İş Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tayfunuzman
    tayfunuzman's avatar
    Erkek

Bilgisayar programcılıgından mezun oldum.İş tekliflerinize açığım arkadaşlar.Bi mesaj atmanız kafidir .İyi çalışmalar:)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sadece bu mu ?

in misin cin misin, neredesin, neler yaparsın, hangi konularda iyisin, gösterebilecegin projeler & referanslar var mı vs. gibi soruların cevabını belirtmeden is mi aranır ? tag'lere göre web programlamayla ilgilisin ama bunu tag'e yazmak yerine mesaja yaz ki bi ciddiyet olsun konuda.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tayfunuzman
    tayfunuzman's avatar
    Erkek

Sakin ol dostum kusura bakma atlamışım :)

Web projesi yönünde php jquery(ajax) css kullanabilirim ,az da olsa oop ve mvc mimarisine hakimim diyebilirim.
    Okula yapmış olduğumuz sınav takvim uygulaması bulunmakta  ve bir de müşteriye yaptığımız internet sitesi mevcut.

cocuklukbizdekalsindernegi.com,diğerini isterlerse eğer özelden yazabilirim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

adam nirvanada holy admin yapsın seni

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

eskiden gazete ilanlarında vardı ofis kullanmasını bilen eleman aranıyor diye :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zfr321
    Zfr321's avatar
    Erkek

Kimler teklifinde bulunacak merak ediyorum konu takip :D

İş arayan birinin biraz daha ciddiyetli takılması ve düzgün bir şekilde kendisini tanıtması gerektiğini düşünüyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Şehir yazılmamış hocam uzaktan çalışmayı düşünüyorsun sanırım. Eğer çok iyi değilsen uzaktan çalışma yapmazlar seninle. Hele referansın yok uzaktan çalışma kesinlikle yapmazlar.

Niye yapsınlar ki? Yeni mezunsun, gençsin, referanssızsın, evli değilsin, askerliğin yok, %50nin üzerinde ihtimalle disiplinsizsin, popüler bir framework kullandığını bile belirtmemişsin.. Daha çok eksiğin var.

Pek çok arkadaş bilmez ama evde çalışma yapacak adam daha disiplinli, iradeli ve işine en az iki kat saygı gösteren bir adam olmak zorundadır. Sakın framework kullanmadan yapıyorum ben aga modunada girme hayatında zaman çok önemlidir frameworkler bitirme süresini kısaltır.

Olsun belki buradan çıkmazsa bile görüşmelerin daha verimli geçecektir.

Edit: laravel, codeigniter, zend ve yii frameworklerinden birini seçip öğrenmeye başlarsan iyi olur.

PcK0 tarafından 03/Ağu/15 10:56 tarihinde düzenlenmiştir

Sadece bi imza..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    PcK0 bunu yazdı

Şehir yazılmamış hocam uzaktan çalışmayı düşünüyorsun sanırım. Eğer çok iyi değilsen uzaktan çalışma yapmazlar seninle. Hele referansın yok uzaktan çalışma kesinlikle yapmazlar.

Niye yapsınlar ki? Yeni mezunsun, gençsin, referanssızsın, evli değilsin, askerliğin yok, %50nin üzerinde ihtimalle disiplinsizsin, popüler bir framework kullandığını bile belirtmemişsin.. Daha çok eksiğin var.

Pek çok arkadaş bilmez ama evde çalışma yapacak adam daha disiplinli, iradeli ve işine en az iki kat saygı gösteren bir adam olmak zorundadır. Sakın framework kullanmadan yapıyorum ben aga modunada girme hayatında zaman çok önemlidir frameworkler bitirme süresini kısaltır.

Olsun belki buradan çıkmazsa bile görüşmelerin daha verimli geçecektir.

Edit: laravel, codeigniter, zend ve yii frameworklerinden birini seçip öğrenmeye başlarsan iyi olur.

@PcK0  hocanın sözlerini kulak ardı etme Tayfun.. Deneyimli tecrübeli adam böyle net yazabilir-eleştirebilir seni.. 

Herşey bir kenara Bold yazdığım kısma dikkat çekmek istiyorum ve bu cümle üzerinden yürüyorum. Bu eksiği kapatıp belkide ciddi gelir elde etmek istersen bana ulaş..

rappermcs tarafından 03/Ağu/15 11:12 tarihinde düzenlenmiştir

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    tayfunuzman bunu yazdı

Sakin ol dostum kusura bakma atlamışım :)

Web projesi yönünde php jquery(ajax) css kullanabilirim ,az da olsa oop ve mvc mimarisine hakimim diyebilirim.
    Okula yapmış olduğumuz sınav takvim uygulaması bulunmakta  ve bir de müşteriye yaptığımız internet sitesi mevcut.

cocuklukbizdekalsindernegi.com,diğerini isterlerse eğer özelden yazabilirim.

Kod yazarken klavyeye basmayı da atlama. Şaka bir yana senin yapacağın gidip küçük şirketlere sormak, az maaşla başlamak. Bu kadar. Yaşadığın yerde firmaları gez.

Sigortayı maaşın kadar göstermezler, maaş gecikir, bedavaya fazla mesai yaparsın. Bunları tecrübe et önce ki sana bazı kariyer planı meziyetleri kazandırsın. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

İş tekliflerine açığım dan çok arıyorum özelliklerim dersen daha iyi olur çünkü kimse peşinden koşmaz sen onların peşinden koşmak zorundasın ( çok iyi değilsen )

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Nick, acıklama ve yeni mezun olmana bakarak, o egoyu bir kenara bırak evlat. Böyle bir arama şekli yok olamaz.

طדṮ
Toplam Hit: 2241 Toplam Mesaj: 14
php css html proje bootstrap webmaster work