folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kim 500 Milyar İster E Katılan Varmı?

Kim 500 Milyar İster E Katılan Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OCEANUS
    OCEANUS's avatar
    Erkek

eğitim şaaaart O.o

hayırlısı olsun

KNOWLEDGE IS POWER!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DonKishot
    DonKishot's avatar
    Erkek

hocam bende parasiz kaldigimdan kim 500 milyar ister yarismasina katilmak icin basvuru formunu doldurdum.daha onceleri bircok kez basvuru formunu doldurduysam mynetteki hesabima hic cevap gelmedi bu kez mynetteki hesabima basvurunuz kabul edilmistir yazisi gonderildi atv tarafindan.hocam beni arayacaklarmi cevap verirseniz sevinirim.gercekten paraya ihtiyacim var.bir evim olsdun birde sigaram birde arabam soz veriyorum artan parayi dagitcam.fazla para gozumu cikarir kor eder beni dimi

Barnak bassam olmaamı.?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek

Açıkçası  Şuan 25 Yaşındayım. 18 yaşımdayken yarışmaya form doldurup başvurdum ve bir dahada başvuru yapamıyorum. kaydınız var uyarısı çıkıyor.

Not: Geçen 18 Yaşında Bi Velet Yarışıyodu Çocuk Dedi Ki " 18 yaşıma girer girmez yarışmaya başvurucam, girdim ve başvurdum şimdi burdayım"

Amk ben 7 Yıldır Mülakatı bekliyom. Beklediğim kadar ssk mı ödesem şimdiye emeklilik yaşımı beklıyodum

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

biraz çıkıntı olman lazım sırıtan bir yönün olacak. mesela avukat olacaksın aynı anda müzisyen olacaksın falan gibi. kenana muhabbetlik bir şeyler lazım. kazanırsan bizi de görürsen kral olur öğrenciyiz reis :D 

Avukat/Hukukçu
Toplam Hit: 4365 Toplam Mesaj: 25