folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Eticaretle Uğraşan Kimler Var Burada?

Eticaretle Uğraşan Kimler Var Burada?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek

Bende Sticker işine girmeyi planlıyorum ama tutunabilir miyim terettüt içindeyim. yazıcı kesici vs malzeme alıp denesem mi kafam karışık.

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Şuan sektör lideri trendyol, adamların yazılımı artık dayanmıyor çok ciddiyim, dışarıdan düzgün gözüksede içerde büyük bir sıkıntı var, 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    Aloryan bunu yazdı

Bende Sticker işine girmeyi planlıyorum ama tutunabilir miyim terettüt içindeyim. yazıcı kesici vs malzeme alıp denesem mi kafam karışık.

Yeni gelin yeni anne doğum süs va yürürsen tutar bence

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı
    nereodi bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı

Ben de yakın zamanda otomobil kaporta malzeme boya cila girmeyi düşünüyorum hazırlık yapıyorum ama sanki komisyon oranları çok fazla ya. %20%30  falan gördüm bunu düşürmenin yolu yok mudur acaba. İlk girişte sikilmenin anlamı yok. Bir de reklam bütçesi ayırmalı mıyız acaba. 200k lık mal alıp Başlayacam duruma göre 15 20k reklama ayırayım

tam malzeme nedir 

Abi boya pasta cila malzemeleri. Boya tabancası pasta cila malzemesi bunların süngeri mumlu bez falan. Genel olarak son kullanıcıya hitap eden kolay tamir düzeltme ürünleri falan. 

hacı abi yarın haberleşelim paslaşırız ürünlerde

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omerfurkan1098
    omerfurkan1098's avatar
    Erkek

Benim konum gelmiş. Açık açık anlatayım özelden devam etmek isteyenle ederiz. 

Yaklaşık 2 yıldır Hollanda, Belçika , Almanya  bol.com ve Amazon.de ve Amazon.nl den ürünler sattım. Buraya gelen bir çok Türk arkadaşa da şirket kurdum onlarda başladı satmaya. İlk kural nereden mal aldığınızı paylaşmayın kilit nokta burası. Satışta herkes açık açık satıyor. Stok ve fiyat bilgileri dahil herşeyi herkes görüyor. 1 e aldığınızı 3 e satmak +KDV (Hollanda'da %21, Almanya'da %19kdv). Bunu sağlamayan hiçbir ürünü satmayın. 

Türkiye'de yapmayın çünkü pazar sağlıklı değil. Kargo sistemi oturmuş değil. Fiyat kırarak satış yapan çok. 
    Avrupa pazarında çalışmalarınızı yapın. Her konuda ücretsiz destek veririm. Evimi depomu kısmen kullanabilirsiniz. Avrupa'da şirket açmak sandığınızın ötesinde çok çok basit. 

Hikaye şöyle,

Türkiye'de e ticaret bilen Karaca grubunun online yürüten biri ile tanıştım. O burada kendi şirketini kurdu. Satış ile ilgili herşeyi anlatıyor sürekli. Bende teknik konularında ona yardımcı oluyorum.

Ben Philips ürünleri ağırlıklı satıyorum. onun dışında Türkiye'den çorap da satan var. Kitapta satan var. Koltuk kanepe sandalye ofis mobilyası satanda çok. Ayrıca oyuncak ahşap oyuncak bebek ürünler satandan çok. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Aloryan bunu yazdı

1000 adet 250 ye felan yapıyorlar instagramda

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    Aloryan bunu yazdı

1000 adet 250 ye felan yapıyorlar instagramda

Oda süsleri tabela vs gibi oto sticker en basiti aslinda ama bakalim

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek
    Aloryan bunu yazdı

Fatih Kadır Akın var frontend developer onun vardı stickerla ilgili bi e ticaret sitesi incelemek istersen https://stickker.net/ 

@omerfurkan1098 hocam online offline farketmez deneyimlerinden tecrübelerinden faydalanmak isterim ben de talep olursa, yazmaya vaktin yoksa tbt ye özel skype zoom vb toplaşabiliriz 

TxT tarafından 26/Eyl/20 21:19 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    peace
    peace's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı
    Aloryan bunu yazdı

Yeni gelin yeni anne doğum süs va yürürsen tutar bence

bizde o işe girelim diye bir cnc ve plotter aldık ama bakalım nasıl olacak.

Hi!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek

Bende zamanında Almanya'da ebay.de üzerinden çok satışlar yapmıştım. 

Büyük markalı bayan ürünlerini (en çokta çanta)  fabrika satış depolarından toplayıp satıyordum iyi para getiriyordu.

İşin başıydı o zamanlar kısa sürede bırakmıştım. Bırakmasak iyiydi.

Laaaaaan.