folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kalp Konusunda İyi Bir Doktor Yada Hastane Onerileriniz

Kalp Konusunda İyi Bir Doktor Yada Hastane Onerileriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutrakan_d
    tutrakan_d's avatar
    Erkek

Avrupa yakasında Mehmet Akif Ersoy hastanesini önerebilirim.

Ameliyat öncesi konuştuklarım doktorların Siyami Hersek'ten geldiğini söylemişlerdi. Randevu almak biraz zor galiba. Ameliyat sonrası ilk kontrol için randevu almıyosun sonrarsı için e-devletten randevu almak zorundasın bu kısmı biraz sıkıntı.

Ameliyat öncesi doktorları bayaa ilgili. Ameliyat ekibi, yoğun bakım ekibi de bayaa ilgili . Servis te iyi denilebilir. Bi sıkıntı görmedim herhangi bi konuda.

Bu arada ameliyat öncesi psikolog ile konuşturuyorlar. Kısacası Kalp kısmını kan tahlilleri ile , ekg, eko ile inceleyerek değerlendirirler, psikolojik bi durum varsa panik atak gibi belki onun içinde hastanedeki psikolog ile çözebilirler.

Geçmiş olsun.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    janni bunu yazdı

tahliller temizse panik atak olabilir mi? Hiç psikiyatri kliniğine yönlendiren olmadı mı?

Panik ataklik bir durumum yada psikolojik bir olayım yok hocam kafam sağlık korktuguk etkilendigim vs bir durum da yok panik atak yapacak

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Çift mesaj 

sunyy2003 tarafından 11/Oca/21 20:03 tarihinde düzenlenmiştir

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    janni bunu yazdı

tahliller temizse panik atak olabilir mi? Hiç psikiyatri kliniğine yönlendiren olmadı mı?

Panik ataklik bir durumum yada psikolojik bir olayım yok hocam kafam sağlık(lı). korktugum,etkilendigim vs bir durum da yok panik atak yapacak.

öyle bir düzenledim. ama yanlış düzenledim sanki. o.O,

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Korku vermek istemem hocam hiç bir şeyi hafife alma 3 doktor seç ve onlara detaylı kontrol ettir kalbini kalbimizin yedeği yok veya yenileme durumu .ben de kalp ameliyatı oldum Türkiye nin en iyi 10 isminden birine tabii Antalya da. Burada konu;

https://www.tahribat.com/forum/kalp-ameliyati-oluyorum-128262

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

Korku vermek istemem hocam hiç bir şeyi hafife alma 3 doktor seç ve onlara detaylı kontrol ettir kalbini kalbimizin yedeği yok veya yenileme durumu .ben de kalp ameliyatı oldum Türkiye nin en iyi 10 isminden birine tabii Antalya da. Burada konu;

Sıkıntıların nelerdi hocam ben ist dayım 

Bir rane Siyami Ersek de hoca buldum hem özel muayenehane şu varmış birinin tavsiyesinile olmazsa oraya gidecegim

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    weskeyy bunu yazdı

Sıkıntıların nelerdi hocam ben ist dayım 

Bir rane Siyami Ersek de hoca buldum hem özel muayenehane şu varmış birinin tavsiyesinile olmazsa oraya gidecegim

Hocam sıkıntım yok tu sadece bir röntgen operatörü kalp te büyüme var dedi böyle başladı nasıl anladı hala anlamış değilim işine saygı duyarım.sonra devlet hastanesi memorial, medikal park en son Akdeniz üniversitesi.en son yazdığımı yapıştırayım;

Son durum gayet mükemmel.herşey tıkır tıkır tik tak.18 nisan da ameliyat oldum aslında burda da yazdım ama durumumu belirtmemiştim.ocak ayının ilk haftası anjiyo oldum takip eden haftalarda ameliyat olmam istenmişti.bende işlerimi biraz düzenleyip öyle ameliyata girsem dedim doktoruma.ok aldıktan sonra malum yeni sezon(sezon da sezon olsa nerde eski sezonlar)işler hareketlenmeden sıraya koyalım işimizi gücümüzü dedik ve nisan geldi.benimde kalbim nerdeyse tekleme sınırına geldi bazen sol tarafım ciddi sızlama uyuşmalar oluyordu.12 nisan da A.Ü. kalp damar cerrahisi servisinde hasta girişimi yaparak 18 nisandaki ameliyatıma kadar gerekli çalışma ve hazırlıklara başlandı.ameliyat için 10 ünite kan ikisi trombosit ayarladım.ve 18 nisan sabah 9.15 te başlayan ameliyatım 13.30 da son buldu 17.00 de uyandım.9.15 de ben uyudum (narkozlandım)yanımda ameliyatıma giren staryej tıp 2 öğrencilerinin anlatımıyla ameliyatım keyifli geçmiş.sol aort kapak aşınmış olan kesilerek yeni metal çelik kapak takılmış.profesor doktor İlhan Gölbaşı ya yrıca teşekkür ettim buradan.1.5 gün yoğun bakımda kaldım.oradan en hızlı geçenlerden birisi olduğumu söylediler.(48 saat dolmadan)servistede 1 hafta kaldıktan sonra taburcu oldum.yoğun bakımdan çıktıktan sonra sürekli yürüdüm herhangi bir perhiz uygulaması yok sadece ağır yağlı ve tuzlulardan kaçınmak yeterli.şimdi göğsümde arada hafif bir kesi ağrısı olmasından başka herhangi bir ağrı yok.yürüyüp dolaşmak serbest.en büyük önem göğüs kafesi kemiğinin (iman tahtası)kesilmiş olması bunun iyileşmesi için el ve kollara aşırı yüklenmek yasak ve uygun değil.5 kg fazlası önerilmiyor.2 ay iş göremez raporu düzenlendi.dün araba kullandım.eve kapalı olduğum için bazen canım çok sıkılıyor play station bilgisayar arada antalya turu vs.Dün beleğe gidip geldim biraz yoruldum.trafik berbat.Bunlardan önemlisi bundan sonra sürekli kan inceltici ve kapakta kan pıhtılaşmayı önleyici bir hap comodin 1 tane atılacak.Bundan sonrası dikkat ve sağlık olsun.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    makets
    makets's avatar
    Erkek

Kartal Koşuyolu, Mehmet Vefik Yazıcıoğlu özellikle ritm üzerine iyidir. Miyokardit vb. rahatsızlarda gözünüz kapalı gidin derim. Geçmiş olsun.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    Seminerist bunu yazdı

delik olabilir. Teşhisden önce iki kere gittim ekg felan bişeyler yaptılar yolladılar. Arabayı yıkarken sırtımdan biri bıçak gibi sokar oldu. O an işi gücü bırakttım gittim doktora . Dedim benim kalbimde sorun var bakıcaksınız , baya dil döktüm. Götürdüler ağzımdan kamera soktular. Aq kamerasını 15 dk içimde gezdirdiler deliği buldular. Delik arkada olduğu için zor buldular.Bu işin yaşla zamanla alakası yok  27 yaşıma kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım. Spora başlayınca kalp artık yeter dedi uyarıyı önceden verdi.
    Adam gibi doktorda var ama çoğu başından salıyorlar . Oraya gidince at kendini yerlere yoksa ekg çeker yollarlar. Soktur kamerayı baktır.

Geçmiş olsun kankim , adamsın adam.

Kurtlar tasma takmaz....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

allah dr lara zeval vermesin lakin bazılarının da eline düşürmesin amk :| aynı boktan durumdan bende geçmiştim bi kere (yaş kaç bilmiyorum ama ben 29 umdaydım o ara) sonra acıbademe gittim her boku yaptılar sorun YOK :D gayet sağlıklısın dedi amk çarpıntısı nerden geliyor ya? gece vardiyalı çalıştığım için muhtemelen stres + uykusuzluk olabilir dendi sonra geçti...

sana küçük bir tavsiye denemek sana kalmış ama bir müddet Bitkisel Bazlı(vegan) beslen biraz saçma salak gelebilir ama bu konuda ciddi çalışmalar olduğunu okudum Vegan DEĞİLİM!the game changers izle

ArmadA tarafından 12/Oca/21 01:00 tarihinde düzenlenmiştir

Living Death
Toplam Hit: 4590 Toplam Mesaj: 46
kalp atımı bozukluğu