folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Gece Gece İyi Aksiyon Yaşadım..

Gece Gece İyi Aksiyon Yaşadım..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

saat on buçuk civarlarında kız arkadaşımı yurduna bıraktım. o sırada arabadan sonradan yaşının on yedi olduğunu öğrendiğim birisi lan buraya bak diyerek seslendi bana ve bende arabaya yaklaştım camı açıp namus bekçiliği yapar gibi ileri geri konuştu ve belindeki silahı gösterdi.. bende ha hı tamam deyip arabadan uzaklaştım ve 155 i aradım. arabayı plakasıyla beraber ihbar ettim; arabayı, beni tehtid eden çocuğu ve yanında bir kızı yakalamışlar sonra gelip beni evden aldılar.. karakola gittik ifade verdik arabadan bir silah bir sallama cıkmış (: çocuk 94 dogumlu ve 120 promil alkollü.. ayrıca kız arabaya kendi isteğiyle binmediğini söylemiş.. ben ve kız şikayetçi olduk çocuk en son çocuk şubeye götürüldü büyük ihtimal ordan sonra serbest bırakılacak. 

ben çocugu ihbar etmemiş olsam yarın cinayet ve ya tecavüz haberi ile uyanacaktık..

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek

sLeymN bunu yazdı:
    -----------------------------

saat on buçuk civarlarında kız arkadaşımı yurduna bıraktım. o sırada arabadan sonradan yaşının on yedi olduğunu öğrendiğim birisi lan buraya bak diyerek seslendi bana ve bende arabaya yaklaştım camı açıp namus bekçiliği yapar gibi ileri geri konuştu ve belindeki silahı gösterdi.. bende ha hı tamam deyip arabadan uzaklaştım ve 155 i aradım. arabayı plakasıyla beraber ihbar ettim; arabayı, beni tehtid eden çocuğu ve yanında bir kızı yakalamışlar sonra gelip beni evden aldılar.. karakola gittik ifade verdik arabadan bir silah bir sallama cıkmış (: çocuk 94 dogumlu ve 120 promil alkollü.. ayrıca kız arabaya kendi isteğiyle binmediğini söylemiş.. ben ve kız şikayetçi olduk çocuk en son çocuk şubeye götürüldü büyük ihtimal ordan sonra serbest bırakılacak. 

ben çocugu ihbar etmemiş olsam yarın cinayet ve ya tecavüz haberi ile uyanacaktık..

Olmaz olmaz değil aynen dediğin şekilde de gerçekleşebilirdi olay, efendilikle ve vatandaşlık bilinciyle yapman gereken en güzel şeyi yapmışsın, tebrikler.

Hoop.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MarlboroLight
    MarlboroLight's avatar
    Erkek

memleketin durumu içler acısı 94 doğumlu diyosun bi şahin doğanla aynı yaşta nerdeyse sen gereken davranışı yapmışsın tebrik ederim umarım bunun gibi yüzlerce apaçi memleketten uzak olurlar

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek

o.ç. etrafta çok bende hergece kız arkadaşımı yurda bırakırken tedirginlik yaşıyorum antalyada ilk çıktığımız gece gasp edilmiştik, o günden beri dışarı bıçaksız çıkmam pek ama yinede sağlam çıkmak gerekiyor. Çok iyi yapmışsın davanın ilk duruşmalarına kesin çıkki dava düşmesin...

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

sakaryanın akyazı ilçesinde okudugumdan bu tarz şeyler çok sıradan la benim için :D

geçmiş olsun bu arada sanada kızada =)

destination@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

kafkafkaf bunu yazdı:

o.ç. etrafta çok bende hergece kız arkadaşımı yurda bırakırken tedirginlik yaşıyorum antalyada ilk çıktığımız gece gasp edilmiştik, o günden beri dışarı bıçaksız çıkmam pek ama yinede sağlam çıkmak gerekiyor. Çok iyi yapmışsın davanın ilk duruşmalarına kesin çıkki dava düşmesin...

yok hocam sonuna kadar arkasındayım davamın.. 

bu arada yasal bir sınırı var mı bıçağın boyutunun?

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek

sLeymN bunu yazdı:

kafkafkaf bunu yazdı:

benim bildiğim boyutun önemi yok, hatta son kanunlarla at nalı bile silah kapsamına giriyor ama bıçağı sana göstermedi ve üstünden çıkmadıysa anahtarlık süs olarak kullanıyorum diyerek bıçaktan muhaf olabilir, silah kurusıkımıymış gerçekmi? ruhsatı varmıymış? kızın yaşı 18den küçükse zorla alıkoymaktan çocuk kaçırmaktan iyi yatar...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    walkingdead
    walkingdead's avatar
    Erkek

kafkafkaf bunu yazdı:

sLeymN bunu yazdı:

kafkafkaf bunu yazdı:

benim bildiğim boyutun önemi yok, hatta son kanunlarla at nalı bile silah kapsamına giriyor ama bıçağı sana göstermedi ve üstünden çıkmadıysa anahtarlık süs olarak kullanıyorum diyerek bıçaktan muhaf olabilir, silah kurusıkımıymış gerçekmi? ruhsatı varmıymış? kızın yaşı 18den küçükse zorla alıkoymaktan çocuk kaçırmaktan iyi yatar...

18 yaşından kçükmüş ama yine de iyi yatar mı dersin?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

seni sonradan bi yerde denk getirip sıkıştırmasınlar :D

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

tebrikler hocam.

http://kocaer.me
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek

walkingdead bunu yazdı:

18 yaşından kçükmüş ama yine de iyi yatar mı dersin?

çocukta 18den küçükmüş şimdi gördüm, bizi gaspedenlerden 1 taneside 18den küçüktü 4 yıl yedi büyük ihtimal 1 yılı dolmadan çıktı :) burası türkiye :|

Toplam Hit: 7089 Toplam Mesaj: 36