folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Lpg Li Araçtan Anlayan

Lpg Li Araçtan Anlayan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Wv polo 2008 benzinli araca sahibim 1 ay once araba bazen calisiyordu bazen calismiyordu benzin pompasini degistirdik neyse sorun kalmadi sirali oldugu icin ilk benzinle calisip sonradan gaza geçiyor neyse sorun 1 aydir yok tak diye aliyordu  2 3 gündür tekrar o pompa sorunu oluyor bazen pompa çalışıyor ses geliyor bazen calismiyor o durumdada şokluyarak çalıştırıyorum sorun lpg ile takilan röle de olabilir mi lpg de calisirken benzin pompalamasini durdurmak icin takilan parça bozulduda sureklimi kesiyor benzini acaba

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Hocam tüpü nerde taktıysan ona götürsene çözerler tık tık.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M3T3HAN
    M3T3HAN's avatar
    Erkek

araç benzinde mi çalışıyor sürekli.. arızayı tam anlayamadım .. 

Herşeye rağmen varlığım Türk varlığına armağandır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek
    skyvalet bunu yazdı

Farkli şehirdeyim hocam işte ondan

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    seagate189 bunu yazdı
    skyvalet bunu yazdı

hangi firmya yaptirdin  o sehirde illaki vardir yetkili bayii ben istanbulda taktirdim edirnede bakim yaptirdim bi arastir

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı
    seagate189 bunu yazdı
    skyvalet bunu yazdı

hangi firmya yaptirdin  o sehirde illaki vardir yetkili bayii ben istanbulda taktirdim edirnede bakim yaptirdim bi arastir

Lovato hocam yarin goturecem buldum bayii

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

yaygın sorunlar

benzin pompasındaki o 2 hortum yırtılmış olabilir sök kontrol et benzini almıyordur pompaya kesik kesik çalışır veya vitese takarsın gitmez araba

benzin pompası arızalı olabilir yine söküp elektrikçide çalışıp çalışmadığına baktır

kontağı çevirdiğinde o benzin pompası sesi gelmesi lazım zaten

ha deyince tamircilerde çözemez sorunu

araba gitmiyorsa sana der ki şanzıman değişecek fln

en iyisi sorunu kendin bulmak

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek
    M3T3HAN bunu yazdı

Hocam yok hani önce benzinde calisir lpg ye geçer ya araba lpg ye gectikten sonra benzin pompası dursun diye araya röle atıyorlar bu rölede hepten kesiyor benzini galiba calismasina bile izin vermiyor 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek
    AllahinOglu bunu yazdı

yaygın sorunlar

benzin pompasındaki o 2 hortum yırtılmış olabilir sök kontrol et benzini almıyordur pompaya kesik kesik çalışır veya vitese takarsın gitmez araba

benzin pompası arızalı olabilir yine söküp elektrikçide çalışıp çalışmadığına baktır

kontağı çevirdiğinde o benzin pompası sesi gelmesi lazım zaten

ha deyince tamircilerde çözemez sorunu

araba gitmiyorsa sana der ki şanzıman değişecek fln

en iyisi sorunu kendin bulmak

Hoca pompa 1 aylik calisinca bi sıkıntı yok cekis fln fln hersey iyi ama iste o röle kesiyor hic calistirmiyor galiba röle de

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M3T3HAN
    M3T3HAN's avatar
    Erkek
    seagate189 bunu yazdı
    M3T3HAN bunu yazdı

Hocam yok hani önce benzinde calisir lpg ye geçer ya araba lpg ye gectikten sonra benzin pompası dursun diye araya röle atıyorlar bu rölede hepten kesiyor benzini galiba calismasina bile izin vermiyor 

Hangi sistem varsa ilkönce onun yetkili servisine yazılım attırıyorsun ve olay çözülüyor.. Değerlerde birtakım değişiklikler gerekiyor. 

Yakınlarda yakıt katkısı filan kullandın mı? Kullanmadıysan yakıt aldığın yeri bir değiştir arıza giderildikten sonra.

Herşeye rağmen varlığım Türk varlığına armağandır...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek
    M3T3HAN bunu yazdı
    seagate189 bunu yazdı
    M3T3HAN bunu yazdı

Hangi sistem varsa ilkönce onun yetkili servisine yazılım attırıyorsun ve olay çözülüyor.. Değerlerde birtakım değişiklikler gerekiyor. 

Yakınlarda yakıt katkısı filan kullandın mı? Kullanmadıysan yakıt aldığın yeri bir değiştir arıza giderildikten sonra.

Valla bi ara onu yaptirdim hocam yazilim olayini deger ayari fln yapti 1.5 ay oldu benzin pompasinida degistim buyuk ihtimal röle ile bazen veriyor elektrik bazen vermiyor calismasi için 

Yakitida hep opetten aliyorum ama farkli istasyonlar oluyor

Toplam Hit: 2029 Toplam Mesaj: 23