Milleni Kullanan?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı
    noname bunu yazdı

Haydaa, az önce türknet hizmetleri sonlandırdı, milleni de telefonu aktif etmiş internetin aktif olmasını bekliyorum :D

Şimdi hacım durum şöyle oluyor, bu ttnet götleri kendi müşterilerine özet networkten hizmet verdiği için sorun çıkmıyor genelde.

Ama bu milleni tarafında ve diğer ISS'lerde 3. sınıf networkten hizmet aldığımız için sorunsuz kullanma ihtimalimiz çok düşük. 

Ttnet'ten daha düşük fiyat vermelerinin sebebini de buna bağlıyorum ben.

Nerden biliyorsun diye soracak olursan, müşteri temsilcisi bla bla networkünden hizmet alacağınız için sizdeki modemi değiştirmemiz gerekiyor. Bu networkten sadece türk telekom müşterileri hizmet alabiliyor dedi.

Daha önce de superonline'da aynı problemi yaşamıştım, 3 mb down. zar zor aldığım yerde, ttnet'e geçince 25 mb rahat rahat alıyordum ve hiçbir problem yaşamamıştım 2 sene boyunca.

Sonuç olarak daha fazla para verip, 35 megabit'e düşürmüş oldum internet hızımı. Hepsinin amına at koysun ne diyim.

Senden aldığım 1 ay beleş internet olayı da yalan oldu :D

E senin de amına at koysun o zaman ahahahaha bana memnunum diyip kodunu verdikten sonra TTye mi geçtin dakljhflsadkjghdg :D 

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Belki senin nette sorun çıkmaz hacı benim internet hakkaten kabloları değiştirince uçuşa geçti sana referans kodunu verdik 2 gün sonra yine boka sardı. :D

110 TL'ye TTNet 35mb aldım yarın ak koyun kara koyun belli olacak, bakalım.

Ben şunu anladım bu TTNet yavsagi millet diğer firmalardan bezsin diye onlara farklı bir altyapidan hizmet veriyor.

10 lira fazla verip verem olmaktan kurtulayım dedim inşallah yanlış ata oynamamistir.

Milleni de küfür eder gibi akşam üstü mesaj atmış tebrikler 1 ay beleş kazandınız diye. Sikermisin sabahami bırakırsın buyur..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Belki senin nette sorun çıkmaz hacı benim internet hakkaten kabloları değiştirince uçuşa geçti sana referans kodunu verdik 2 gün sonra yine boka sardı. :D

110 TL'ye TTNet 35mb aldım yarın ak koyun kara koyun belli olacak, bakalım.

Ben şunu anladım bu TTNet yavsagi millet diğer firmalardan bezsin diye onlara farklı bir altyapidan hizmet veriyor.

10 lira fazla verip verem olmaktan kurtulayım dedim inşallah yanlış ata oynamamistir.

Milleni de küfür eder gibi akşam üstü mesaj atmış tebrikler 1 ay beleş kazandınız diye. Sikermisin sabahami bırakırsın buyur..

hdsafgsdakfjghsdafhg mükemmel ya :D

benim beleş de yandı muhtemelen :D

100 lira borçlusun :D

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

o paralara, o hizlar cok dusuk degil mi yahu.. ozellikle uploadlar rezalet..

fiber kablolama yok mu ?

kullandigim bir issnin en dusuk fiyatli fiber paketinden bir ornek..

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı

o paralara, o hizlar cok dusuk degil mi yahu.. ozellikle uploadlar rezalet..

fiber kablolama yok mu ?

kullandigim bir issnin en dusuk fiyatli fiber paketinden bir ornek..

hoocam trde değilsin zannımca.

zira burada santrale yorgan döşek koyup orda yaşasan gene gelmez o hız

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Milleniye geçmeyin la. Ping var dedim o sizin kullandığınız uygulamayla alakalı bizlik bi problem değil diyor :D

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Milleniye geçmeyin la. Ping var dedim o sizin kullandığınız uygulamayla alakalı bizlik bi problem değil diyor :D

milleniye ne zaman nazar değecek diyordum. Artık nazar point kasıyor. TurkNet te sapıtmıştı. ey starlink sen kimsin ya ? gel artık. Ülkenin toplam çıkış kaç tbits acaba

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Beyler milleni'den uzak durun, 20 gündür bi ping sorunumu çözemedi, yarın ttnet'e geçiş yapıyorum.

Bunların vereceği internetin taa anasını avradını sikeyim, 1 aydır kanser oldum adamlara dert anlatmaktan.

Ping sizden kaynaklanıyor diyorlar, bütün tesisatı değiştirdim günün belirli saatlerinde ping ebesinin örekesine çıkıyor, adamlar hala sorun sizde diyor.

Ne varsa ttnet'te var, en azından çok zorlayınca evine ekip yollayıp seni ikna ediyorlar, yada sorunu çözüyorlar.

Bunlarda daha 1 aydır hergün günde 10 sefer aramama rağmen daha bir tane ekip göremedim.

Daha fazla dayanamayıp, ttnet bağlatıyorum yarın.

tI0yaK

Buyrun aldığım hız bu, 100 megabit olan paketini kullanıyorum.

Hocam modem adaptörünü değiştirebilirmisin ayrıca kablonda ek olabilir mi ?

Memento Mori
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek
    Reskam bunu yazdı

Hocam modem adaptörünü değiştirebilirmisin ayrıca kablonda ek olabilir mi ?

Hocam sorunu şu şekilde çözdüm, 20 gündür arıza kaydı açmama rağmen bir türlü ttnet gelmiyordu.

Bende en sonunda ttnet'ten yeni abonelik başvurusunda bulundum, şansa da aynı zamanda millenicom'daki arıza kaydım aktif duruyordu.

Adam bir geldi, abi hem arıza kaydı var hem yeni abone başvurunuz var, galiba arızanız çözülmediği için farklı operatöre geçiyorsunuz dedi. Bende aynen öyle dedim.

Adam dedi ki, o zaman farklı operatöre geçene kadar hat değerlerinizi bi kontrol edeyim sorunu çözelim, boşuna ttnet'e geçip fazladan para ödeme. Ben de tabi dedim, kontrol etti hat değerlerin çok çok iyi modemde arıza olabilir dedi.

Ben de; modemde arıza olduğunu ben de tahmin ettim ama millenicom'u ikna edemediğim için onlar beni hatta problem olduğuna ikna etti dedim.

Adam modemle fiber dönüştürücü kutuyu değiştirdi, şimdi cillop gibi. 1 aylık da beleşim var, bugün her işi rast gidiyo internet sorunum çözüldüydü yeniden doğmuş gibi oldum zaten.

9vFOv4

CEO tarafından 24/Haz/20 20:05 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Oo maşallah CEO darısı başıma :D

Ben de 10 temmuzu bekliyorum. bugün hızım 3mbit download 4mbit uploada düştü. İlk defa up hızım DL hızımdan yüksek :D

10 temmuzda GIBIR NET tüm türkiyeye açılıyormuş. evet gıbır. gıbır gıbır geliyorlar. şaka gibi operatör :D

https://gibir.net.tr/

...said addicted.
Toplam Hit: 4822 Toplam Mesaj: 56
gg hg türknet millenicom