folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Mutsuzum Manevi Destek Arıyorum

Mutsuzum Manevi Destek Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gizli-kod
    gizli-kod's avatar
    Erkek

sevgili müridler bilginiz üzere ben bi senedir univ okuyom ama hep anlatıldığı gibi univ hayatı güzel olmadı hep acı hep keder hep mutsuzluk dolu bi hayat oldu benim universite hayatım.bütün g...t insanlar burada toplanmış sanki aclıktan gebersen sana bi lokma ekmek vermeyecek tiplerden.ne çektiysem arkdaşlarımdan cektim ben asıl düşmanım en yakın dostum muş meğer,meğer yabancıdan değil arkdaşımdan sakınmalıymışım,bu ne tür bi sosyal hayat bu ne tür yaşam tarzı univ geldğimden beri psikolojim baya bi bozuldu.çevresi geniş olduğu halde g....t arkdaşlar çok oldğu için kendimi hep yalnız hissettim, hep sorun yaşadım bi gün bile mutlu olmadım :( bi gün bile kafam rahat olmadı,hep sorunları taktım hep g..t insanları taktım kafayı yemek üzereyim yani anlıcanız sevgili müridler..

bu tür konularda tecrübesi olan varsa öğüt verebilirmi,benim gibi derdi olan var mı :(

no sex no hayat
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek

edit: konu geyikten çıkarılmış sorun kalmadı.

Orman Mühendisi //
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

su an senin icinde bulundugun durum hayati taniman icin yasayabilecegin en guzel zamanlardan biri.

insanlari gozlemle ve nasil karakterlere sahip olduklarini analiz et.

bu gunlerin senin hayat tecrubelerin olacak. su an mutsuzum kotuyum demek yerine kendine tecrube kazandiracak ilerde insanlarin nasil bir karaktere sahip olduklarini anlamana yardimci olacak zamanlarin bunlar.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    bırak kimsenin arkadaşı olma. onlar seni seçsin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Bende bu sene 2. sınıfa geçtim.

İlk dönem aynı duyguları yaşamıştım. 2. dönem çok farklı oldu. 2. dönem kendi kendime dedim ki ben bu matematiği okuyacam. Sonra herşeyden mutlu olmaya baktım. Ayrıca ilk dönem fiziksel olarak darmadağındım. 2. dönem biraz kendime düzen verdim. Kız arkadaş yaptım. Ondan sonra 10 tane kadar çok samimi arkadaş yaptım kendime. Spor'da çok önemli vücut geliştirmeye gittim 1-2 ay. Çok iyi geldi.

Şimdi diyorum ki keşke okul açılsa da yine arkadaşlarla bir araya gelsem.

Turan-Mete facete bişey yazmıştı o geldi aklıma. Mutsuzluğu biz kendimiz seçeriz diye... Çok ta haklı.

Sana önerim 2. sınıfta fiziksel olarak kendine bi düzen ver. Arkadaş yap. Gerçi fiziksel olarak kendine geldin mi arkadaş seni bulur. Ayrıca sosyal ol. Her etkinliğe katıl. Birşeylerden çekinme. Ne bok varsa git kurcala. İnsanlar böyle şahısları sever ona yanaşır.

Bir de yeteneklerini göster. Mesela internet hakkında çoğundan daha bilgiliyim. Keylogger kurup okulun laboratuvarına acontlarını filan kurcalıyorum. Hepsinin bilgilerine erişiyorum :D Gelip bana abi nolur onun facesini heykle msnini heykle bana site yap gibi şeyler diyorlar. Bana yanaşmaya artık onlar çalışıyor.

Sende bu türden yeteneklerini sergile.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Ömrün boyunca o göt diye tabir ettiğin insanlar her zaman yakınlarında olacaktır. Önemli olan senin onların yanında kendini bozmadan ayakta kalabilmendir. Sadece üniversite de değil her alanda yaşamın her safhasında insanlar bu gibi problemler yaşayabiliyor. O yüzden s.ktir et, koy götüne rahvan gitsin. Ne kadar çok geniş çevren varsa o kadar çok dert olur. Kimseyi takma, takıl kafana göre. Kendine 3-5 arkadaş seç onlarla takıl diğerleri ile fazla muhattap olma.

Bir de BAAL ın bir yorumu vardı, diyordu ki; zamanı gelince karsındakine vurmak için sakın kendinde neden arama, vurduğunda kemiğin sesini duymalısın... diye devam eden anlatım. Çok haklı, gerektiğinde bunu yapacaksın ki o götler, sana nasıl yaklaşılması gerektiğini bilecek mesafeyi koruyacaklar. Birde mümkünse kız ortamından ve kızlardan uzak dur, tecrübe ile sabittir üniversitedeki büyük sorunlar genelede karı-kız mevzusundandır...

Unutma senin bir amacın var, o yüzden bu yoldaki ayağına çarpan çakıl taşları canını sıkmamalı !!!

+ Nerede okuyorsun ve bölüm nedir ?

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkness_izmir
    darkness_izmir's avatar
    Erkek

retrem bunu yazdı:
    -----------------------------
    bırak kimsenin arkadaşı olma. onlar seni seçsin
    aynen katılıyom.kimseye güvenmemen gerektiğini bide tek başına öğren yeter 2. sınıf çok daha güzel olcak emin ol ;)

edit : aynı durumu bende geçen sene yaşadım

bendekiler hayel değil plan,planlarımda gerçek değil sadece birer rüya ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    n2n2
    n2n2's avatar
    Erkek

underzero bunu yazdı:

su an senin icinde bulundugun durum hayati taniman icin yasayabilecegin en guzel zamanlardan biri.

bu gunlerin senin hayat tecrubelerin olacak. su an mutsuzum kotuyum demek yerine kendine tecrube kazandiracak ilerde insanlarin nasil bir karaktere sahip olduklarini anlamana yardimci olacak zamanlarin bunlar.

kesinlikle öyle. bu zamanlarda ayakta durmayı öğrenirsen bağışıklık kazanırsın zaten hayatta kimse yanında olmasa da kendi kendine yetebileceğini öğrenirsin.

tamam hissetmesi kötü tabiki, burdan bizim söylediğimiz kadar kolay olmayabilir. ama üzerinden geçsin bak bir kaç yıl herşey yoluna girsin, sen de böyle kolay kolay konuşabileceksin:) her yer alınacak ders dolu, ayakta durmaya bak.

insanlara hemen güvenme ama düşman olarak da görme, ömür boyu yalnız kalırsın yoksa. bırak herşey aksın yolunu bulsun. pozitif olmaya bak zor da olsa.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaptanMagaraAdami
    KaptanMagaraAdami's avatar
    Erkek

underzero bunu yazdı:

Aynı zamanda kendi karakterin de oluşacak. Çizginin ya "bu tarafına" ya da "öbür tarafına" düşeceksin. Ya kızdığın adamlar gibi olacaksın, dolayısıyla etrafında hep onlardan olacak, veya kendine göre onlardan farklı  biri olup kendin gibi tayfayla takılarak "kara koyun" olmanın tadını çıkartacaksın.

Hayatta muvaffakiyetler .... 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gizli-kod
    gizli-kod's avatar
    Erkek
    n2 bunu yazdı:
    underzero bunu yazdı:

kesinlikle öyle. bu zamanlarda ayakta durmayı öğrenirsen bağışıklık kazanırsın zaten hayatta kimse yanında olmasa da kendi kendine yetebileceğini öğrenirsin.

tamam hissetmesi kötü tabiki, burdan bizim söylediğimiz kadar kolay olmayabilir. ama üzerinden geçsin bak bir kaç yıl herşey yoluna girsin, sen de böyle kolay kolay konuşabileceksin:) her yer alınacak ders dolu, ayakta durmaya bak.

insanlara hemen güvenme ama düşman olarak da görme, ömür boyu yalnız kalırsın yoksa. bırak herşey aksın yolunu bulsun. pozitif olmaya bak zor da olsa.

güzel yorum beğendim ,haklısın insanlara selamın olacak merhaban olmıcak, yani ne dost ne de düşman olarak görceksin

no sex no hayat
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gizli-kod
    gizli-kod's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı:

Ömrün boyunca o göt diye tabir ettiğin insanlar her zaman yakınlarında olacaktır. Önemli olan senin onların yanında kendini bozmadan ayakta kalabilmendir. Sadece üniversite de değil her alanda yaşamın her safhasında insanlar bu gibi problemler yaşayabiliyor. O yüzden s.ktir et, koy götüne rahvan gitsin. Ne kadar çok geniş çevren varsa o kadar çok dert olur. Kimseyi takma, takıl kafana göre. Kendine 3-5 arkadaş seç onlarla takıl diğerleri ile fazla muhattap olma.

Bir de BAAL ın bir yorumu vardı, diyordu ki; zamanı gelince karsındakine vurmak için sakın kendinde neden arama, vurduğunda kemiğin sesini duymalısın... diye devam eden anlatım. Çok haklı, gerektiğinde bunu yapacaksın ki o götler, sana nasıl yaklaşılması gerektiğini bilecek mesafeyi koruyacaklar. Birde mümkünse kız ortamından ve kızlardan uzak dur, tecrübe ile sabittir üniversitedeki büyük sorunlar genelede karı-kız mevzusundandır...

Unutma senin bir amacın var, o yüzden bu yoldaki ayağına çarpan çakıl taşları canını sıkmamalı !!!

+ Nerede okuyorsun ve bölüm nedir ?

muhasebe, mehmet akif ersoy univ

no sex no hayat
Toplam Hit: 2273 Toplam Mesaj: 14