folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Google, Mültecilere Yardım Bağışı

Google, Mültecilere Yardım Bağışı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ceoden
    Ceoden's avatar
    Erkek

Az önce Google'a gittiğimde üstten sekme indi Network for Good adlı kampanya.. girdim denedim, ama yollamaya çalıştığım ücretin altını çekti ve işlemi iptal etti, işlem küsürat mı oluşturuyor? bağış+işlem küsüratı bakiyeye denk gelmediği için mi olmadı acaba? yollayabilen bir başkası varsa bilgilendirebilir mi beni acaba?

DBD 3docean.net/user/nokuf exarch.artstation.com Instagram.com/exarch.art
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bok gibi paraları var milletten bağış bekliyorlar birde yapsana kendi bütçenden yardım ey Google efendi ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

ula tc zaten bizim paralarımızla milyonları besliyor, daha ne topluyorlar bizden... 

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Benim ülkem gidip atıyorum Çin'i kaynakları yüzünden karıştıracak. Oradaki halk Hindistan'a kaçacak ve oradan mülteci olarak Avrupaya gelmeye çalışacak. Ben de bu ülkedeki büyük bir şirket olarak İnsanlık namı altında yardım toplayacağım. Ne kadar komik. Sömürgecinin yardımı olmaz olsun.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

kaç milyar dolarlık şirket yardım istiyor ironiye bak kalitelerini düşürüyorlar başkada bişey değil bunu tarayıcıda görünmesi felan bana göre gereksiz bir durum yapan adam zaten yapar gözümüze sokmasına gerek yok ilk altaydı sonra üstte aldılar gözümüze sokacaklarya

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ceoden
    Ceoden's avatar
    Erkek

Abi kendi parası kendisine kalsın, o insanlar için benim bağışımı ulaştırsın bana yeter.. yapabileceğim başka birşey yok çünkü insanlar orada evsiz ve yollardalar.. çok zoruma gidiyor, bizim de o duruma düştüğümüzü düşünüyorum da içler acısı böyle bir göçe de hayatımda ilk defa tanık oluyorum..

Google parayı geri yollamış bu arada, dediğim gibi +işlem ücreti oluşturuyor olabilir veya lira seçiyorum ama dolar yollamaya çalışıyor olabilir.. bilemedim nedeni yazmıyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Ben de malware tarzı bir şey yedim zannetmiştim ilk etapta.

Google a geçiriyonuz da 1 milyon € bağışladık diyor adamlar. Hiç bağışlamadan yardım isteseler ironik olurdu asıl.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Siz olayı yanlış anladınız hacılar. Mevzu şu Google bağış arayan kuruluşlara 5m bağış yapacak ama şartı var google kullanıcıları da toplamda 5m bağış yaparlarsa yapacağım diyor. Yaptığınız örneğin 100 liraysa google da senin yerine 100 daha bağışlıyor bu yerlere. Anladınız mı şimcük hocalar? Aslında farkındalık yaratmaya çalışıyorlar insanların gözlerine sokuyorlar. Birazda teşvik veriyor adamlar işte.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ceoden
    Ceoden's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı

Siz olayı yanlış anladınız hacılar. Mevzu şu Google bağış arayan kuruluşlara 5m bağış yapacak ama şartı var google kullanıcıları da toplamda 5m bağış yaparlarsa yapacağım diyor. Yaptığınız örneğin 100 liraysa google da senin yerine 100 daha bağışlıyor bu yerlere. Anladınız mı şimcük hocalar? Aslında farkındalık yaratmaya çalışıyorlar insanların gözlerine sokuyorlar. Birazda teşvik veriyor adamlar işte.

hocam haklı bu maddeyi atladım yaptığın bağış kadar google da bağışlıyor..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

Simdi apple 100 samsung 100 lg 100 m yatirsa google da 300m verse oh seker

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    interfector bunu yazdı

Bi kere de şartsız şurtsuz gönderse zikikler. 

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
Toplam Hit: 1888 Toplam Mesaj: 18
google network for good mültecilere bağış