Para Kazanmaya İhtiyacım Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Xsharez
    Xsharez's avatar
    Erkek
    mkeles84 bunu yazdı

Definecilik tutmadı mı :)

hep yapmak istemişimdir. 2 TL ile başlıyoruz. Her hafta garanti maçları yazarak oranı 2.0 olan kuponlar yapıyoruz. Her hafta kazandığını oynuyorsun. 2^8=256 TL.

2 ayda 254 TL kar. Kayberdersen 2 TL, gel yeni bir proje söyleyeyim.

Vallahi hocam işareti olana yardımcı oluyorum. internet üzerinden. bulan kaldırıp diyemiyor buldum gel paylaşalım diye. bulamayan bi şekilde bulup beni diyeceğini diyor. İşaret dili çok kapsamlı bir olay. adam ariyor yilan işareti var diyor. bir  yılanın 42 farklı çözümü var. işareti konumu çevre fotograflarını gormeden yardımcı olma sandım yok. velhasıl kelam.  yapdığım bir iş var. çok şükür para kaznıyorum. fakat çok boş zamanım oluyor. ortalama 24 saatin 23 saati musaitim. o zamanıda boş geçirmek istemiyorum. gunluk 20 tl kazansam bu benim için kardır. varsa boyle bir bilgisi alanı olan yardımcı olsun.

Kimseden Birşey İstediğim YOK.,!! Az Ötede Oynayın Yeter.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    DrKill bunu yazdı

Hocam bu devirde internet üzerinden para kazanmak için herkes konu açıyor senin farkın nedir?

Mesela tahribat a konu açmadan önce google da  "internet üzerinden para" yazıp aratabiliyor musun?

haklısın lafım yok o konuda. ancak o dediğin listelerin %90 aldatmaca.  denenmiş olanını arıyordur burda  :)

mesela örnek vereyim anket doldur para kazan vardı bir ama çok modaydı google da çıkıyordu.

hatta merak ettim denedim 1 saatini 1 kuruşa satın alıyorlar.   değer mi sence ?

kazanılıyor ama böyle ...

@holyone en iyi cevabı vermiş. birşey üretim internet yoluyla geniş kitlelere ulaşın.

ekleme yapayım: son 3 gündür keşfettiğimi sizinle paylaşayım Letgo.

Geçen arkadaşla oturuyoruz mesaj geldi. bu oraya üyeymiş evde ne var ne yok satıyormuş

bizim evde  bit pazarı gibi ..  herşeyi istiflediğimizden dikkatimi çekti tabi :)

Yıllarca bodrumda bekleyen atmaya kıyamadığım kitaplarım vardı.

mağzaya koysam sıfır diye satılırdı öyle temiz.  elime aldığımda yoktu.

tek tek resmini çektim. satış fiyatı atıyorum 28 tl ben  5 tl dedim. dünden beri mesaj yağıyor.

yine bir süs eşyası yapmıştık akrabamla. onuda aynı yarın bir kutu götürecek :)

valla böyle giderse milyoner olucam :)

Varsa böyle platformlar paylaşın. yabancıda olur .çok enerjiliyim şuan :)

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sinanfdn
    sinanfdn's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Aslına bakarsan internet üzerinden para kazanmak diye birşey yok.

Gerçek dünyada yaptığın bir işin vardır, internet ile daha geniş kitleye açarsın.

Mesela makale yazıyorsan seo yapar rekalm alırsın, film çekiyorsan youtubea koyar reklam alırsın, ürün satıyorsan internetle daha çok insana erişirsin.

Yani önce gerçek bir iş tuttur sonra internetle nasıl büyüteceğini kolayca konuşuruz.

Yoksa kuruşları kovalarsın

ağzına sağlık.

Adımız yeterlidir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Xsharez
    Xsharez's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

Hocam bu devirde internet üzerinden para kazanmak için herkes konu açıyor senin farkın nedir?

Mesela tahribat a konu açmadan önce google da  "internet üzerinden para" yazıp aratabiliyor musun?

Çok şaibeli geldi soruların hocam. sitemmi ettin sorumu sordun anlamadım vallahi. anladığım kadarıyla cevaplıyım. İnternetten para kazanmak icin herkez konu açıyor benim farkım zamanımın cok olması ve parayı kazanmak isteyenin kişi benim.

tahribata konu açmadan once yaklasık 8 aydır farklı sitemlere girip denedim ya ben beceremedim yada yazanlar yalan.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Xsharez
    Xsharez's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Aslına bakarsan internet üzerinden para kazanmak diye birşey yok.

Gerçek dünyada yaptığın bir işin vardır, internet ile daha geniş kitleye açarsın.

Mesela makale yazıyorsan seo yapar rekalm alırsın, film çekiyorsan youtubea koyar reklam alırsın, ürün satıyorsan internetle daha çok insana erişirsin.

Yani önce gerçek bir iş tuttur sonra internetle nasıl büyüteceğini kolayca konuşuruz.

Yoksa kuruşları kovalarsın

Hocam ben şuan meyve satıyorum yol kenarında. karayolunda. derme çatma bir tezgahım var. Amasya merkezde ikamet ediyorum. Ve tezgahımda amasyanın meshur misket elması var. bunları 5 er kiloluk koliler halinde hazırlıyorum 20 tl den satışı oluyor yolda fakat koli 5 kilo almıyor 4,200 gram civarı alıyor. bu hesiyelik elma kolilerini nerde paylaşırsam satışını arttırabilir. türkiye geneline gondersem nasıl olur? alan olurmu? bu arada misket elmasının omru minimum 20 gun. kargoda zarar gorme sansıda yok. bi yardımcı oluverin fikir konusunda.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc Champion
    Flagellumdei
    Flagellumdei's avatar
    Erkek

adult dene ama kısa vadede olmaz

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

Kimin yok ki!!! :)

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı

haklısın lafım yok o konuda. ancak o dediğin listelerin %90 aldatmaca.  denenmiş olanını arıyordur burda  :)

mesela örnek vereyim anket doldur para kazan vardı bir ama çok modaydı google da çıkıyordu.

hatta merak ettim denedim 1 saatini 1 kuruşa satın alıyorlar.   değer mi sence ?

@holyone en iyi cevabı vermiş. birşey üretim internet yoluyla geniş kitlelere ulaşın.

Geçen arkadaşla oturuyoruz mesaj geldi. bu oraya üyeymiş evde ne var ne yok satıyormuş

bizim evde  bit pazarı gibi ..  herşeyi istiflediğimizden dikkatimi çekti tabi :)

tek tek resmini çektim. satış fiyatı atıyorum 28 tl ben  5 tl dedim. dünden beri mesaj yağıyor.

hatun oldugun ıcın o mıllette kafa yok oradan sırf kız dusururum dıye neler neler alan tanıdıklarım var da eli boş dönüyorlar tabi :)

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurtcobani
    kurtcobani's avatar
    Erkek

tecrüben nedir neler yapabilirsin öyle bir geniş konuda sığ bir yardım istiyorsun lakin buradaki müritler senin becerilerini nerden bilsinde sana tavsiyede bulunsun kardeşim

deget yalan dünyaaaaaaa oyyyy oyy

Ya Bir Yol Bul, Ya Bir Yol Aç, Yada Yoldan Çekil.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Bosluk bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı

hatun oldugun ıcın o mıllette kafa yok oradan sırf kız dusururum dıye neler neler alan tanıdıklarım var da eli boş dönüyorlar tabi :)

Hevesim kursağımda kaldı zaten :) bulusmaya abimi göndericem deyince cayanlar oldu :)

Bu nasıl bir kafadır ya. Bu nasıl yokluktur. Ayakta 2 dkda kız mı tavlanır. Hadi tavladın ne kadar sürer o ilişki :)

Adam cay ocağına randevu veriyor. Heykelin yanı, çeşmenin başı neyine yetmiyor :) altı üstü malı ver - parayı ver. Bitti :)

Anladım çakallığı. Profili erkek yaptım. Bu seferde kızlar kardeşini gönderiyor. Kızın biri tel vermiş konuşup kaynaşın diyor.  ben kaynaşmak istemiyorum:)). oda bu nasıl erkek diye şaşırıyor,

erkek sandıklarından buluşmada birbirimizi bulamıyoruz. Yan yana bekliyoruz  falan :)

Ne trajikomik bir hayatım var ya :)))) Para benden kaçıyor şimdilik,. bir yakalarsam kaçıcam buralardan bir süre.

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
Toplam Hit: 4208 Toplam Mesaj: 25
para kazan internetten para kazanma