folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Kredi Kartı Avantajları(Puan-Taksit)

Kredi Kartı Avantajları(Puan-Taksit)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Kredi Kartlarının yapmış olduğu fırsatları bu başlık altında paylaşırksak belki lazım olur malum Puan Taksit  baya önemli oluyor.

Şu anda Vakıf World bir işe yaramıyor mesela hiç bir yerde taksit yapılmıyor ille de Yapı Kredi Word olması gerekiyor. Bonusta da aynı şekilde Garabti Bonus dışındaki bonuslar çöp olmuş durumda Avantaj bakımından önerdiğiniz en kazandıracak kart hangisi şu anda ücretsiz kartlarda sıkıntı oluyor çoğu yerde taksit az veriyor yada taksit yapmıyor.Trendyolda bile 2 ay ertelemeden yararlananamadım Vakıf World ile hiç bir avantajı kalmadı.

Yapı Kredi World yada Garabti Bonus baya avantajı var gibi 

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JpnTr
    JpnTr's avatar
    Erkek

Enpara kredi kartı 9 bin liraya kadar faizsiz taksit imkanı sunuyor. 3 hak tanımlıyorlar, her 3 bin lira için bir hak gidiyor. Taksit olayını çoğu şeyde kaldırdıkları için 3-5 harcamayı taksitlendirebiliyoruz zaten. Onlar da 2024 yılında kalkacak gibi.

Akbank kartlar idare eder, Juzdan uygulaması ile Akbank Axess Platin kullanıyorum.700 liralık harcamaya 50 lira chip para veriyor. Arada da güzel kampanyaları oluyor Akbank'ın 

Bir cinayet işleniyorsa tek suçlu katil değildir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

garanti shop&fly kullanıyorum  tek çekim genelde. %1 puan veriyor. 100k harcamada 1000 tl shell ve po dan akaryakıt alıyorum iyi oluyor.

aidat olayını blöfle çözüyorum 

taksit olayında bonus özlellikli garanti ve denizbank bonus özellikli kartı taksit yapıyor.

ziraat bankası 10 bin liraya kadar olan tek çekimi ücretsiz 4 e mobilden bölebiliyorum (aynı olay kuveyttürk kartında da var 3 alıverişle sınırlı)

yapıkredi world kart farklı aylarda + taksit olayını en fazla kullandığı kart oldu.

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    bigwave bunu yazdı

garanti shop&fly kullanıyorum  tek çekim genelde. %1 puan veriyor. 100k harcamada 1000 tl shell ve po dan akaryakıt alıyorum iyi oluyor.

taksit olayında bonus özlellikli garanti ve denizbank bonus özellikli kartı taksit yapıyor.

ziraat bankası 10 bin liraya kadar olan tek çekimi ücretsiz 4 e mobilden bölebiliyorum (aynı olay kuveyttürk kartında da var 3 alıverişle sınırlı)

yapıkredi world kart farklı aylarda + taksit olayını en fazla kullandığı kart oldu.

shopfly yeni aldım bunda mil diye birşey birikiyor onu en verimli nasıl kullanırız? milleri birşeye dönüştürmek gerekli mi kullanmadan önce?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

vakıfbank platinium plus world puanları otel&uçak harcamalarında x3 ile çarparak kullandırtıyor. benzin , internet alışverişi vs zaten sürekli birikiyor. Tabi geçen seneye nazaran verilen puanları kıstılar ama yine de işe yarıyor.
    vakıfbank platinium plus metal kartı alırsanız da harcarken x4 olarak kullandırtıyor, puanlar da silinmiyor birikiyor. Bu kart aidatlı sadece. 400dü ben aldığımd aşu an 600 felan herhalde ama kartla yaptığınız harcamalar 5000 tl ye ulaşınca 100tl puan veriyor zaten, onu d aharcarken 400 olarak harcayınca kendini amırti ediyor. 

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Isbankasi maximum kart sağlam indirimler veriyor. 

Thy mil işi artik neredeyse bitti. Thy kendi bankasını kuruyor. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

vakıfbank platinium plus world puanları otel&uçak harcamalarında x3 ile çarparak kullandırtıyor. benzin , internet alışverişi vs zaten sürekli birikiyor. Tabi geçen seneye nazaran verilen puanları kıstılar ama yine de işe yarıyor.
    vakıfbank platinium plus metal kartı alırsanız da harcarken x4 olarak kullandırtıyor, puanlar da silinmiyor birikiyor. Bu kart aidatlı sadece. 400dü ben aldığımd aşu an 600 felan herhalde ama kartla yaptığınız harcamalar 5000 tl ye ulaşınca 100tl puan veriyor zaten, onu d aharcarken 400 olarak harcayınca kendini amırti ediyor. 

İlaveten otel rezervasyonlarında world puanınız yetersiz gelirse 3000 world puan avans kullanıp 12000 tl lik indirim alıyorsunuz ve içinde bulunduğunuz sene içerisinde bu 3000 world puanı kazanarak borcunuzu ödeyebiliyorsunuz.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SquarT
    SquarT's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

İlaveten otel rezervasyonlarında world puanınız yetersiz gelirse 3000 world puan avans kullanıp 12000 tl lik indirim alıyorsunuz ve içinde bulunduğunuz sene içerisinde bu 3000 world puanı kazanarak borcunuzu ödeyebiliyorsunuz.

Aynen hocam ben de bu şekilde bedava tatil aldım. Puanların silinmemesi çok iyi 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    bigwave bunu yazdı

shopfly yeni aldım bunda mil diye birşey birikiyor onu en verimli nasıl kullanırız? milleri birşeye dönüştürmek gerekli mi kullanmadan önce?

garanti bankası posu olan shell ve petrol ofisine direkt gidip mil puanlardan çekim yap dediğinde yapıyorlar. 

miles&smiles kartta TK da birikenleri petrol ofisi uygulamasından çeviriyorduk geçen yıllarda ama bu kartta direkt çekebiliyorlar.

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

ziraat bankası combo 20.000 TL'ye kadar peşin harcamalara 4 taksit yapıyor. Onun dışında axess ve garanti ticari kartlar 8-12 taksit yapıyor. Dün bir arkadaş benim karttan iphone 13 aldı 8 taksitle. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheBattal
    TheBattal's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

Ben bunu bir iki otelde sordum da puan kullanamıyoruz falan dediler, nasıl işliyor süreç anlatır mısın?

Toplam Hit: 3904 Toplam Mesaj: 49
kredi kartı