folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Memnun Kaldığınız Veri Kurtarma Yazılımı? Windows 10 Ve Acil

Memnun Kaldığınız Veri Kurtarma Yazılımı? Windows 10 Ve Acil

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Selamlar,

Windows10 bilgisayarda saçma bir neden yüzünden kullanıcı dizini olduğu gibi silindi. Bilgisayar şu an açık ve çalışır durumda. Önerebileceğiniz ve memnun kaldığınız veri kurtarma yazılımlarını yazabilir misiniz rica etsem?
    Çok acil ve önemli veriler mevcut...

Teşekkür ederim.

Twitter: @CanKirca
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Recuva

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    CanKirca bunu yazdı

Selamlar,

Windows10 bilgisayarda saçma bir neden yüzünden kullanıcı dizini olduğu gibi silindi. Bilgisayar şu an açık ve çalışır durumda. Önerebileceğiniz ve memnun kaldığınız veri kurtarma yazılımlarını yazabilir misiniz rica etsem?

Teşekkür ederim.

Öncelikle diski kapatın. Veri yazımı kurtarmayı zorlaştırır.

Başka bir bellekten cihazı boot edin, Recuva kullanabilirsiniz; EaseUS, Paragon ve Minitool da kullanılabilecek araçlardır. Kendinizden emin değilseniz bir bilene yaptırın.

Geçmiş olsun.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jocus
    jocus's avatar
    Erkek

R-studio

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek
    jocus bunu yazdı

R-studio

+1

yukarıda arkadaşın dediği gibi o diski kullanma (herhangi birşey yükleme) sakın.

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

R-Studio iki farklı kişiye de önermiştim burada memnun kaldılardı sanırsam onlar da. Şikayet edeni görmedim

Kurtlar tasma takmaz....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

GetDataBack Pro  kusursuz diye bilirim, neredeyse 2 tb yakın veriyi kusursuz çıkarttım.

aha linki, crackli : https://yadi.sk/d/C50zsau5ihyewg

Mevzu derin | Papikolas Planet
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek
    karakutu bunu yazdı

GetDataBack Pro  kusursuz diye bilirim, neredeyse 2 tb yakın veriyi kusursuz çıkarttım.

Abi hayallerimin programıdır o, zamanında ben de 1.5TB veri kurtarmıştım. Konuyu açmadan önce doğrudan onu edinip kurdum; ancak bu kez istediğim gibi çalışmadı. Bielmiyorum arayüzü değiştiği için ben mi beceremedim :S
    Şu an ilk ekranda sadece benim disk görünüyor, onu seçip ilerliyorum, bu kez dosya sistemini gösteriyor ve level seçmemi istiyor. Level4 seçip devam ediyorum. Son alanda sürücüleri dosya sistemleriyle gösteriyor. Seçip ilerlediğimde, "creating recovery tree" yazıyor; ancak gelen alanda dosya adları anlaşılır değil ve aradığımı bulamıyorum.

Var mı bir önerin?

Twitter: @CanKirca
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    CanKirca bunu yazdı

Selamlar,

Teşekkür ederim.

Öncelikle diski kapatın. Veri yazımı kurtarmayı zorlaştırır.

Başka bir bellekten cihazı boot edin, Recuva kullanabilirsiniz; EaseUS, Paragon ve Minitool da kullanılabilecek araçlardır. Kendinizden emin değilseniz bir bilene yaptırın.

Geçmiş olsun.

Minitool u kullanıyorum ben de sanırım. 

Güzel program. Diski çok kullanmadan bir başka cihazda taratmani tavsiye ederim ben de

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek
    CanKirca bunu yazdı
    karakutu bunu yazdı

Abi hayallerimin programıdır o, zamanında ben de 1.5TB veri kurtarmıştım. Konuyu açmadan önce doğrudan onu edinip kurdum; ancak bu kez istediğim gibi çalışmadı. Bielmiyorum arayüzü değiştiği için ben mi beceremedim :S
    Şu an ilk ekranda sadece benim disk görünüyor, onu seçip ilerliyorum, bu kez dosya sistemini gösteriyor ve level seçmemi istiyor. Level4 seçip devam ediyorum. Son alanda sürücüleri dosya sistemleriyle gösteriyor. Seçip ilerlediğimde, "creating recovery tree" yazıyor; ancak gelen alanda dosya adları anlaşılır değil ve aradığımı bulamıyorum.

Var mı bir önerin?

Taram bittikten sonra diskin bir analizini veriyor, kırmızı mavi renklerde  onun bana bir ekran görüntüsünü göndere bilirmisin? yada müsait olduğunda any ile bağlanayım bakayım

Mevzu derin | Papikolas Planet
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek

Çalışma mantiklari aynı crekli herhangi bir brogram işini görür. Bazı görüntüler bozulabilir. Benimde başıma geldi.

Baktığınız benim gördüğünüz sizsiniz
Toplam Hit: 2223 Toplam Mesaj: 17
data veri kurtarma silinen dosyalar recovery