folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ofise Yazıcı Tavsiyesi

Ofise Yazıcı Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek

Merhabalar müritler

Ofise sorunsuz tonerli kağıt sıkışması yapmayan toner fiyatları makul bir yazıcı arayışı içerisine girdim

Önerileri açığız

Bütçe 10-15.000 TL 

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Günlük çıktı limitin nedir. A3 baskı alacak mısın. Bunları da yazsaldın ona göre birilari tavsiyede bulunacaktır. 

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

Epson L6490 aldım hızı iyi, başucumada Epson L3250 aldım bunlar tanklı işe yarıyorlar. bütçeye uygun olanlar bunlar. ha ama bunların hepsi bir yerden sonra adamı daralttığından geçen yıl xerox 7225 c aldım laboratuvara bunu koydum çok iyi. 15 e verdiğini 2 yıl sonra amk almasaydım seni diyorsun. iş hacmine göre dahada tavsiye verebilirim

10 yıldır ofiste ve laboratuvarımda şimdiki 10 15 bandına denk gelen yazıcılarla idare ettimde bunlara verdiğim paranın 3 katını verip oh be dedim.

ExpirE tarafından 22/Şub/24 20:46 tarihinde düzenlenmiştir

"bea"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek

A4 çıktı alıyorum , renkli olmasına gerek yok sıfır toneri ucuz olsun ve kağıt sıkışması yapmasın kâfi günlük ortalama 10 sayfa gibi çıktı veya fotokopi oluyor bazen daha çok bazen daha az

Ağ üzerinden ofiste ki herkes yazıcıya çıktı gönderecek hepsi bu kadar

Dolum tanklı ve renkli istemiyorum 

Uzun yıllar kullanılacak bir ürün olması gerekiyor 

9 yıldır aynı cihazı yani Samsung SCX-4521F kullanıyorum 

2 yıldır da bir kaç kere teknik servise gitmesine rağmen kağıt sıkışması çok yapıyor kısa süreli de olsa zaman kaybediyoruz 

C-force tarafından 22/Şub/24 22:35 tarihinde düzenlenmiştir

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

s/b istersen hp 107a tarayıcı fax renkli dersen canon mf633 yada üstü alabilirsin toner için ulus konya sokakta bircan toner.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Incanus
    Incanus's avatar
    Erkek

Hocam bizim ofiste XEROX C235 kullanıyoruz, gayet memnunuz canlı bir baskı kalitesi var.

Selam ver, alacaklı çık.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

epson almada

zırt pırt kağıt sıkıştı oluyor sorun düzeltmesi de çok zor

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Ben laboratuvarda Epson L5190 kullanıyorum. Eco Tanklı. Gayet memnunum. Günlük 20-30 adet çıktı alıyorum. Gayet uygun bir ürün. Yaklaşık 15-20 bin adet baskıdan sonrabir servise gitmesi gerekiyor. Ufak bir bakımdan sonra devam ediyorsun. Şu an 25 bin civarı çıktı miktarı. USB, Ethernet ve Wi-Fi özelliği var. Ethernet yada wi-fi ile ağda tüm kullanıcılara rahat bir şekilde hizmet verebilirsiniz.

Not: Arada bir baskı kalitesi düşebiliyor. Menüden temizle dediğiniz zaman herşey süt liman.

Ekleme: Birde Epson L5590 modeli çıkmış, muhakkak daha iyi özelliktedir bence. 

Boyalar

Renkli çıkı çok almasanız çok gitmiyor ama siyah beyaz ile 1000 - 1500 adet baskı alabilirsiniz. 

x-files tarafından 23/Şub/24 17:46 tarihinde düzenlenmiştir

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

lbp223dw 

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
Toplam Hit: 320 Toplam Mesaj: 9
yazıcı