeLe yapıyor. Model Numarası 1250ef yada 1236ef yada ..ed gibi birşey olacaktı. Yalnız bu, el bileği İnce insanlar için sanırım. Kalın bilekli isen güzel durmaz. Temel ve tek özelliği yıl hariç diğer yukarıda saydığım dairesel kadran'lı takvime sahip olması. Belki de 75$'dı fiyatı, emin olamadım. 

Hâ, "Dost işi" Fiyat soruyorsan ve İsim soruyorsan @DizDirsekBoks'çusu söylerdi gerçi ama tereddüt etmiş görünüyor, lâkin adres vermiş ve de çağırmış. Ama Takdîr ediyorum kendisini, saat ve saatleri seven insanları özellikle seviyorum, en.dandiğini kullanan-bilen insan dahi olsa. 

Bir de bu sayfada söyledikleri var ki özellikle o gerilimli hallere ilişkin ayrıca hoşuma gitti.

RitmFarbRacourci tarafından 24/May/19 21:41 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

Saat prestijdir, abi alacaksan o aralığa

Bulova momentum orient nacar stuhrling swiss military seiko

Apple watch vb bence çocukça geliyor bana erkekler saat takar, gerçek saat

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

mehmet ali erbilin dediği gibi saatte nacar karıda macar.

https://www.nacar.com.tr

ftw
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

https://www.saatvesaat.com.tr/saat/erkek/fossil/FAM3696/PD/

bu saatten 2011'de alıp 7-8 yıl aktif kullanmıştım çok memnundum ama camı çizildi şimdi çekmecenin tozlu raflarında duruyor en güzel yanı background tek tuşla kahverengi oluyor. Siyah ve Kahverengi hang renk uyuyorsa kombine onu ayarlayıp kullanabiliyorsun tavsiye ederim ama cam olayı sıkıntılı @muaythaist camı değişir mi bunun ya da başka bir muhabbeti var mı :) 

Birde yurtdışından hediye gelen replikalarım vardı (replika olduğunu @muaythasit söylemişti ) panerai, breguet v.b. onları da çok çok nadir yılda 1-2 kez kullanıyorum.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
Toplam Hit: 4120 Toplam Mesaj: 38
saat erkek casio swatch