folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Kişin Üzerine Olan Numaraları Bulma(Yardım)

Kişin Üzerine Olan Numaraları Bulma(Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KartallMehmet
    KartallMehmet's avatar
    Erkek

Kardeşlerim selamlar, 

Aile içi önemli bir konu, boşanmaya bie gidebilir. Kişinin Kimlik bilgleri mevcut, Pm atana gönderebilirim, bu kimliğe ait kişinin kaç tane adına hattı var. Yurtçi,yurtdısı vs. çıkarabilecek bir kardeşimiz varsa çok büyük sevaba girer, gerekirse ücretini bile isteyebilr.

Konu yanlış yerde olduysa affola..

KartallMehmet tarafından 20/Haz/18 13:08 tarihinde düzenlenmiştir

Şahsınıza karşı haddi aşan,hududu geçen,küstahlaşanları, altın olsa kesenizde, bal olsa kâsenizde tutmayın..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

e devlet dışında alternatif yok gibi

operatörler başkası adına yapar mı bilmiyorum

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Yurtiçi belki olabilir ama yurtdışı imkansız. Yurtdışında hat satarken kimliğe gerek duymuyorlar.

Syntax error..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    watervay bunu yazdı

Yurtiçi belki olabilir ama yurtdışı imkansız. Yurtdışında hat satarken kimliğe gerek duymuyorlar.

Hocam ulkeden ulkyee degisiyor. Yunanistanda dilekce bile imzalatiyorlar artik :) Millet sapiklik yapmaya baslayinca her hattin kayitli oldugu bir kisi mecburi oldu. Hatta bazi islemlerde operatorlerden belge bile istiyorlar hattin sana ait olduguna dair.

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KartallMehmet
    KartallMehmet's avatar
    Erkek
    Lupin bunu yazdı

e devlet dışında alternatif yok gibi

operatörler başkası adına yapar mı bilmiyorum

Operatör çalışanları vs görebiliyormu acaba en azından kendi operatörlerini sadece

Şahsınıza karşı haddi aşan,hududu geçen,küstahlaşanları, altın olsa kesenizde, bal olsa kâsenizde tutmayın..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Operatör çalışanları görebilir. Vodafone'a hat kapatmaya gitmiştim isim soyisim istedi hangi hattınızı kapatacaksınız birden fazla dediler.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KartallMehmet
    KartallMehmet's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Operatör çalışanları görebilir. Vodafone'a hat kapatmaya gitmiştim isim soyisim istedi hangi hattınızı kapatacaksınız birden fazla dediler.

Evet tam olarak öyle bir şey lazım, operatör çalışanına ulaşmak kaldı şimdi. 

Toplam Hit: 1389 Toplam Mesaj: 7
numara kimlik hatbulma