folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Facebook Aşırı Yavaş

Facebook Aşırı Yavaş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek

ultrasurf beyler kesin çözüm..

xxx
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

sadece facebook mu google vs ürünlerinde de sıkıntı var mı arkadaşlar? youtube ta falan sorun yaşayan bir tek ben miyim?

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

psiphon diye bişey deniyorum şuan sıkıntı yok

iyibu! yeniden..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek
    twilight_flame bunu yazdı

sadece facebook mu google vs ürünlerinde de sıkıntı var mı arkadaşlar? youtube ta falan sorun yaşayan bir tek ben miyim?

youtube da bende sıkıntı yok hocam HD olarak rahat izliyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

benim nette tamamen yavaşlama var

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek
    arkinfes bunu yazdı

anlamadığım nokta neden oluyor bu performans sorunu 3 gündür bi düzelmedi gitti 

ISP'lerin DNS servlerlarında domainleri engellemek yeterli olmadığından yüce dövletimiz 2013 yılınca kendi halkına MitM saldırısı yapmaya başladı. Bu tarz engellemeler için mahkeme kararı veya TİB'in kararı gerekiyor.

facebook, youtube, twitter gibi büyük sosyal paylaşım sitelerini mahkeme emriyle kapatmak zor ve halk arasında tepkiye sebep olduğundan hökümetimiz zora düştüğünde hukuksuz olarak erişimi yavaşlattırıyor. Geleneksel medya zaten kontrolleri altında. Paralı trolleri ve bu tarz engellemeler ile de sosyal medyayı kontrol edip halkın haber alma yollarını ve tepkisini engelliyorlar.

Zor ama elbet gün gelip devran dönecek. Umarım bu orospu çocukları yaptıklarının hesabını vermeden kaçıp gitmezler.

Balyoz99 tarafından 20/Mar/16 23:05 tarihinde düzenlenmiştir

arbeit macht frei
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

Benn de bende problem var diyordum

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek

Sanliurfa da 4 gundur net yavas, facebook hic yok. Muhtemelen nevruz toplanmalarini engellemek icin yapilan bir sey. Bu aksam yavasta olsa girebiliyoruz

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek
    helyum_pasha bunu yazdı

Zenmate yada Hotspot'la çözüme ulaşabilirsiniz.

Ben başka bişeyi merak ediyorum. Bu vpn ile nete girdiğimizde sunucu neleri kaydedebilir?  Sadece bağlantı adreslerini mi yoksa örneğin facebookta ki yazışmalarınız yada twitlerimiz dahil görüp loglayabilir mi 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    bu MitM neymiş yav, bir öğrenelim baalım.
    ulan diyorum Ankara patlamasından baya bir sonra, sevdiğim parçaları indireyim diyorum, biraz ruhen rahatlamak için. bekle alla bekle. te allam. >_< +_+

RitmFarbRacourci tarafından 21/Mar/16 00:02 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 3822 Toplam Mesaj: 26
facebook yavaş performans