Mause Tavsiyesi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Hocalar merhaba ,

Kablosuz mause tavsiyesi istiyorum..

Çok fazla marka model var , daha önce ismini duymadıklarım çıkıyor karşıma , fiyatı ile kafa karıştırıyor..

Çok anlamıyorum.. Lazer demiş optik v.s diyor..

Kablosuz  ( Kullananlar daha iyi olduğunu söylemiş ) en az 1600DP olsun. Üstü olursa daha iyi olur.

Bütçe MAX: 150 TL

Teşekkürler..

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

yani hocam elimde şuan şu 2 mouse da mevcut 

https://www.hepsiburada.com/razer-deathadder-3500-oyuncu-mouse-rz01-01630100-r3r1-p-HBV00000OH0Y0?magaza=SOM&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=Cj0KCQiAs67yBRC7ARIsAF49CdVsSFe2mWjruXHiS8q93Bp2rAgZGJjULfpFcf0PV90O3kZsrv1f6d0aAr3iEALw_wcB

https://www.hepsiburada.com/bloody-v7ma-hd-optik-core3-aktif-metal-ayak-3200cpi-oyuncu-mouse-p-BD801092

bloody 4 yıllık mouse 2 yıl sonra içinden kablolar koptu kesip tekrar bantla yapıştırdım

razer ise daha yeni aldım

ama sorarsan hangisini tercih edersin diye bloody benim el yapıma daha iyi uyuyor kullanım şeklime tam uyuyor çok fazla fps oyunu oynayan birisiyim ve henüz alışamadığımdan olacakki razer da adam vuramıyordum sıkıldım attım kenara laptop da kullanıyorum kod yazarken yani gidip tek tek denemen lazım hangisinde elin daha rahat ediyor diye

https://www.vatanbilgisayar.com/logitech-g402-gaming-mouse.html

mesela bu çok hafif geldi bana

https://www.vatanbilgisayar.com/logitech-g300s-gaming-mouse-pad-hediye.html

bunun ise yandaki tuşları ve öndeki çerçevesi beni çok rahatsız ediyor 

tekrar diyorum fiyatı yüksek olmasına rağmen bana uymayan çok mouse var senin gidip denemen lazım saydıklarımın hepsini denedim 

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

kaç dpi bilmiyorum ama yıllardır kullandığım Logitech m235 i önerebilirim.

iki elle de kullanılabilen rahat bir mouse. lazer olduğu için ışık yaymıyor, geceleri rahatsız etmez.

kutusunda pil ömrünün 18 ay olduğu yazıyor, ancak içerisindeki tek pil ile 2-3 sene kullanıyorum.

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Öneri veren arkadaşlara teşekkürler..

Konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlardan da önerilerini bekliyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

mouse alacaksan logitechten şaşmayacaksın hocam nettir bunu söyler bunu bilirim. 

Logitech m235 modelini yıllarca kullandım. pilini değiştirmeyi unutuyorsun o kadar uzun süre dayanıyor. şuanda kablolu g300s modelini kullanıyorum. kablosuz mouseun cükünü kaybettim. dedim mouse çöp oldu logiteche yazdım garantisi falan bitmişti bu seri numaralı mousun cükünü kaybettim ne yapabilirim diye. adamlar ilgileniyoruz dediler ve 15 gün sonra yurt dışından kargo geldi ücretsiz cük göndermişler adamlar :)

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Logitech G903 kullanıyorum, maks fiyatının 10 katı tabi ama marka olarak şeyediyim dedim. 

Çok sıkılıyom
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Hocalar , Bu mause için ne dersiniz..

https://www.hepsiburada.com/asus-wt425-kablosuz-optik-sessiz-tiklama-ozellikli-siyah-mouse-p-BD803929?magaza=Vizyon%20Bilgisayar&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=CjwKCAiA1rPyBRAREiwA1UIy8E5KOnudAr_TpZLqvUWaNjQ88GyA0X9WRVpLBR_Mz-wUJcV4rEIQDhoCXnQQAvD_BwE

Asus WT425 Kablosuz Optik Sessiz Tıklama Özellikli Siyah Mouse

THT2005 tarafından 19/Şub/20 14:09 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

bütceni biraz asiyor sanirim ama benim evde kullandigim mouse logitech m720. 3 cihaza baglayip kullanabilirsin. Tabi el yapisi ile ilgili seye de dikkat etmen gerek. Bazilari icin cok kaba gelebilir (ilk zamanlar bana da öyle gelmisti). O yüzden bi magazaya gidip mouselari deneyip karar vermen daha mantikli olur

unbalanced tarafından 19/Şub/20 13:28 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

bir de böyle bir şey buldum..

https://www.hepsiburada.com/trust-gxt-130-kablosuz-oyuncu-mouse-20687-p-HBV0000023FHE

• DPI2400 DPI
    • BağlantıKablosuz
    • Mouse FormuSağ El
    • Mouse TipiOptik
    • Buton Sayısı8
    • Mouse Scroll-TiltYok
    • AydınlatmaVar
    • RGBYok

140 TL Trust marka..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Bana sorarsan trust ve rampage den uzak dur derim kaliteli ürünleri elbette var mesela mousepad ini ve klavyesini kullanıyorum rampage nin gayet memnunum fakat mouse işini beceremiyorlar gibime geliyor özellikle trust hiç almam gözümde markasal olarak hiç bir değeri yok 

acelen yoksa indirim kovala derim attığım razer ve bloody ikisinide 70 tl den aldım tabi indirim kovalamadım öyle denk geldi ama böyle uygun fiyatta bulabilirsin

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

140 liraya trust almayın bence.

asusun bu modeli kardeşimde var, sağ ele uyumlu, ancak biraz kaba duruyor, tıklaması falan sessiz, güzel.

iki ele de uygun model almanızı tavsiye ederim, kablosuz olduğu için duruma göre diğer elinizle de kullanmak isteyebilirsiniz.

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 2455 Toplam Mesaj: 24
mause