folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Freeline Adlı Şahıstan Şikayetçiyim

Freeline Adlı Şahıstan Şikayetçiyim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek

https://www.tahribat.com/forum/wordpress-ve-photoshopa-hakim-full-time-evden-cal-250542/8  

buradaki  konun  8  sayfasından sonrada belirtmiştim  şimdi  tek tek  yeniden yazayım 

Biz  bu şahıs ile   ticaret  yaptık  bana  toplamda   780 Euro  Borcu  var  normalde  istemiyordum  Lanet olsun Allahından   bulsum diyerek  silmiştim   yukarda  linkde   paylaştığım  şekilde  yazılar  yazınca  istiyorum  vermeyecek  biliyorum ama  en azından  formdan  atılsın  

1-İlk sırplara  iş yaptım  oradan  bana  350 Euro verecektin adamlar  ödeme yapmadı dedin  abi  sorun değil  ticaret  yapıyoruz dedim es  geçtim 

2- Son yaptığım işten    500 Euro  bana kalacaktı  vermemek  için  işi  uzattın  bende  istemiyorum  kalsın  dedim sildim attım   bir gün lafın  etmedim  

3- Snopper  Mobil  uygulamadan bana  1.000 Euro  kalacaktı  sen aldın  geri kalan alınca  vereyim sana dedin eyvallah dedim   onada  laf etmedim 

4- bu Dildocunun  sitesini   3 defa  yaptırdın 50 Euro Gönderdin 

5- Deri  Bileklikleri  gönderdim  Toplamda bana  maliyeti  200 Euro  Satıp göndereyim dedin  onuda  bir gün  çıkıp söylemedim 

6- senin  pizza  sitesine dışardan destek  aldım   cebimden 700 TL verdim  sonra  hallederiz  dedin eyvallah dedim  

ticaret  yaparken   ortak işimizi yapan   mobil  yazan bir arkadaşa benden  gizli  para  göndermiş sonra  ayak yaparak  yav işte  ayıp olur adam iş  yaptı   emeğimi kalsın  üstümüzde  diyerek  1.000 TL  gönderdiğini  söyledi arkadaşa  ulaştım   tam  hatırlamadığını   ama  300-500 Birşey   gönderdiğini   çok lazım olursa  dekont  bulabileceğini  söyledi 

yine  yukardaki linkte benim  gönderdiğim  bileklikler hala  durduğunu  istersem  resmini  atabileceğini  yada ürünleri  gönderebileceğini  söyledi onda da bir  ses  çıkmadı 

Aynı şekilde mahkeme  evrakların  gönderecekti ondan da bir ses  çıkmadı  

aynı  şekilde  r10 da  konu açtım oradan da   takip edebilirsiniz :) 

https://www.r10.net/forum-disi-sikayetim-var/2855556-freeline-adi-kullanicidan-sikayetciyim.html

NighT_JudGe tarafından 17/Haz/21 12:53 tarihinde düzenlenmiştir

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Tuncay abi ile uzun yıllardır ticaretimiz vardır. Eminin bir çok kefilide çıkacaktır. Arkadaştan yanlış hatırlamıyorsam mahkeme vs belgeleri istedi ama arkadaş herhangi bir netice sağlayamadı diye düşünüyorum :) çekirdeğimi aldım takip ediyorum :) 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

hocam anlattığına göre adam seni tokat manyağı yapmış ama sen herseferinde eyvallah çekmişin. 

bende karşı tarafın savunmasını alınmasını haksız olduğunun anlaşılması üzere nasıl bir dil kullandığını bizede öğretmesini talep ediyorum.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PersonalJesus
    PersonalJesus's avatar
    Erkek

Kardeş bir yerde silkelendiğini fark etmiş olman gerekmiyor muydu her şeye ses etmedim deyip duruyorsun :D

Üze Tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Konu iyice Nasrettin Hoca'nın hırsızın hiç suçu mu yok hikayesine dönmüşte hocam kusura bakmada sende hadi 1-2 sefer tokatlandın hiç mi ders almadın ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Hocam niye her şeye eyv dedin :/

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

bakalım arkadaş nasıl kendini savunacak..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Hoca iyiki telefon dolandiricilarinin agina falan dusmemissin 😂

Ignorance is bliss.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Hoca iyiki telefon dolandiricilarinin agina falan dusmemissin 😂

Ignorance is bliss.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek

@freeline muridi de bir dinlemek lazım. Sana gelince hocam, sanırım önceden bu arkadaşla iş yapıp ödeme aldığın için bir güven oluşmuş. Ödemediği hizmetleri, ya nasıl olsa öder gözüyle mi baktın yoksa o kadar para kazandık bunları da boşverelim mi dedin? Çünkü bahsettiğin paralar, göz ardı edilmeyecek paralar. 300-500 tl olsa amaaan uğraşmaya değmez dersin. 

Bu zamanda para herkes için önemli, heleki Türkiye'de yaşıyorsan çok daha önemli. Para kazanamayacağın işleri anında es geç derim. İngilizcen varsa upwork, freelancer sitelerde çok rahat iş yaparsın, zaten yaptğın işleri herkes beğeniyor gördüğüm kadarıyla. İngilizcen yoksa da bir an önce öğren abi. Zeki adamsın.

Nova Vida !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

maksat yerimizi almış olalım, oturduk bekliyoruz.

geçmiş olsun bu arada.

.
Toplam Hit: 21044 Toplam Mesaj: 157
dolandırıcı scripttech .de