folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Extreme Tracking Türkiye"Ye Küstü Mü ?

Extreme Tracking Türkiye"Ye Küstü Mü ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek
    Kaç gunden berı proxy ayarlarla uyelık alıyorum normalde turkıyeye uyelık vermıyolar neyse hesabı aldım kodlarıda sıteye yerlestırdım cok guzel calısırken ertesı sabah bakıyorum

Şu uyarı var :

" There is no Tracking Account registered with the ' *****' login."

Neden Böyle oluyo. ? extreme hesabı sılınenler oldu mu ? başka trackıng bılen varsa tavsıye edebılır mı ?(kaliteli olsun )

....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek

sayaç turka kullanıyorum süper ! :)

www.sayacturka.gen.tr 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek
    gerçekten bende üye olamamıştım bi bilen arkadaş var mı konu ölü konumundan çıksında bari bir bilen cevap versin

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtmad
    tbtmad's avatar
    Erkek
    Extreme kapadı türkiyeden üyeliği Ama aynı işlevi görecek siteler var.

Kod yazmakla adam olunmaz:D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    sayacturkayı tahribata koydum 1-2 günlük bakalım nası olcak :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    habib_mx_tr
    habib_mx_tr's avatar
    Erkek
    Nedeni tam bilmiyorum ama büyük ihtimalle "http://www.google.com.tr/search?hl=tr&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=ExtremeTracking+gizleme&spell=1" böyle şeylerden Tr üye alımını durdurdular.

!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek

hocam sayacturka bozuk :D

benimde extremeyi sildiler bugün

2 siteme koydum

sayacturka 1000 gösteriyo extreme 500

sayacturka 200 gösteriyo extremede 80

arada yüzde yüzden fazla fark var

( TEKİL HİT )

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rawkmetal
    Rawkmetal's avatar
    Erkek
    analytics varken gerisi hikaye gibime geliyor..

dünya yan geldi. dalganıza bakın...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Ben normalde sayaçları severim :)))

Analytics cıktığı zamandan beri var tahribatta ama onun haricinde hemen hemen her türlü sayacı ekledim siteye...

Zamanında extremeyide kullanmıştım, bi kac gündür sayacturkayıda koyduk siteye yeni kaldırdım...

Sonuc : Sitenin anasını ağlattı, günde ortalama 3-4 sefer serverımı kitleniyor ne oluyorsa site acılmıyor, en başta bende çakmadım lan dedim site nie acılmıo die, sonradan fark ettimki sayac turka kitliyormuş siteyi...

Kullanmayın :) 

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omurtlak
    omurtlak's avatar
    Erkek

Selam Arkadaşlar;
    Ben sayaç Turka geliştiricisiyim. buradaki yazıyı okuyunca kendimde yorum yapma ihtiyacı duydum.

evet sayaç turka daha yeni bir gelişim Madcrazy arkadaşımız bana olayı biraz abartmış gibi geldi sayaçturka 1000 de 10 20 fazla saydığı doğrudur. Bunun sebeplerini ise r10.net de tartışmıştık aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz http://www.r10.net/webmaster-genel-konular-sorunlar/153026-extreme-ve-sayacturka.html

extreme tr ye kapalalı kapalalı doğru düzgün saymıyor zaten.

renegadealien arkadaşımızın sıkıştırma olayına gelirsek sayaçturka serverı sıkıştırma gibi bir imkanı yok evet sıkıştırdığı doğrudur. ama sıkıştırma şu şekilde olur tüm sayfa açılır html kod sırasına göre en son sayaçturkaya geldiğinde o yükleme yapmaya başlar. sayfa açılır ancak arka planda hala yükleme olduğu gözükür. eğer sayaç kodunu en sona koyduysanız. ama en başa koyarsanız önce sayacın yüklenmesi beklenir sonra diğer öyeler yüklenir. bu aralar sayaç çok yoğun sıkıştırma yaptığı doğrudur. bu sadece sayaçturka için geçerli bişey değil extreme de de yer yer sıkışmalar olduğunda beklemişsinizdir.

Tahribata sayaç kodunu koyduğunuz sıralarda çok yoğun bir talep vardı ve o yoğunluğun üzerine geldiniz ve zaten şu an üyelikleri kısa süreliğine iptal ettim.

evet renegadealien kullanmayın demiş doğru demiş henüz daha kullanmayın zaten istesenizde daha kullanamazsınız yeni üyelikler durdurulmuş durumda şu an ama 3 5 gün sonra hepinizi beklerim

Sayaçturka şu an basit bir hostingde beta aşamasını yapmaktadır. 2 gün önce sadece sayacın çalışacağı yeni bir server aldım. ve şu an geçiş aşamasındayım. yaptığım yazılım şu an yeterince hızlı ancak çok daha farklı bir yazılım geliştirdim bu yazılım sayesinde 20 kat performans elde ediyorum işin içine birde server girince umarım sayaç jete dönüşecek ve sizinde desteklerinizle belki de extreme e rakip olabileceğiz :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

---------------------------------------------------------------------

hocam sayacturka bozuk :D

benimde extremeyi sildiler bugün

2 siteme koydum

sayacturka 1000 gösteriyo extreme 500

sayacturka 200 gösteriyo extremede 80

arada yüzde yüzden fazla fark var

--------------------------------------------------------------------------- 

MadCrazy

ben herkez gibi ex kullanıyordum geçenlerde sayacturka ya geçtim senin dediğin gibi %100 fazla sayma olayini nedense ben yaklaşık 15 siteme koydum hiçbirinde göremedim.şu durum var ancak bir sitemde ex ve st ikiside wardı.. ex 700 sayarken st 740 sayıyor..bunun sebebinide ex in kısa süreli girişleri saymamasına vede arama motorlarından girişlerin bazılarını yakalayamamasına bağlıyorum..bakıyorum nod 32 full diye aratmış adamın teki sayacturka bunu gösteriyor  ama ex bunu kaydetmemiş.sonuç olarak sayacturka bütün girişleri yakalıyor sitenin gerçek hitini veriyor size...ayrıca bazıları ya Türk yapımı bu dandik olur gibi önyargılar içerisindeler.Arkadaşlar aşın bunları artık bizde teknoloji üretiyoruz..:D ayrıca st yeni serverine geçince dahada kaliteli olacağından şüpem yok..

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
Toplam Hit: 4206 Toplam Mesaj: 15