folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Huawei Mate 10 Pro 2023 Yılı İtibari İle Alınır Mı?

Huawei Mate 10 Pro 2023 Yılı İtibari İle Alınır Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

bence hiç girme hocam. nedeni batarya ölüdür muhtemelen. yeni batarya alsan da pek işe yaramaz. sıfır üretilen kaliteli bataryaları yok. eski raftaki bataryadan da fayda gelmiyor çok.

deji batarya diyen olursa da ben pek katılmıyorum. tutulan telefon modellerinde belki deji işe yarıyor, yeni üretim olabilir onlarda. piyasada çok olmayan yada çok eski modellerde bence deji de işe yaramıyor. note4 den deneyimimdir.

huawei nin en çok sevdiğim huyu belli bir yaş model telefonların orjinal bataryalarını ucuza veriyor. bunlarda en yeni olan modeller bence değerlendirilebilir.

@yunusemre mate40 pro için bilgi ve fiyat verirmisin.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moustache
    moustache's avatar
    Erkek

Hocam ben mate 10 proda kullandım mate 20 proda kullandım. En uzun kullandığım telefon ikisie. Bence hala kullanılır en kötü pil değiştirirsin imkan varsa mate 20 prolara da bak 

buralar eskiden dutluktu..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xcorpix
    xcorpix's avatar
    Erkek
    moustache bunu yazdı

Hocam ben mate 10 proda kullandım mate 20 proda kullandım. En uzun kullandığım telefon ikisie. Bence hala kullanılır en kötü pil değiştirirsin imkan varsa mate 20 prolara da bak 

bataryalar beklemiş oluyor randımanlı olmuyor

Oluruna bıraktıkça olmazlara düştü hep yolumuz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    xcorpix bunu yazdı
    moustache bunu yazdı

bataryalar beklemiş oluyor randımanlı olmuyor

Batarya beklemekle randıman düştüğünü sanmiyorumsa

Evde gecenlerde imei lazimdi karıştırırken 1110 buldum. Bunun dışında bl5c diye gecen batarya ile çalışan bir minik ateri var hichrji tutmuyirduoo telefonun icinden cikan bataryayi taktim. Orjinal batarya ustelik kullanılmış-11 yildir yatiyorycsnavar gibi çalıştı

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

Android alacaksan hocam samsung dan şaşma. Bizim şirketteki telefonların %80 Huawei buda 100 kadar telefon hepsi problem cıkarıyor.  Sadece Switchler de birde Ap (Accsess Point) lerinden memnunuz okadar 3 senedir hiç durmadan networkta koşuyorlar. 

WarHead tarafından 20/Ağu/23 01:21 tarihinde düzenlenmiştir

Emekli
Toplam Hit: 1041 Toplam Mesaj: 16
android mate 10 pro