folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder İphone Hafıza Yükseltme Yaptıran Varmı ?

İphone Hafıza Yükseltme Yaptıran Varmı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

https://www.iphoneacilservis.com/iphone-hafiza-yukseltme-fiyatlari/

Arkadaşlar burası ve burası gibi bir çok firma var iphoneların hafıza çipini ( Aslında SSD sini ) söküp uyumlu yeni hafıza çipi ile değiştiriyorlar.

Ekonomi malum biraz iphone 11 64gb ım var , cihazın performansı ile alakalı vb sıkıntım yok fakat 64 gb artık hiç bir işe yetmiyor.

3700 TL ye 512 GB upgrade yapıyorlar başka yerlerde var yani illaki burayı sormuyorum.

iphone-hafiza-yükseltme

Böyle bir hizmet alıp yorumu olan varsa yazarsa sevinirim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Hocam istanbul beşiktaş da fppro var 3 tane iphe cam değişimi ve 2 kez hafıza yükseltme yaptırdım memnun kaldım işçiliklerinden. Tek kusurları iphone 7 vardı bende eskiden camımkırıldı. Gittim dedilerki çıkma tertemiz iiziksiz ama %90 oranında temi kusursuz ekran takıyoruz dediler. Ama ekranda ölü beyaz piksel gibi çizgi vardı.

"bea"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    ExpirE bunu yazdı

Hocam istanbul beşiktaş da fppro var 3 tane iphe cam değişimi ve 2 kez hafıza yükseltme yaptırdım memnun kaldım işçiliklerinden. Tek kusurları iphone 7 vardı bende eskiden camımkırıldı. Gittim dedilerki çıkma tertemiz iiziksiz ama %90 oranında temi kusursuz ekran takıyoruz dediler. Ama ekranda ölü beyaz piksel gibi çizgi vardı.

muhtemelen cam yapılmıştır ona yapılırken oluşmuştur hocam cihaz performansını etkiledimi işlem

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Bi tanıdık yaptırmıştı. Telefonda ciddi ısınma sorunu oluyordu bu işlemden sonra. 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
Toplam Hit: 510 Toplam Mesaj: 4
iphone iphone yükseltme hafıza