folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kısafilm Ekibimiz Ve Seri Katil İçin İsim Önerisi ?

Kısafilm Ekibimiz Ve Seri Katil İçin İsim Önerisi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Beyler bi girişimde bulunduk RTS bölümü öğrencileri olarak..

korku vahşet ve serikatil temalı fotograf ve kısa filmler çekmeye karar verdik..

öncelikle işe makyaj konusundan basladık ve ceşitli denemeler yaptık bunları fotograflarda uyguladık ve istediğimiz sonucu aldık (fotoları yarın yayınlıcaz)

kısa film için gerekli malzemeleri (kan, kopmuş et parçası kol bacak gibi şeylerin yapımı için malzeme, kostum, mekan, dekor vb.) ayarlıyoruz.. çok araştırma yaptık ufaktan giriş yapıcaz bu işe tabiki ilk başta çok profesyonel olmayacak ama yapa yapa geliştiricez kendimizi.

ama bi yandanda yarı resmi olalım diyoruz bi web sitesi açıcaz grubumuzun bi ismi olsun istiyorum..

bu temaya uygun isim önerileriniz ingilizcede olabilir..

Örneğin, BaboFilms, Nötron Films bunlar komedi üzerine isimler bu tarz olacak sonunda Film Films Yapım gibi kelmeler olabilir.

Birde bizim sabit bi karakterimiz olucak Seri Katil teksas katliamındaki adam koleksiyoncu, Jason benzeri bişey..

Bunada orjinal bi isim lazım genç kızları öldüren bi katil..

Yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum bu işle ve isimle ilgili..

Saygılar..

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    syklops
    syklops's avatar
    Erkek

ümraniye sapığı olsun bir zamanlar modaydı, tabi yakalandıysa adam sizden telif hakkı alabilir 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

Kasımpaşa canavarı : ))) , Kimliği tespit edilememiş en ünlü seri katilimizdir.

dont think twice its all right
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hna
    Hna's avatar
    Erkek

bi sapkına yakın tipim var ama katillik değil olsaydı kesinlikle kenddimi önerirdim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Honjimmy
    Honjimmy's avatar
    Erkek

The End Films  & Lolita Cleaner  :D

Hello World!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

bence isimi bulurken bir kaç dilde. özellikle arapça farsça ve latince uyumlu kelimelere bakın derim.

ayrıca sayılar konusunda da uyumlu olursa iyi olur hani isimlerinin toplamı 13 olsun tarzındaki klişelerden olabilir.

freddy kruger çok sade bi isim. bunun gibi bir isim bulabilirsiniz. zaten ismi efsaneleştiren karakterin yaptıkları değil mi?

bence karakterin çocukluğuna inip hani küçükken dalga geçtiğimiz şekilde isim almasını sağlayabilirsiniz "dörtgöz" gibi..

karakter aslında fikir verirsen daha çok yardımcı olabiliriz

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Faunu olsun. Asıl adı Pan olsun ama kimseler bilmesin filmin sonuna kadar. Aslında arkadaşlık etmeye çabalamasına rağmen ya aşık olduklarını öldürsün, ya aşık olduklarının birlikte olduğu insanları.. Veya kadınlar ondan kaçarken ölsünler ya da kendilerini öldürsünler. Ağıt müziği flüt ağırlıklı olsun. Her ölüm sahnesinde en az bir bitki olsun sağda solda. Keçi heykelleri belki, şeytan tasvirleri.. Aşk, arzu..

http://en.wikipedia.org/wiki/Pan_%28god%29

Hakkaten Pan üzerinden minik mitolojik ayrıntılar vererek modern bir kısa film çekmek çok keyifli olurdu ya.. Biz de bölümde bakteri sayıyoruz *gizliküfür*

sigara değil, balık olan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

hocam yapmışsındır satende bir türk seri katil yada kendini öle zanneden polislerin taktığı isimlere bakabilirsin. 

ben arkadaşlara katılmıyorum yabancı kelime yada nick tmm karizma olabilir ama Türk işi olsun kesinlikle bunu göre gidin hem bu yönün gelişimine katkı sağlarsınız diye düşünüyorum. 

Katilinizin yada filminizin konusuna göre oturutulacağını düşünerekten senaryoyada uygun bir şeyler seçmelisiniz. bir adamın gerçek ismiyle anılması başka bişi ancak; Tiyatoyla ilgilenen biri kendine Decameron (üstüne alınmasın) gibi bir nick seçmesi uygun olur yada shakespeare gibi. 

Living Death
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Korkut Dede >>> grubun ismi

Ustura   >>>> katilin smi

samaccc tarafından 12/May/13 13:39 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    harddeath0070
    harddeath0070's avatar
    Erkek

deneyimim var iletişimdenim bende nerdesiniz siz bi ortak yapım yapalım ilk olsun :d

Kafan seni dağıtmadan sen onu dağıt...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

katil isimleri için eski yeşilçam filmlerini öneririm

gerzek hamdi,sansar selim,kız ismet, ayı abbas,gaddar kerim

Toplam Hit: 5979 Toplam Mesaj: 58