Openlitespeed Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek

Php bi site için OLS kurdum, 

Execution time'ı uzun bi php script çalıştırdığımda, sunucu herkese cevap vermeyi bırakıyor. Sadece dosya çalışmaya devam ediyor.

Örneğin;

AWS ile eposta gönderiyorum, her 3 saniyede 1 eposta şeklinde, ve toplam 100 eposta adresine. 

Göndermeler başladığında, her eposta arasında bi flush buffers yaptırıyorum ki, işlemin hangi aşamada olduğunu göreyim. Eposta listesini bitirine kadar çalışmaya devam ediyor.

WebAdmin panelinden restart etmek veya konsoldan "sudo service lsws restart / stop" komutları bile bu process'i durduramıyor, epostalar gitmeye devam ediyor.

Bu process başladıktan bir kaç saniye sonra ne başka tabdan, ne başka browserdan başka bir isteğe cevap alamıyorum sunucudan. Bir kaç saniye sonra da kimse cevap alamamaya başlıyor. (bu süreçte buffer'ı flush ettiğim için, process'in sürdüğünü görebiliyorum) Process tamamlandıktan bi 15-20 saniye sonra herşey normale dönüyor.

Sunucu 8 çekirdek, 16 gb ram, cpu kullanımı 2-3% ram de 2-5% arasında değişiyor. yani aşırı yüklenme de söz konusu değil.

Bu durum nedir ne değildir ? Hangi ayarını yanlış yapmışım, neresine bakayım, hangi ayarını kurcalamalıyım? 

Var mıdır bilen eden aramızda? 

Toplam Hit: 1498 Toplam Mesaj: 1
openlitespeed