folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Online Takı Dükkanı Açtık, Ziyaretlerinizi Beklerim

Online Takı Dükkanı Açtık, Ziyaretlerinizi Beklerim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Selamlar,

Eşim heves etti ve takı satmaya başladı. Bayanlara özel takılar var şuanda. Kolye, küpe, bileklik, yüzük vb. Ürünlerin çoğu çelik ve bazıları altın kaplama.

Shopier üzerinden satışları gerçekleştiriyor. Stok bilgisi vs orada mevcut ayrıca daha fazla detay için instagram hesabına da göz atabilirsiniz.

Shopier Linki : Shopier

Instagram Linki : Instagram

Müridlere özel shopier'de 20tl indirim kodu tanımladı. İndirim kodu kısmına TBT20 yazıp kullanabilirsiniz.

Yıl sonu geliyor eşinize kız arkadaşınıza hediye almak isteyebilirsiniz (:

BALIK.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hayırlı işler. Hocam video çekip Tiktok'a atın açıklamayada Insta sayfasının linkini bırakın. Tiktok'un algoritması aşırı isabetli. Videoyu bu tarz şeylerden hoşlanan kadınların önüne çıkartır. 

Tiktok'ta videonuzun öne çıkması için müzik seçimin son dönemin hit seslerinden olmalı. Mesala şu kedi remixini videonuza koyun boş duvarı bile çekseniz keşfettesiniz artık.

https://www.youtube.com/watch?v=-YbnmOJtLI0

mkyb tarafından 06/Ara/23 15:00 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

hayırlı olsun resimleri beyaz değil kadife koyu lacivert siyah zeminde daha yakın çekimle yaparsa daha güzel duruyor.

bizim arkadaşlar beyaz kullanırlen bir tanesi siyah kullandı daha çok alınıyordu .daha ağır duruyordu ürünleri

diğer bir şahısta kadife ten renginde koydu 

birde yastık oluyor ya bileklikler için ona takıp çeksin biden fazla resim yaparsa daha iyi olur 

birde hiç açıklama girmemiş mesela çelik zirkon yada ne bileyim özrlliği ne ise onu yazsın derim ben

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Benim de yapmayı istediğim bir iş bu olay.

Fikir vermesi açısından, işler nasıl hocam satış oluyormu

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Euzu billahi mineşşeytanirracim.

Esselamu aleyküm ve rahmetullahi ve berekatüh.

Hayırlı işler dilerim.

Kolay gelsin.

anca gidersin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Selam hocam, eşim ilgileniyor ama gördüğüm kadarıyla şimdiye kadar 20 30 adet satış yaptı, (eş dost + tanımadıklara)

Reklam vs vermedik henüz, bir kaç ay daha bekleyip ürünlerin adetini artırıp reklam verebiliriz daha büyük kitlelere ulaşmak için. Kısmet :D

Ben daha büyük düşündüm ilk başta, 8 10m2 dükkan açalım dedim ama yanaşmadı :D Şimdi uğraşıyor kendisi ben çok anlamıyorum :D

BALIK.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    GodKlaus bunu yazdı
    CEO bunu yazdı

Selam hocam, eşim ilgileniyor ama gördüğüm kadarıyla şimdiye kadar 20 30 adet satış yaptı, (eş dost + tanımadıklara)

Reklam vs vermedik henüz, bir kaç ay daha bekleyip ürünlerin adetini artırıp reklam verebiliriz daha büyük kitlelere ulaşmak için. Kısmet :D

Ben daha büyük düşündüm ilk başta, 8 10m2 dükkan açalım dedim ama yanaşmadı :D Şimdi uğraşıyor kendisi ben çok anlamıyorum :D

cok guvenilir akli basinda 6 kadin taniyorsaniz anne snneanne gibi ise karismayacak .. masrafsiz is kurabilirsiniz. 

son kooperatif konuma bakarsan ayrintili yazdim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    CEO bunu yazdı

online bilmiyorum ama iyi bir yerde minik bir tezgah bile acsan ev gecinir. 2 ay icinde 100.000 kazandirdi ben sahidim. ama yer önemli.

turistik yerlerde yazin paraya para demezsin.. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Up ! olsun güzel gardaşıma.

anca gidersin...
Toplam Hit: 725 Toplam Mesaj: 9
kolye shopier takı