folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Önemli Bi Akademisyen İçin Site Yapılacak

Önemli Bi Akademisyen İçin Site Yapılacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick üstü yazısı.
    uguraba
    uguraba's avatar
    Erkek

Ücretsiz limitsiz hosting sağlayabilirim. Warez tema kullanmak problem oluşturmaz. Gerekirse tüm siteyi yapabilirim. Eğer istersen PM ile ulaşabilirsin.

Vir sapit qui pauca loquitur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Elimde ShiftCV'nin (html) guncel versiyonu var.

https://themeforest.net/item/shiftcv-blog-resume-portfolio/5925341

Warez degil, arkadasim aldi ve kendi sitesi icin kullaniyor.

Turkce-ingilizce olayi php'de basit bir klavye sorgulamasiyla ya da ip kontrolle saglanabilir; siteye girenin klavyesi Turkceyse site.com/tr degilse site.com/en adresine yonlendirme yapilabilir.

Yazilarin yayinlanabilmesi icin Blog kismi da var ama bendeki script html surumu oldugu icin ya buna basit bir arayuz eklenmeli ya da yazilar html'den degistirilmeli. Ileride hocanin da kolaylikla ekleyebilmesi gerektigini soyledigin icin html'den duzenleme pek mantikli gelmedi. Hocanin kim oldugunu bilmiyorum ama Wordpress akademik kadrodaki dinazorlar icin biraz karisik gelebilir. Acikcasi bu kisimda kararsiz kaldim. :)

Host konusunda ise yardimci olabilirim (ucretsiz), halihazirda muridlere amme hizmeti veriyorum; cok sukur su vakte kadar da bir sikinti cikmadi.

vatandaşa kafam girsin!..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Güncelleme yazarken unutmuşum host ve domain transfer işi tamamdır. Kurulum kaldı onun içinde fikir sorayim dedim. Şu an araç kullanıyorum ( panik yok sağa çektim yazıyorum) eve geçince PM den haberleşiriz.

Komple kimseye yaptırıp (yol gösterecek yardım edecek kişi aradığımı bi anlatamadim arkadaş ya la. İşi kimseye ihale etmeyeceğim, çok bilmiyorum yol gösterin diyorum gazi alan yardiriyor) ben yaptım gibi bir şey asla yapamam. Daha o kadar olmadık.

Tema işinde dediklerinize bakayım eve geçince kuruluma başlarım. Sonrasında yazdıklarım için yardım isterim yol göstermeniz için.

Cevap yazan herkese teşekkür ederim. Bu noktadan sonra eve geçince konuyu kilitlerim.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
Toplam Hit: 3717 Toplam Mesaj: 24
html tema joomla wordprees tema