Eve Mobil İnternet Tavsiyeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

merhaba arkadaşlar yeni taşındığım evde yani dağ başında yaşıyorum yani internet alt yapısının olmadığı bir yerde turkcell superbox ya da data hattı tarzında önerilerinize açığım günlük en az 2 gb harcamam var. online derslere filan giriyorum. data hattı önerirseniz tabletime sim kart takılabiliyor o şekilde yapıcam.en uygun olanını arıyorum

Şimdiden teşekkürler

edit:superbox devretmek isteyenler filan da olur

yustang tarafından 28/Eyl/21 13:41 tarihinde düzenlenmiştir

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

4 tane seçeneğin var.

1. turkcell

2. vodafone

3. telekom.

4. uydu internet.

1. turkcell en pahalısı özellikle sınırsız paket fiyatları acaip yükseldi , fakat en yaygın çözüm superbox tarife fiyatlarına sitesinden bakabilirsin.

2. vodafone eğer o bölgede iyi çekiyorsa sınırsız 15mbps paketi çok cazip fakat vodafone alt yapısı kötü olduğundan normalde 4g yi iyi verdiği yerlere bile şuanda redbox satışına açık değil örnek biz bir depoda şuan sadece turkcell kullanabildiğimiz için oradan superbox aldık.

3. telekom şuan sadece 100gb ve 200gb kotalı paketleri var ve o bölgede kesinlikle kablolu altyapı yok ise hizmet veriyor sınırsız seçeneği yok hız olarak vodafonedan iyi

4.uydu internet.

bir süre bu işi yaptım eğer hiç bir şekilde baz istasyonları düzgün çekmiyorsa ve sınırsız tarife istiyorsanız son çare bu kalıyor.  https://uzaynet.com.tr/

sitesinden tarifelere bakabilirsin

+ yönleri IP TV ve yüksek kota götüren işler için iyi youtube netflix vs sorunsuz yaparsın

fakat ping süresi yüksek asla online oyun oynayamazsın. ama steamdan güzel download yaparsın single player oyunlar için

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

4 tane seçeneğin var.

1. turkcell

2. vodafone

3. telekom.

4. uydu internet.

1. turkcell en pahalısı özellikle sınırsız paket fiyatları acaip yükseldi , fakat en yaygın çözüm superbox tarife fiyatlarına sitesinden bakabilirsin.

2. vodafone eğer o bölgede iyi çekiyorsa sınırsız 15mbps paketi çok cazip fakat vodafone alt yapısı kötü olduğundan normalde 4g yi iyi verdiği yerlere bile şuanda redbox satışına açık değil örnek biz bir depoda şuan sadece turkcell kullanabildiğimiz için oradan superbox aldık.

3. telekom şuan sadece 100gb ve 200gb kotalı paketleri var ve o bölgede kesinlikle kablolu altyapı yok ise hizmet veriyor sınırsız seçeneği yok hız olarak vodafonedan iyi

4.uydu internet.

bir süre bu işi yaptım eğer hiç bir şekilde baz istasyonları düzgün çekmiyorsa ve sınırsız tarife istiyorsanız son çare bu kalıyor.  https://uzaynet.com.tr/

+ yönleri IP TV ve yüksek kota götüren işler için iyi youtube netflix vs sorunsuz yaparsın

fakat ping süresi yüksek asla online oyun oynayamazsın. ama steamdan güzel download yaparsın single player oyunlar için

uzayın fiyatlar da uzaymış cidden ha:) superbox bi tık daha ucuz sayılmaz mı

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    yustang bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

4 tane seçeneğin var.

1. turkcell

2. vodafone

3. telekom.

4. uydu internet.

4.uydu internet.

uzayın fiyatlar da uzaymış cidden ha:) superbox bi tık daha ucuz sayılmaz mı

hacım superbox vb. hizmet alamadığın yerler yani hiç bir operatör çekmese bile uzaynet çalışır uydudan çalıştığı için

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmaman
    osmaman's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

4 tane seçeneğin var.

1. turkcell

2. vodafone

3. telekom.

4. uydu internet.

4.uydu internet.

Türk Telekom da sınırsıza geçmiş. 179TL diyor. Linkini aşağıya koyuyorum. Ücretlendirme kısmında yazıyor 

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/magnet-tarifeleri.aspx

İmza mı? O da ne demek?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/magnet-tarifeleri.aspx

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

Magnetin yorumları hiç iyi değil 3 aydır bekleyen varmış

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek

Turkcell turbo vınn 4.5G aldım. 1 sene sorunsuz kullandım. Hızı çok fazla değil ama online eğitim vs her işi görecek kadar hızlıydı. Geçen ay cihaz birdenbire kilitlendi. Tüm ışıklar yanıyor ama hiçbir tepki yok. Reset vs kabul etmedi. Garantiye gönderdim, kullanıcı hatası demişler. Ana kart arızalanmış. Sanırım elektrik dalgalanması sebep olmuş olabilir? Her neyse, garantili cihaza kullanıcı hatası gerekçesiyle 832 tl tamirat ücreti çıkarmışlar. Kabul etmedim tabiki. Cihazın sıfırı 600 tl + 2 sene garanti. Tüketici hakem heyetine vermeyi düşünüyorum. 

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek

aynı durum bende var süperbox ile devam

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=g3HibtBAoh8

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

cidden 4.5g taşınabilir ev interneti veren hangi firmalar var artık kulaktan dolma biliglerle firmaları arıyorum. biri milenicom yapıyor sitede yok dedi onu bile aradım.

vınn jet data hatları  vb. de olur

Toplam Hit: 1756 Toplam Mesaj: 21
internet data superbox