folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder İcra Hakkında Bir Soru - İlamlı İcra

İcra Hakkında Bir Soru - İlamlı İcra

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cihan
    Cihan's avatar
    Erkek
    Yigit bunu yazdı

açılın icra memuruyum.

karşı taraf tüm parayı dosyaya depo ederek icrayı durdurabilir. İstinaftan gelen karara göre hareket edin diyebilir. 
    Eğer tüm parayı ödeyecek gücü yok ise; evine dükkanına hacze gidebilir, evi arabası varsa üzerine haciz koydurabilir, bir yerde sigortalı çalışıyorsa borçlu taraf maaşına haciz koydurabilirsin.
    Hızlıca parayı almak istiyorsan; karşı tarafı en sıkıştıran yol hacizdir.. yolluk masrafı yapıp adamın evine, dükkanına hacze göndert avukatı.. 

fazla görünmesinin sebebi (faiz)
    haciz yaptıkça adamın borcu artar..

Yukarıda ki tabloya göre ne kadar alırım peki.?

Teminat mektubu verdi. İstinafi bekliyor karşı taraf

wordpress & sözlük
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

Senin ne kadar alacağın avukatına bağlı ama karşı taraf toplam 43 bin kaç görünüyorsa o kadar ödemek zorunda.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cihan
    Cihan's avatar
    Erkek

daha 2019 tarihli dosyalara yeni geçmişler.

önümüzde ki sene geçermiyiz 2020 dosyalarına onu bilemiyoruz diyorlar.

ne kadar yavaş ilerliyor bu sistem... ?

wordpress & sözlük
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

3 yıl nisan ayında dava açtık bu yıl nisanda kazandık. karşı taraf istinafa gitti. avukat davalar 3 yıl geriden geliyor dedi. siktir faiz sana çalışıyor 3 yıl faizi alıcan 

Yav he he
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Bana da haciz koymuşlardı. sağlam bi avukat buldum 3 ayda mahkeme başladı 10 ayda çözüldü.

dilekçe başlığını bilmem ne diye yazınca hızlı ilerliyor falan demişti aklımda değil ne olduğu da başvuru tarzı mı usulü mü ne farklı olunca süre baya fark ediyormuş.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

adıma sahte senet düzenleyip ilamsız icra ile haciz talebinde bulunmuşlar, her iki tebligat da muhtarca alınmamış, ptt bana sms atmamış, evde de bulunamadığım için geri gitmiş... ikinci tebligattan sonra 21. madde diye bir şeyden dolayı itiraz süresi de dolduğundan bana geçirmişler. senedin düzenlendiği tarihte ben o şehirde yokum, bir gün önce de yokum bir gün sonra da yokum. baktım google konumuna kesin olarak yerimi tespit ettim. her neyse karşı dava açtım lakin haciz öyle zart diye durmuyormuş, ben de gelsinler napayım dedim ve evin bahçesine arkadaşı bıraktım. ve davayı da sonra açtım bakalım neler olacak, 72 kilo safkan bir bodyguard vs sahte senet tahsilcileri...

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

adıma sahte senet düzenleyip ilamsız icra ile haciz talebinde bulunmuşlar, her iki tebligat da muhtarca alınmamış, ptt bana sms atmamış, evde de bulunamadığım için geri gitmiş... ikinci tebligattan sonra 21. madde diye bir şeyden dolayı itiraz süresi de dolduğundan bana geçirmişler. senedin düzenlendiği tarihte ben o şehirde yokum, bir gün önce de yokum bir gün sonra da yokum. baktım google konumuna kesin olarak yerimi tespit ettim. her neyse karşı dava açtım lakin haciz öyle zart diye durmuyormuş, ben de gelsinler napayım dedim ve evin bahçesine arkadaşı bıraktım. ve davayı da sonra açtım bakalım neler olacak, 72 kilo safkan bir bodyguard vs sahte senet tahsilcileri...

eşekle arası nasıl saldırmasın hayvana küp yapıda arjantin dodo vardı sanki

Yav he he
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    erdem358 bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

eşekle arası nasıl saldırmasın hayvana küp yapıda arjantin dodo vardı sanki

Eşşoyu hala damızlık olarak kullanıyorlar video görüşme açtım keyfi yerinde puştun.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cihan
    Cihan's avatar
    Erkek

dosya açılış tarihi :  16.11.2020 

daha tık yok...

Cihan tarafından 30/Oca/22 20:56 tarihinde düzenlenmiştir

wordpress & sözlük
Toplam Hit: 2328 Toplam Mesaj: 20
iş mahkemesi