folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Matyardim.Com [Yeni Site]

Matyardim.Com [Yeni Site]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

Matematikle ilgili önceliğim ygs ve lys matematiği olmak üzere bi site açtım.
     ilerde 12-11-10-9. sınıflara yönelik ayrı bi konu anlatımıda olacak. videolu ders daha yok   google kelimeleri salladığı için ve bi acemilik evresi olacağı için yazı olarak anlatıyorum.Videolu dersler içinde sitem tutulursa seneyi düşünüyorum. Elimden geldiğince özgün olmasına ve ayrıntılı açık bilgiler vermeye çalışıyorum yaz sonuna doğru konuları bitirmeyi amaçlıyorum ama sarkabilir site hakkında yorum,tavsiye varsa alabilirim hayırlı uğurlu olsun.

www.matyardim.com

matematik24.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

hocam ossmat var bu konuda örnk alabilirsin ayrıca konuları vidyolu anlatmanı ve bol soru çözümü olması güzel olur çünkü matta mevzunun püf noktası çözüm yolunu görmek öğrenmek amacın bu olmalı her konuda çözülmedik soru tipi bırakmamalısın yayın hayatında başarılar

şurayada bakabilirsin bi bayan anlatıyor faydalanmıstım burdan http://kibriya.net/?page_id=2

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

pm

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

ütaekwondo bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam ossmat var bu konuda örnk alabilirsin ayrıca konuları vidyolu anlatmanı ve bol soru çözümü olması güzel olur çünkü matta mevzunun püf noktası çözüm yolunu görmek öğrenmek amacın bu olmalı her konuda çözülmedik soru tipi bırakmamalısın yayın hayatında başarılar

şurayada bakabilirsin bi bayan anlatıyor faydalanmıstım burdan http://kibriya.net/?page_id=2

hocam ossmat ı biliyorum benim istediğim daha sade bişeler ilerde dallanıp budaklanırsa bişe diyemem niyetim tahribat gibi  sade bir düzen de olmazsa ilk önce tanınırlık önemli benim için video olayı aklımda yalnız o gün bi kaç video izlemeye çalıştım sorry deyip dersi izletmedi ben bununda önüne geçecek brşeyler istiyorum. teşekkürler tavsiyen için

matematik24.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

Beğenirseniz mutlu olurum :)

http://www.facebook.com/Matyardimcom 

matematik24.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

hocam böyle sitelerde içerik ön plandadır ama tasarımı değiştirsen daha iyi olur gibi.

Başarılar... 

vatandaşa kafam girsin!..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı:

hocam böyle sitelerde içerik ön plandadır ama tasarımı değiştirsen daha iyi olur gibi.

Başarılar... 

nasıl bi tasarım hocam..

matematik24.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek

dostum öncelik olarak finallere kas biraz :) sonrasında bi jommla portal patlat gitsin derim üzerine sağlam bi tema zaten her türlü eklenti mevcut 

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    dengesiz bunu yazdı:

dostum öncelik olarak finallere kas biraz :) sonrasında bi jommla portal patlat gitsin derim üzerine sağlam bi tema zaten her türlü eklenti mevcut 

okulla sıkıntıyı bitirmek üzereyim yunus hocam ayrılık yelleri esmeye başladı :)))

matematik24.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

heyeti.com dan sonra inş tutar ayrıca bende düşündüm böyle bir şeyi lakin kısmet olmadı

ama şöyle bir eksiklik var

daha fazla örnek koymallısın dün baktım siteye yetersiz gözüktü bana senin görüşünü bilmem ama

Boş İşler Uzmanı..
Toplam Hit: 2396 Toplam Mesaj: 14