folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Önemli Bi Akademisyen İçin Site Yapılacak

Önemli Bi Akademisyen İçin Site Yapılacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    literatur bunu yazdı

Bir uluslararası ilişkilerci olarak hocayı merak ettim. PM'ler misin?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Güncel, lütfen ilk mesajı okuyun.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı

Güncel, lütfen ilk mesajı okuyun.

ben sana cevap vermedim mi :/ bu aralar sıkıntılı bi dönemdeyim o nedenle arada kaynamış olabilir. Tekrar yazarsan sevinirim.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

70 $'lık tema salladık .d nezaketten kabul etmedi adam :D 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

@sRcN fark ettim hocam o yüzden ısrarcı olmadım bunaltmamak için. Bende dönem dönem yoğun olunca nasıl bi his olduğunu biliyorum. Eğer proje bitmez ise sen müsait olunca tekrar haberleşiriz. Hoca bana karşı ısrarcı ve baskıcı değil. Diğer işlerini yoluna koy sonra şey ederiz sagolasin ;)

@yunusdogan hocam tekrar teşekkürlerimi sunuyorum tüm tahribat önünde ancak senin tema bana gelecek gibi değil. Yani ben onu oradan benim istediğin vCard veya CV ye çeviremem o kadar bilgi yok bende. Siyaset Bilimi ve Uluslarası ilişkiler mezunuyum ben :))))))) sen koydum malı loooop diye ama seninki benim boyumu aşıyor :))))))) yoksa mal kaliteli yani malda sıkıntı yok 😂😂

Bakın hepiniz yardımcı olmaya çalışıyorsunuz  çok çok çok teşekkür ederim ancak beyin fırtınası yapamıyoruz nedense :))) kaç tane soru öneri yazdım kimse bir şey demedi. Şöyle yaparsan şöyle olur, suna da bak, onu öyle yapma vs şeklinde. Muhteremler balık vermeyin bana öğretin yol gösterin ben yaparım bi şekilde :* Biliyorum şu aciz kardeşiniz uğraşmasın yardım edek istiyorsunuz doğrudan ancak bu şekilde yol alamadığımızı gördük hani sanki galiba herhalde belki katiyetle.

heza tarafından 25/Şub/17 23:56 tarihinde düzenlenmiştir

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

70 $'lık tema salladık .d nezaketten kabul etmedi adam :D 

adı ne temanın?

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Hocam gerçek düşüncelerimi yazayım mı ?

Akademisyenle beraber çalışıyorsun asistanlığını yapıyorsun diye site yapmak zorunda değilsin.

Dışardan sadece yağ çekmek olarak algılanır.

Adam zaten gerekli görse kendi yaptırırdı veya gerekli olduğuna inandırsan gene kendi bütçe ayırması gerekiyordu.

Dünya kadar gereksinim var ve sıfır bütçeyle kendi kendine yapmaya çalışıyorsun büyük yanlış. Yapma hocam böyle bir şey.

Saygılar.

zeybekustasi tarafından 26/Şub/17 00:12 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Hocam gerçek düşüncelerimi yazayım mı ?

Akademisyenle beraber çalışıyorsun asistanlığını yapıyorsun diye site yapmak zorunda değilsin.

Dışardan sadece yağ çekmek olarak algılanır.

Adam zaten gerekli görse kendi yaptırırdı veya gerekli olduğuna inandırsan gene kendi bütçe ayırması gerekiyordu.

Dünya kadar gereksinim var ve sıfır bütçeyle kendi kendine yapmaya çalışıyorsun büyük yanlış. Yapma hocam böyle bir şey.

Saygılar.

Hele şükür yaaa birisi fikrini söyledi sağol hocam.

Ben teklif etsem belki evet haklısın. Bi tane tek sayfa html alsam resim satır iki de sekme atsam adam tav konuya. Olayı büyüten bi noktada benim. 

Yani öyle insanlar varki çok daha iyisine layık. Zaten sitenin bi tarafında adim vs gecmeyecek asla ancak o adam basit bir site hak etmiyor. Ben yapmasam zaten kalacak yaptirmayacak siteyi. Elzem bir şey değil onun için. Adam heves etmiş :))) yapak dedi bende tamam dedim. Bu durumu nasıl anlatabilirim bilmiyorum. 

Teşekkürler samimi fikirlerin için.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caagroup
    caagroup's avatar
    Erkek

Şimdi adam işinde profesyonel bir adam olabilir ama bence sen o kadar değilsin, itibar yönetimi ile ilgili bir ders almıyormusunuz ? (isim verip vermemen önemli değil yazdıkların yeterli )

Senin yapman gereken,En azından üniversitende bu işlerle ilgilenen bilgisayar prog. veya müh. dallarında eğitim alan ve işi biraz kapmış
    öğrencilerden birini bulup işi yaptırmak olmalıydı.

Ben bir akademisyen olsam dışarıya para vermek yerine grafik, logo vs için bir yarışma, cms için ayrı bir yarışma düzenlerdim,.

Yarışmayıda belirli bir juriye oylattırır dışarıda vereceğim parayı öğrencilere dağıtır, eğitimlerine katkıda bulunurdum, Bunu önerebilirsin hocaya.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

Turkiye'deki akademide hoca asistan iliskisinin en guzel ornegi. Allah kolaylik versin hocam. Bu arada sakincasi yoksa hoca kim ogrenebilir miyim. Ben de benzer bir alanda calisiyorum.

NOT: Tema efsaneymis. Eger ucrestsiz bulabilirsem ben de kendi sitemi bu tema ile guncelleyebilirim.

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
Toplam Hit: 3716 Toplam Mesaj: 24
html tema joomla wordprees tema