folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbul / İzmir

İstanbul / İzmir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

simiramis bunu yazdı:
    -----------------------------

İstanbulda ortam çok daha iyi ama izmire de hiç gitmedim

izmir bile ortamsız çekilmez. napıcan ki 2 gün konakta oturup geçen kızlara mı bakıcan?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

amele_2 vardı hatırladığım izmirden

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:

simiramis bunu yazdı:

İstanbulda ortam çok daha iyi ama izmire de hiç gitmedim

izmir bile ortamsız çekilmez. napıcan ki 2 gün konakta oturup geçen kızlara mı bakıcan?

lanet olsun amq :D yapicak bişi bulamadiğimda izmirde bunu yapmiştim :D

Merhabaaaaa
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

PyramiD bunu yazdı:

lanet olsun amq :D yapicak bişi bulamadiğimda izmirde bunu yapmiştim :D

yuh :S hoca boşgeç izmirin kızları muhabbeti falan hikaye zaten. tek farkları biraz daha bakımlılar ve sıcak yer olduğundan azcık daha açık giyiniyolar. hemen her kız içiyor falan. yoksa kızları daha güzel diye bişey kesinlikle yok ortada.

ortamın varsa küçükparka gidersin 2 gün yetmez bile sana ama tanıdığın kimse yoksa hiçbişey yapamazsın tek başına. felaket sıkılırsın.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qertenqelex
    qertenqelex's avatar
    Erkek

istanbul hoja gezicek bi milyon yer var

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek

ben izmirde yasıyorum  sana söyle söylüyeyim istanbulla kıyaslarsan istanbula git izmir o kadar iyi deyil

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

elbette İstanbul ortamlı ortamsız İzmir koca bir köyden mütevellit yakında Kayseri geçer İzmir'i o derece İstanbul seçeneklerden biriyse İzmir zaten kaybeder benim gözümde hani aşağılamış gibi olmayayım ama gezebileceğin şahane diyebileceğin pek yer bulamazsın İzmir deki en eski tarihi yapı kadife kaledir orayada ben İzmirliyim diyen adamların belki %60'ı çıkmamıştır bile. İzmirde İstanbulda olmayan bişe söyliyeyim size o da uzuuuun kesintisiz güzel sahilleri 1 gidersin 2 gidersin zaten sağlı sollu bar pub vardır 1 gidersin 2 gidersin. Merakın yoksa kemeraltı çarşısı birşey anlatmaz sana zira İstanbulda alası vardır. AVM dersen lafını bile yapmaya gerek yok bir kanyon cevahir sadece Forum Bornova hariç tüm avm lerine yeter İzmirin gel gelelim saat kulesine 5dk dan fazla hatta belki 5dk bile bakmadan geçersin hattra önündeki yazıyı bile okumadan foto çektirirsingidersin. Kıbrıs Şehitleri caddesinde takılabilirsin yemek yersin ama ramazanda gitme zira kilise çanı duyabilirsin ama ezan asla :) doğal yaşam parkına gidersin karşıyakda istiklalin 10 da biri kadar kalabalıkta ve uzunlukta bir çarşı var oraya gidersin ama bir Pierre Loti tepesini asla bulaman. Konak Pier var ama içinden bahsetmeye lüzum çok yok. İzmirde yunan gavurunun çıkarttığı yangınlardan mütevellit tarihi çok bina kalmamıştır lakin aradan seçilebilenlerde yok değildir hani. Müzeden hiç bahssetmeyeyim merkezde bir ikitane var ama çok zengin içerikli değiller. Meryem ana falan çok gidilesi yerler değl lakin gittim demek için gidebilirsin. Efes tarihe çok ilgin varsa selsiyus kütüphanesi falan hoşuna gidebilir. Köylerini gezebilirsin (ne tür bir manyaksın demeyin köylerde büyük potansiyel var:) emiralemden çilek ödemişten pattes alıverisin, kemalpaşada ne var bilmiyorum ama oranında kirazı meşhurmuş. Tarihi asansör var yine konkta biraz yüksekçe bir yerde manzarası fena değildir ama nerden bakarsan bak aynı körfezi görürsün. Karşıyakadan sonrasına gitme vakit kaybı sonrasındaki çiğli menemen evka5 harmandalı taşradır hatta bazı yerler taşradır. Merkezde de fazla yukarılara çıkma ;-) ha birde vapura binersin Karşıyaka Konak v.s yaparsın  bak sana İzmirin neredeyse %30 unu gezdirdim ama İstanbul için sayabileceğim daha okadaaar çok yer varki bu saydıklarım İstanbulda gezdiklerin ve gördüklerinin yanında devede kirpik kalacak inan bana bir  Ayasofya bir istiklal caddesi nebileyim daha birsürü yer hatta sana şukadar söyliyeyim oradan köy dememe pay biç İzmir metrosu yanlış hatırlamıyorsam 9 duraklı ve yer yüzünden ve normal demir yolu hattı çalışmıyor şu an yıllardan beri çağdaş demir yolu düzenine geçmeye çalışıyorlar tesisatlar eskidi lakin hizmet sanırsam sadece 3 duraktan veriliyor yeni hizmet zihniyet olarakta pek iyi yönetilmiyorlar merkez bankasına en fazla borcu olan belediyedir ayrıca belediye başkanı körfezi temizleme için büyük tüneller açarak körfezdeki kirliliği açık denize gönderme peşindeki bir uyanıktır ama en büyük hizmeti arsenikli kuyulardan su tedarik etmesidir. Ayrıca bergamada Allioni diye bilinen tarihi bir şifa merkezi 50 yıl sonra bulunmak üzere kumla kapatılarak su tutması için baraja kurban gitmiştir (tartışılabilinir) Kadife kaleden sahile doğru efsane bir tünelin varlığıda geçenlerde bilimsel olarak kanıtlandı fakat bu hususta elle tutulur bir çalışma yok proje alamasında kamulaştırma falan yapacaklar kanımca daha çok uzun sürer fakat kimi yerlerdede eski medeniyetin izleri bıcak gibi günümüz şehir planına uygun olarak kesilir. (her ilde örnekleri mutlaka vardır) sahilde midye dolma yiyebileceğin 50metrede bir yiye yiye gidebileceğin sahil boylarına sahiptir gidersende midyecilerin hepsine sor %98.08 mardinlidir :) boyoz boyoz derler sen aşinasındır o böreğe ama orada adı boyozdur her simitte gevrektir :D  . velhasıl kelaaam sen İstanbul'a git şehir gör tarih gör kendi fikirlerimdir belediye başkanının yaptıkları aslında pek ilgilendirmez ama yazasım geldi burada amaç musluktan su içme denize körfezden girme olacak :) her belediyede bu gibi olaylar vardır Ankarada da İstanbuldada ama büyüklerimizde hep demez mi boğulacaksan büyük denizde boğul oğul :D sen İstanbula git bence.

tahribat.com a can feda
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

Hocam seceneklerın arasında yok ama bence sen Cehennemın dıbıne git :))

şaka yapıorum alınma,bencede Istanbul'a git..

Allah büyüktür vesselam...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

hoca, gezmek eğlenmek istiyorsan istanbula git. izmir şuan ölü :) çeşmeye falan gitmiceksen tabi. ben izmirde yaşıyorum. sana şurları mutlaka gez diyemem. 2 günde olmaz. istanbulda baya gezersinde izmirde olmaz o. teleferik vardı bi ara gel derdim tepede bi mangala. ama 3 senedir çalışmıyo. şirinceye git dicem, güzel meyve şarapları var hem demlenirsin hem hediyelik falan, ordan efesi bi turlarsın.  alsancakta şöyle gezersin, kordok-konak-karşıyaka falan. ama ortam olmadan sıkılırsın. amele gibi gelen geçene bakmakla olmuyo. istanbula git gez bencede daha iyi. dolu dolu vakit geçirirsin. burda geziceğin yerler arasında çok vakit geçirirsin. zamanın kısa zaten.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

hayaletkurt bunu yazdı:

hoca, gezmek eğlenmek istiyorsan istanbula git. izmir şuan ölü :) çeşmeye falan gitmiceksen tabi. ben izmirde yaşıyorum. sana şurları mutlaka gez diyemem. 2 günde olmaz. istanbulda baya gezersinde izmirde olmaz o. teleferik vardı bi ara gel derdim tepede bi mangala. ama 3 senedir çalışmıyo. şirinceye git dicem, güzel meyve şarapları var hem demlenirsin hem hediyelik falan, ordan efesi bi turlarsın.  alsancakta şöyle gezersin, kordok-konak-karşıyaka falan. ama ortam olmadan sıkılırsın. amele gibi gelen geçene bakmakla olmuyo. istanbula git gez bencede daha iyi. dolu dolu vakit geçirirsin. burda geziceğin yerler arasında çok vakit geçirirsin. zamanın kısa zaten.

Teleferik hala daha çalışmıyor mu izmirde iki hafta önce sırf gezmek için bi pazar atladım otobüse izmire gittim orayı gez burayı gez teleferiğe de gidecektim zaman yetmedi gidemedim iyiki gitmemişim çalışmıyormuş...

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
Toplam Hit: 3540 Toplam Mesaj: 26