Kablolu Kulaklık Vs Kablosuz Kulaklık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trump
    trump's avatar
    Erkek

Hangisi daha iyi üyelerin görüşlerini merak ettim. Kablosuz kulaklık rüzgarda, savrulmayla hemen düşecek bir şey. Günde benim gibi 10 saat müzik dinleyen birisi için bataryası da yetersiz. Fiyatlar da aşırı pahalı. Bu tikky cihazını kullanan nasıl kullanıyor?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Buna ben de önem veriyorum, fikirleri göreyim REZ

Kurtlar tasma takmaz....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Kablosuz kulaklıklar rüzgarda veya spor koşu yaparken düşmüyor o konuda yanılıyorsun aşırı rahat hatta kabloluya göre kulanmaya alışınca, arık yeni modeller müzik dinlemede 6-7 saat şarjı gidiyor ardından kutuda 15 dakikada neredeyse şarjın yarısı doluyor kutuda kulaklığı 3 - 4 kez şarj ediyor. ses kalitesi olarakta çok yükseldiler yeni teknolojiler kablosuz kulaklık üzerinde kullandıkları için kablolular eskide kaldı hatta anc,şeffaf mod.

ben qcy ht05 kullanıyorum güzel bir model alırsan memnun kalırsın. bütçene göre qcy t13 anc bakabilirsin daha uygun istiyorsan.

C10H15N tarafından 25/Mar/24 17:35 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

bu kulaklaklıkalr benim kulakda durmuyor muhtmel şekil bozuk 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Excel
    radres
    radres's avatar
    Erkek

benim de merak ettiğim bi konu...
    tam da geçenlerde "JBL Tune 230 NC TWS" alıcaktım ama 2-3 yıl sonra batarya kapasitelerinin azalması ile ilgili bişeyler okudum. sonra biraz düşünüp 4 yıldır sorunsuz kullandığım "Sony MDREX110APB" e bakıp kendi kendime "macera aramaya gerek yok" deyip sepetten sildim aynı kulaklıkla devam etmeye karar verdim... takipteyim... konuyla ilgili bilgi ve tecrübesi olan birileri yazıp fikirlerini belirtirler belki :)

valar morghulis ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Kablosuz fakat spor tip. Yani sağ sol birbirine bağlı olacak olacak kulaktan düşmeyecek.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

Bende samsung buds 2 pro apple airpods 2 kullanıyorum memnunun hiçbir sekilde batarya bitti felan demedim konuşma için apple muzik icin samsung diyorum samsung baya iyi ekosistem olarak telefonda samsung oldugundan bilgisayarda uygulama var onuda kullanıyorum gayet başarılı kulaktan düşmedi daha yatarken bile samsung rahatsız etmiyor fazla jabra elit 7 vardı ses olarak sevemedim gitti ama ondan önce kullandıgım jabra elit 75t yetini tutmuyor alacak olsam jabra elit 75t alırdım ben

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek

Kaliteli müzik istiyorsan kablolu kaliteli bir kulaklık (Nedeni; Kablosuzlarda; bluetooth band genişliği yetersizliği nedeniyle ekstra sıkıştırma codecleri kullanılır, buda kalite düşüşü veya geçikmelere sebep verir) Telefonla görüşmeleri için (voice) ve uzun süre kulağında kalacaksa kablosuz kulaklık.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Muzik dinlemek için kulaklık kullanmayı sevmiyorum :D ama telefonda görüşmek için airpod kullanıyorum. oyun oynarken de JBL'n kafa üstü kulaklığını kullanıyorum (quantium 8000). Bazen yürüyüşe çıkarken dışarıda podcast dinlemek içinde oyuncu kulaklığı olan stealserils pro var onu takiyorum. Uzaktan gören adam kulağımda kulaklık olgunu görsun. sonra sesleniyorlar amk duymuyorsun diye trip atiyorlar. Gözü olanda olmayanda kafamda kulaklığı görsün :)

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
Toplam Hit: 406 Toplam Mesaj: 9
kablosuz