folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Monster Aşırı Isınıyor

Monster Aşırı Isınıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek
    Aytekinet bunu yazdı
    darkroques61 bunu yazdı

Bence olay tamamen win10 ile ilgili..

nasıl yani hocam ek olarak laptobu açtım fanı temizledim boşta sıcaklık 60 derece

Bende de Lenovo Y50 var win10'a geçtiğimden beri bilgisayarla sıkıntı yaşıyorum eski formu yok..

Kendine İyi Bak ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

termal macunun doğru sürüldüğüne emin misin? bende çok macun sürdüm,temizledim macunu çektim fakat bi seferinde macunu fazla sürdüm ısınma devam etti. diğerinde de macunu fazla sürdüm çok ısınıo diye az sürdüm yine ısındı :D yani macunun doğru sürülmesi önemli

haklısın ince sürülmesi gerekiyormuş galiba ama ben anlamadığım için burda bir bilgisayarcıya verdim.

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek
    darkroques61 bunu yazdı
    Aytekinet bunu yazdı
    darkroques61 bunu yazdı

nasıl yani hocam ek olarak laptobu açtım fanı temizledim boşta sıcaklık 60 derece

Bende de Lenovo Y50 var win10'a geçtiğimden beri bilgisayarla sıkıntı yaşıyorum eski formu yok..

windows 7 kullanıyorum bende modifiyeli şimdi windows 8 yükleyeceğim bakalım ısınma yazılımsal mı.

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    darkroques61 bunu yazdı
    Aytekinet bunu yazdı
    darkroques61 bunu yazdı

o makınada win10 kullanılır zaten bence sen bi yanlışlık yaptın başka sürüm indir başka bir yerden müdahale edilmemiş olsun. mykb ile paylaştığımız uygulamaları indir herşeyi fixle sonra da düzgün driverleri kur

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek
    antivirus bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    antivirus bunu yazdı

bendede aynı sorun yapmaya başladı niyeyse alalı 1 sene yi geçti normal ekrnda bişey yok 

garantisi devam ediyor bende termal macun die düşündüm ama demekki oda işe yaramamış.

turbo fanı açınca normale dönyr fakat kapatnca oyun oynarken baya ısınmaya başladı oyundayken  şu anda yavaştan üstte klavyeyede ısı çıkmaya başladi :S

cihaz   tulpar t5 v1,4,1  15 inç 

insanı laptoptan soguttunuz la :D illa kasa toplatacanız.

ya makinenin performansından hiç bi şikayetim yokda 2 sene oldu alali yeni yeni başladı işte götürücem garantiside yeni bitti gerçi bakalım :)

Aynı model var bendede ekran kartı cortladı komple değiştirdiler anakartı. Isınma sorun monsterda. Haber etsene götürürsen garanti devam ediyor bende.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

Ayni sorunu yasamistim.fan temizdi.macun vs hersey tamam v.s... En son cihaz kendi kendine kapanmaya baslamisti fani degistirince sorun cozulmustu bendekinde.

mademki türksün systeme göster ürksün
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek

soguk kis gunleri icin tasarlamislar o cihazi, yada dogalgazin olmadigi yerlerde yemek bisirmek icin 

saka bi yana

bir sorun vardir, garantiden servise yollamalisin bian once

hellboy4tr tarafından 06/Şub/17 12:15 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/c/hobitadilat