folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Firefox'a Geçiyorum Eklenti Önerisi

Firefox'a Geçiyorum Eklenti Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

hangi plugin'in ne kadar kaynak tükettiğini görebileceğimiz bir yöntem varmı chrome'da. işim yüzünden en az 6 tane plugin aktif olarak kullanıyorum. ve en az 20 sekme ile çalışıyorum. buda haliyle anasını ağlatıyor ram'in işlemcinin. kaynak tüketimi çok sekme yüzünden mi yoksa pluginler yüzünden mi kolayca görebilirsem pluginlere el atarım. bilgisayarı ben değil chrome kullanıyor anasını satıyım.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

hangi plugin'in ne kadar kaynak tükettiğini görebileceğimiz bir yöntem varmı chrome'da. işim yüzünden en az 6 tane plugin aktif olarak kullanıyorum. ve en az 20 sekme ile çalışıyorum. buda haliyle anasını ağlatıyor ram'in işlemcinin. kaynak tüketimi çok sekme yüzünden mi yoksa pluginler yüzünden mi kolayca görebilirsem pluginlere el atarım. bilgisayarı ben değil chrome kullanıyor anasını satıyım.

Chrome için:

Firefox için:

yada adres çubuğuna about:performance yazın.

DE5TROY3R tarafından 31/May/20 13:08 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 5137 Toplam Mesaj: 34
google chrome tarayıcı mozilla edge opera