Mouse Donma Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    Elysion bunu yazdı

Bende de G300S var aynı sorunu yaşıyorum fakat çözüm bulamadım 

Ben de g300s almayı düşünüyordum içime kurt düştü şimdi bak :(

Hocam bende var 1 yıl oldu gayet güzel donma v.s yok 3 tane dpi ayarı ve makrosuda var güzel kullanışlı , ama elin büyükse tam ele oturmuyor dene ondan sonra al pişman olma sonra.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

aha! Bende de var bu sorun. 3 haftaya yakındır yaşıyorum. 2 tane kablolu mouse denedim sürekli usb kopma problemi veriyordu. Sonra eski kablosuzu taktım sorun geçti. Yalnız aygıt yöneticisinde hala sorun adına: 'bilinmeyen usb aygıtı' sorunu duruyor.

Benim sorunum: kod 43 hatası. 3 hafta boyunca ne kadar çözüm yolu varsa denedim o hatayı gideremedim. 2 gün önce format attım. Sorun hala devam ediyor. İlk defa format sonrası devam eden böyle bir problem gördüm.

Allah belasını versin cidden deli etmişti beni. Kopma soruınum geçti ama dediğim gibi sorun hala yerinde duruyor. Aha buda görseli;

coLin tarafından 08/Haz/17 15:10 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı
    NaZi_ bunu yazdı

Güç kaynağın yetersizse USB girişlerin de tamamen doluysa bilgisayarı zorladığında verim düştüğü için bu tür sorunlar yaşıyor olabilirsin.

dışarıdan adaptör ile beslenen usb çoğaltıcı ile enerji problemini çözebilirsin. nazi doğru bir noktayı parmakladı...

Güç kaynağı 600W zaten yeterli değilmidir?

ShockMan bunu yazdı

İçini aç, Işık veren Led var. Onun üzerini etrafını kapayacak şekilde siyah bir bant felan ile ört. birde böyle dene.. Işığı daha iyi odaklar.

Bu arada donma dediğin belirli aralıklarla tekrarmı ediyor yoksa düzensiz aralıklarlamı?

@ShockMan Düzensiz oluyor hocam. 1sn kopuyor geliyor bazende tamamen gidiyor gelmiyor, çıkar tak yapınca düzeliyor...

Wingardium Leviosa
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek

Format attım bi bok değişmedi. Sinir oldum iyice.

Wingardium Leviosa
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı
    NaZi_ bunu yazdı

Güç kaynağın yetersizse USB girişlerin de tamamen doluysa bilgisayarı zorladığında verim düştüğü için bu tür sorunlar yaşıyor olabilirsin.

dışarıdan adaptör ile beslenen usb çoğaltıcı ile enerji problemini çözebilirsin. nazi doğru bir noktayı parmakladı...

Bilgisayarı kırıp camdan aşağı atmadan evvel her yol denenmeli diye düşünüyorum hocam canım gardaşım.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

Sorunun farden kaynaklandığını tahmin etmiyorum, belliki bilgisayar kasılıyor. Pc çok ısınmıyorsa sorunun hdd'den olduğunu düşünüyorum.

▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓ ▒▓▓▓▓▓▓░░░▓ ▒▓░░░░▓░░░░▓ ▓░░░░░░▓░▓░▓ ▓░░░░░░▓░░░▓ ▓░░▓░░░▓▓▓▓ ▒▓░░░░▓▒▒▒▒▓ ▒▒▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓ ▒▒▒▒▒▓▓▓▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▒▓▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▓
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twiN35
    twiN35's avatar
    Erkek

ayni mouseyi kullanıyorum ne saçmadır ki 1 haftadır aynı sorun bendede başladı yazılımsal bi sorun mu var acaba :S

Semt-i Bornova..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek
    twiN35 bunu yazdı

ayni mouseyi kullanıyorum ne saçmadır ki 1 haftadır aynı sorun bendede başladı yazılımsal bi sorun mu var acaba :S

Windows 10 aynı, Windows 8.1 aynı çok saçma :( çözüm bulursan dm filan at hocam @twiN35

Wingardium Leviosa
Toplam Hit: 3842 Toplam Mesaj: 29
mouse fare donma