folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Farklı Bir İnternet Hk.

Farklı Bir İnternet Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek

selamlar saygı değer müritler sonunda d smart net denen illetten kurtuluyorum taahhütümün bitmesine 2 hafta kaldı şimdiden farklı bir issyi araştırmaya başladım şuanki altyapım 100/30 destekliyor nete verebileceğim max para 250 tl (ben yeterli diye düşündüm) bunun doğrultusunda hangi firmaları önerirsiniz ? birde şuan ttnin modemini kullanıyorum (VMG3313-B10A) bunu değişeceğim önerdiğiniz vdsl destekli modem tavsiyelerinizi bekliyorum. 

salla gitsin ölecez zaten :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

etrafım kompel turknet oldu, direk turknet i dene hocam bi.

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

etrafım kompel turknet oldu, direk turknet i dene hocam bi.

şuan baktım 240 tl cayma bedelini karşılıyorlarmış daha önce neden fark etmedim ben bunu :D bakıcam hocam 1 2 gün geçsin fikrim netleşsin.

salla gitsin ölecez zaten :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

turknet ve millenicom

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

etrafında işyeri coksa altında işyeri olan bi yerse turknet den şaşma ;) ama etrafında sıralı evlerde binalardaysan işyeri yoksa telekom kullanıcısı turknetden uzak dur nie dicen düzenli keserler arıza var derler:) saha ekibi arkadasım cok telekomdan :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Modem olarak ikinci el Airties modemlere bakabilirsin. Airties şebekeden gelen sinyal zayıf olsa bile hattı sonuna kadar kullanabiliyor. Ancak ne yazık ki bireysel kullanıcı pazarından çekildiler. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    111450045
    111450045's avatar
    Erkek

ttnet kullanım ilk zamanları belki 10-15 yıl yazık ettim verdiğim her kuruşa neyse Türknete geçtim ilk zamanları sevdimdi ama kopmalar ping sorunu olunca biraz sıktı aynı binada farklı bir arkadaşım çevrimiçi oyunlardan oynuyordu pubg yada ona benzer bişi Türkiye sunucusunda sorun oluyor diye Millenicoma geçti sende geç sorun yok dedi geçtim 2-3 yıldır neredeyse kullanıyorum belediye çalışmaları dışında neredeyse hiç sorun yaşamadım.Fazlasıyla interneti kullanıyorum.Aylık 500-800 gb arası kullanımım var hız 35mbs benim aldığım 33mbs. 50-100 seçenekleri var ve gayette fyatları uygun tahhüt yok istemediğin zaman çık.Türknette sorun yaşarsın yaşamazsın bilemem ama yaşayanları biliyorum. Müşteri hizmetleri ve destek konusundada milenicom öndedir.

Etrafımda birçok kişi kayıt oldu sorunsuz kullanıyorlar.

0A508DCE

Bak bu kodlada 1 ay ücretsiz yada talep edersin her ay 5 tl indirim alırsın sana kalmış.Kesinlikle dene derim.Ben burada pişman olanı görmedim.

Bizim bina 50 destekliyor benim 35mbs den aldığım hız aşağıdadır. Santralden uzak olmama ve wifi kullanmama rağmen iyi çekiyor.

111450045 tarafından 27/Oca/22 10:55 tarihinde düzenlenmiştir

vatanını en çok seven işini en iyi yapandır.(Mustafa Kemal Paşa)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Turknet düşünürsen 1 aylık bedava kod bırakayım hocam

https://turk.net/p/NCN88WS88OQN/

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdemYakups
    AdemYakups's avatar
    Erkek

bende milleni kullanıyorum memnunum.Tavsiye ederim.

https://i.hizliresim.com/npo4v3i.PNG
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

100mbps NetSpeed kullanıyorum

Adamlar rutin olarak hızımı 30-40mbps e sabitliyorlar. Ne zaman ki ben modemi yeniden başlatırsam, 100mbps e çıkartıyorlar.
    Aktif internet kullanımını durdurduğum anda yine direk 30-40mbps e sabitliyorlar.

Şimdi superonline a geçeceğim bende

...
Toplam Hit: 2581 Toplam Mesaj: 23
internet yeni abonelik modem iss