folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Hepsiburada.Com Ve Bitmeyen Tedarik Süreci..

Hepsiburada.Com Ve Bitmeyen Tedarik Süreci..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adigestorm
    adigestorm's avatar
    Erkek

Ne rezil bi siteymiş bu arkadaş..

Pazartesi siparişi verdim (13.06.2011) bugün cuma hala tedarik sürecinde ürünler(17.06.2011)

Elime en geç bugün geçmesi gerekiyordu madur ettiler beni

2 gün geçince mesaj attım(15.06.2011) "Siparişleriniz normal şartlarda ortalama 3 iş günü içerisinde temin edilerek gönderilmektedir. "  ile başlayan cevap gönderdiler tamam dedim

Üçüncü gün(16.06.2011) tekrar mesaj attım deparmana aciliyeti bildirildi dediler hay sizin.. dedim bekledim yine

Baktım hala bi değişme yok tekrar mesaj attım cevap verme zahmetinde bile bulunmadılar biraz ağır mesajdı

Sikayetvar.com a yazdım telefonla ulaşmaya çalıştım dandik bi çağrı merkezleri var 10-15 saniye sonra kendiliğinden kapanıyo telefon

Şikayet ettiğimi ve dandik çağrı merkezlerini anlatan bi mesaj daha attım bu sefer hemen cevap geldi gecikme için özür diliyorlarmış

Elime bugün geçmesi gereken ürünler hala tedarik sürecinde deli ettiler beni

Ürünümü ve dolayısıyla faturamı bana ulaştıramadılar ama maduriyetimin faturasını ben itinayla ulaştıracağım onlara

Aklında hepsiburada dan alışveriş yapmak olupta yapmayan bi kişi bile kar bana artık

Bu kadar alternatifi varken kullanmayın bunu benim başıma gelen sizinde başınıza gelmesin

Ayrıca yasal olarak 30 gün süreleri var yani o konuda bişe yapamayacağım ama sizin aklınıza gelen fikirler varsa bekliyorum 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

geçmiş olsun öncellikle süper hızlı gönderi ürünleri almıyacaktınız bu adamlar elinde olmayan sanal ürünü satıyorlar, sonra saldım çayıra mevlam kayıra hesabı. elinde olmayan ürünü satıp karını alıyorlar, sonra yavaş bir şekilde hareket ediyorlar sikayetvar.com muydu neydi birde orada şikayet de bulun bakalım.

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

ben olsam almaktanda vazgeçerim üstüne birde tüketici v.s şikayet ederim

mademki türksün systeme göster ürksün
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    en az 10 alisverisim oldu hicbirinde sorun yasamadim her yonden hizlilardi. Hizlial.com da gayet iyidir hem fiyat hem gonderi bakimindan ama bazen fiyat olarak HB daha iyi oluyor

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

hepsiburada.com en kazıkçı yerdir :) nerde en ucuz yer.. eğer bilgisayar üzerine alacaksan eksenbilgisayar var, inventus var hemde kapıda ödeme seçeneği ile daha kaliteli ve güvenli yerler.

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

benim olayın benzeri. bende yaşanan 14 gün gibi bir bekleme süresi.

17.05.2011 hepsiburada.com Siparişiniz (no:#89327511)
      31.05.2011 Hepsiburada.com, Kargo Teslimatı

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alkow
    alkow's avatar
    Erkek

olur böyle şeyler benimde geldi başıma :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

4 - 5 defa yaptım oradan alışveriş. 3 gün içerisnde geliyordu hakkaten. hocam senin şanssızlığına denk gelmiş, sıkıntı felan olmuştur üründe.

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustaphachan
    mustaphachan's avatar
    Erkek

istanbul'dan, aydın'dan, batman'dan sipariş verdim. ve ürünlerin tamamı küçük şeyler değildi. batman'a buzdolabı 6 gün içinde ulaştırıldı.. bence gayet iyiler.

# birikimini önyargı ve yalanlara hizmet etmek için kullanan kültürlü bir insan olmaktansa maymundan gelmeyi tercih ederim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TitanGolem
    TitanGolem's avatar
    Erkek

Hocam aynısı benim başıma da gelmişti. 4 parça birşey alacaktım bir hafta oldu göndermediler, mail attım en kısa zamanda vs bişeyler zırvalamışlar 3 gün daha bekledim bu sefer aradım, şimdi tamam en geç yarına gönderiyoruz dediler o günden sonra 3 gün geçti hala ortada birşey yok. En son aradım siparişimi iptal etmek istiyorum dedim, kadın daha yarın teslim ediyoruz vs bişeyler zırvalamaya başladı dedim bana küfür ettirmeyin paramı iade edin ürününüzü istemiyorum. 5 gün sonra geldi para hesabıma. Daha önce 6-7 kere alışveriş yapmıştım hiç bir sıkıntı olmamıştı ama son olaydan sonra alışveriş yapmıyorum ordan.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek

okadar alısverıs yaptım oradan 1 sefer 1 haftada geldı dıgerlerı verdıkten sonra 2. gunun oglenınde elıme ulastı hepsı. Senın sanssızlıgına

Toplam Hit: 8375 Toplam Mesaj: 52