folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Eski TBT De Gördüğüm Bir Haber

Eski TBT De Gördüğüm Bir Haber

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    millet demin eski tbtye bakıyordum haberler bölümünde 1tb cdler geliyor diyorda bunlar geldimi :) ??

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    http://www.tahribat.com/haberdetay.asp?id=898

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M1KROP
    M1KROP's avatar
    Erkek
    belki yarın yaparlar belki yarından da yakın :D

Hayatımda gördüğüm en güzel kadın. Sizcede öyle değil mi: http://www.yonkis.com/mediaflash/alba.htm
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DoctorX
    DoctorX's avatar
    Erkek
    blu ray :W tb ye çıkamadılar galiba.

No Manita No Dırdır, Only Makara Only Gırgır!!! işte izlenmesi gereken bir video varsa oda bu video. http://www.youtube.com/watch?v=FrvX-rL9UTY
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    cd dydnce ne biliym cd sandım blu ray hem gb değilmi bide kaç gb bu blu raylar

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

blue-ray'ler 1 TB değil en fazla 30-50 gb arası.

..ilk 1TB prototipin 18 ay sonra hazır olacağını ve takip eden yılda piyasaya sürüleceğini belirtiyor. 2 yıl geçmiş hala bişey yok. böyle haberlerin bize bi faydasının olmadığı burdan da belli. son 5 sene içerisinde ben ne haberler okudum ama daha hiçbirini göremedim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    TekBuluT bunu yazdı:
    -----------------------------

blue-ray'ler 1 TB değil en fazla 30-50 gb arası.

..ilk 1TB prototipin 18 ay sonra hazır olacağını ve takip eden yılda piyasaya sürüleceğini belirtiyor. 2 yıl geçmiş hala bişey yok. böyle haberlerin bize bi faydasının olmadığı burdan da belli. son 5 sene içerisinde ben ne haberler okudum ama daha hiçbirini göremedim.

-----------------------------
    evet zati bende onu dym kaç gb die

Toplam Hit: 1194 Toplam Mesaj: 7