Mutfak Bataryası Hortum Bağlama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

merhaba, elimde 1/2 hortum var şundan;

https://www.trendyol.com/firat/new-garden-1-2-orgulu-bahce-hortumu-10-m-p-81340346?boutiqueId=61&merchantId=255136

mutfak bataryasına bağlayıp kullanmak istiyorum hangi aparatı almam gerekiyor?

mutfak batarya ss: https://prnt.sc/zcQ05siWBUe9 , ECA marka bir batarya var hangi aparatla bu hortumu bağlayabilirim?

insidae tarafından 31/Mar/24 19:01 tarihinde düzenlenmiştir

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

oraya bağlamak pek doğru/kolay değil.

tezgahın altına bi tane T ya da Y takıp ucuna bi musluk ekleyip oraya koyabilirsin. kullanmadığın zaman da hortumu toplar yine aynı yere koyarsın. ben öyle yapıyorum

tezgah altının fotoğrafını çekip nalbura git verir zaten ne lazımsa

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Aga ben yanlış anlamışım :))) 

yanak tarafından 31/Mar/24 22:15 tarihinde düzenlenmiştir

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

https://ty.gl/2i6f3vboww

Musluğun ucundaki tasarruf filtresini cikarip bu adaptoru takiyorsun

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Abicim.bir tane kelepce alıyorsun , 500 ml petsiseyi kes batarryabagla kelepçe ile sik , alt taraf içinde hortum bağlantı aparatı i şişenin ucuna tak ,olmazsa sıcak hava ile erit bu kadar basit 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

perlatöre takılan hortum aparatı var ama uzun vadede batarya başlığına zarar veriyor aşağıya t atıp bahçe musluğu bağla kafan rahat olsun.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

hazır tbt ustaları toplanmış ben de bir şey sormak istiyorum: 

alçıpan duvar var, buna raf asıcam. neyle yapsam iyi olur bunu ? delip dübel çakamam.

dümdüz vidalasam duruyor mu aternit te? duvarı parçalarım diye korkuyorum.

rafa kuş konacak, bi ağırlığı yok. takacağım rafın kendisi 500 gram, 100-500 gram da kuş konar max

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

alçıpan duvar var, buna raf asıcam. neyle yapsam iyi olur bunu ? delip dübel çakamam.

rafa kuş konacak, bi ağırlığı yok. takacağım rafın kendisi 500 gram, 100-500 gram da kuş konar max

Tutmaz hocam. Alcipan duvarda dikine 60cm ara ile profil olmalı. Mıknatıs ile onu bulmaya çalış. 

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    NaZi_ bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

Tutmaz hocam. Alcipan duvarda dikine 60cm ara ile profil olmalı. Mıknatıs ile onu bulmaya çalış. 

yerden tavana bi direk vidalayıp ona mı vidalayayım her şeyi ? mıknatısla denedim bulamadım bu profilleri. belki mıknatıs çekmeyen bi malzemedendirler.

Toplam Hit: 545 Toplam Mesaj: 15
mutfak batarya eca batarya hortum