GSM Operatörlerinin Yeni Yöntemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek

1 yıldır turkcell kullanıyordum 1000mb 1000dakika 1000sms 59 tl. taahhüdüm bitince aveya geçtim aynı şartlarda 45 tl hiçbiryerde çekmediğini görünce vodafone red'e geçiş yaptım.

bir kaç gün içinde vodafone geçişim tamamlanacak mesaj bekliyorum.

ama az önce aveadan bir telefon geldi.

"tarafınıza verilecek hizmetlerin tamamen ücretsiz bir şekilde size ulaştırılabilmesi için konum,yer ve istatistiki bilgilerinizi kullanımımıza açmanız gerkiyor onay veriyormusnunz" dedi. :)

burda önemli olan  kısım "TAMAMEN ÜCRETSİZ" olması değil. telefonla konuşurken o an neredeysek konumumuzdan ve hattı alırken verdiğimiz bilgilerimizin ortalamasından vb bilgiler kullanılarak bize sürekli reklam mesajı ve maili göndermeleri.

kesinlikle onay vermiyorum dedim ve zaten vodafone hattına geçiş yapıyorum dedim telefonu kapattım.

eğer sizide ararlarsa kesinlikle onay vermeyin :)

uyarayım dedim.

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

yaw bilmiyorumda nezaman bir avmye girsem

kiğili sarar joker sms atıyor bilmem ne indirimi var diye ayar oluyom :) vodafonum

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Djalper

m

Hocam az önce turkcell den bu mesajları kapattım. Birsürü şeyler var. Reklam mesajları tanıtım mesajları. Firma vs vs vs vs. Muhtemelen vodafone da da vardır. Hatta bende kapatayım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    imlegend bunu yazdı

Djalper

m

Hocam az önce turkcell den bu mesajları kapattım. Birsürü şeyler var. Reklam mesajları tanıtım mesajları. Firma vs vs vs vs. Muhtemelen vodafone da da vardır. Hatta bende kapatayım.

işte ben kapatamıyom müşterilere sigorta bitimini otomatik sms atıyom cep no firma ismi yazıyor sonra bana rapor sms olarak geliyor

kapatırsam kendi firma mesajımda gelmez

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek

Turkcellden de geliyor bu mesajlar. Karşılığında 1 hafta heryöne sms mi ne veriyodu. Kişisel bilgilerin kullanımı konum ad soyad vs izin istiyolar

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek

kişisel verilerinizin işlenmesine onay verebilirsiniz. ama paylaşılmasına vermeyebilirsiniz.

kişisel verilerinizin işlenmesi şudur. senin kullanım alışkanlıklarını hesaplar sana uygun olabilecek kampanyalardan haberdar olursun.

mesela ev hanımları kulübü var. dia da şurda burda indirimleri var. prof. kulübünden beleş sinema bileti alırsın. gibi şeyler.

sizin reklam dediğiniz şeyler ayarlarınızdan kapatabildiğiniz şeyler.

ftw
Toplam Hit: 1267 Toplam Mesaj: 6